«независимыми территориями». Сегодня в кремле планируется подписать документы об аннексии Донецкой, Луганской, Запорожской и Херсонской областей.
Вот,что пишут в группах тг
Я думаю,что ситуация набирает обороты.
И я думаю, что белорашка реально пойдёт.
В общем, я думаю нужно на всякий случай приготовиться:бензин,еда,свечи, вода ,еда животным всегда в большом запасе должны быть.
Вот,что пишут в группах тг
Я думаю,что ситуация набирает обороты.
Ответ дляДресса
Ну звісно що на всі ці області розтягнуть . Я ще побоююсь з боку Чернігова , але не маю на даний час інформації. Вони готують аеродроми, залізницю до прийому чмобіків. Коли згуртуються то полізуть. Нажаль( я остаточно це зрозуміла вчора. Змиритися з цим дуже важко, адже з Києва я не поїду, буду тут до кінця
А що вчора трапилось?
MandarinaS• 30 сентября 2022
Ответ дляДресса
В якому сенсі? А зараз вони типу з мирними не воюють? Підуть на Волинь та киів. Їх багато буде
Не пошли они сразу, а сейчас не пойдут тем более. Лукашенко сам под прицелом. В Самарканде вместе со всей движухой сказал, что воевать за рашу и помогать раше в войне не будет.
Теодор Бастард• 30 сентября 2022
Ответ дляKalinaira
Удалено администрацией...
Ответ дляsammy
А що вчора трапилось?
Вчора нічого дякувати Богу. Але, на тлі неприємних новин приділила часу та передивилася прогнози тих людей, кого поважаю. І зробила висновки. Нажаль бачу це так. Йде там підготовка, повним ходом. Не знаю, провал хуйла на якому напрямку допоможе відтягнути сили. Як було в березні, коли вони пішли звідси на Донбас, тому що розтягли лінію фронту. Ви на порадниці відповіді не шукайте) он вже з ранку понеслося те, що було вчора - про ядерну, буде чи не буде. Одне по одному. Аналітику треба читати, слухати різні погляди, військових експертів, тоді стає зрозуміло. Я наприклад належу до тої категорії , яку банили в лютому. Я знала що війна буде(( знов же аналізувала та слухала. Зараз знов теж саме відчуття великої загрози, підтверджене аналітикою. Але я вже нічого нікому говорити не хочу. Бо скажеш і знов в Бан або рашисткою назвуть. Це перший раз написала сьогодні свої відчуття
Ответ дляMandarinaS
Вони підуть не самі. Вони підуть з орками. Причому більшість буде саме орків. А ці так, на допомогу. Плюс використання ресурсів та території. И правильно пишуть зверху - через місяць
MandarinaS• 30 сентября 2022
Ответ дляstarlink
Куму муж не пускает в Киев, он на фронте, не рядовой. Говорит месяц -полтора и наступление. Это было пару недель назад
Ой, б@#, одна тут пенилась о взятии Кривого Рога в кольцо. Тоже в грудь себя била и рассказывала о не простом муже и о том, что он все знает. Это не вы были?
Теодор Бастард• 30 сентября 2022
Ответ дляNight1990
Ето цена в магазине..лечите голову.
А магазинами во Львове наверное харьковчане или одесситы заведуют
MandarinaS• 30 сентября 2022
Ответ дляДресса
Никто никуда не пойдет. Ни через месяц, ни раньше, ни позже.
Путину дали срок до 15 ноября. Куда он через месяц пойдет, расскажите мне?