«независимыми территориями». Сегодня в кремле планируется подписать документы об аннексии Донецкой, Луганской, Запорожской и Херсонской областей.
Вот,что пишут в группах тг
Я думаю,что ситуация набирает обороты.
И я думаю, что белорашка реально пойдёт.
В общем, я думаю нужно на всякий случай приготовиться:бензин,еда,свечи, вода ,еда животным всегда в большом запасе должны быть.
Вот,что пишут в группах тг
Я думаю,что ситуация набирает обороты.
konfeto4ka24• 30 сентября 2022
Он может подписывать всё,что угодно: от перестановки слагаемых сумма не меняется.
Так. Вчора слухала KOVALENKO стрім. Він також сказав що вже не стоїть питання чи підуть деруни. Стоїть питання тільки коли підуть. Дрони вже є на території білорашки. Вони готуються. Про запаси не дуже зрозуміла навіщо паніку розганяти. Всі хто хотів давно вже всім закупилися.
aleksey.bo• 30 сентября 2022
Ответ для Yog-Sothoth
Куда пойдет?
Не знаєте куди? Спочатку на х/й, а потім до жиріка і кобзона у самісіньке пекло
Ukrainske_sonce• 30 сентября 2022
Ответ дляSolnet
Удалено администрацией...
Вот что тут делают кацапы ?
Ответ дляLizavel
Выступает сегодня хуйло, но и Зеля собирает РНБО, мне кажется у нас для них тоже сюрприз.
Там ’сюрприз’ скорше всього по конфіскації майна і грошей рашки. Ну такий собі сюрприз. Нас би ядерних зарядів пару. Казали, що фундаментальні рішення будуть прийняті для країни. Не бачу більш фундаментальної речі як повернення нам ядерної зброї, так як не витримали своє слово і не гарантують нормальну відповідальність якщо шось
Ответ дляМамаБест
Народ и так етих денег не увидит..расслабтесь
TvoyaSovest• 30 сентября 2022
Ответ дляLizavel
Більше народ вони радують, ніж один одного
Oksana0612• 30 сентября 2022
Ответ дляДресса
В якому сенсі? А зараз вони типу з мирними не воюють? Підуть на Волинь та киів. Їх багато буде
Волинський напрямок - Волинська, Рівненська, Житомирська обл. Ну і Київ .
Цікаво, де ті, які писали, що ’ к осені всьо поутіхнет’
Ответ дляOksana0612
Ну звісно що на всі ці області розтягнуть . Я ще побоююсь з боку Чернігова , але не маю на даний час інформації. Вони готують аеродроми, залізницю до прийому чмобіків. Коли згуртуються то полізуть. Нажаль( я остаточно це зрозуміла вчора. Змиритися з цим дуже важко, адже з Києва я не поїду, буду тут до кінця
Ответ дляNight1990
Так а куда белорусы пойдут? На Западную? С кем тут воевать? С мирным населением? Вообще мозгами тронулись там?
А куда они все идут? Под Киевом не мирное население уничножали в феврале-марте? А бомбят они кого? Не мирное население? Или вам только за себя страшно?