Админко• 30 сентября 2022
Як приготувати домашні пельмені?
Знайшла стару пельменницю. І тааак захотілося поексперементувати)) Поділіться провіреним рецептом тіста та фаршу. Дякую
успокойте_Меня• 30 сентября 2022
Ви серйозно? В житті ніколи не готували пельмені? І не вмієте користуватись пошуком в Інтернеті?
мистерЛяпсус• 30 сентября 2022
Купить в магазине.
1 дешевле
2 проще
3 быстрее
Считайте свое рабочее время
1 дешевле
2 проще
3 быстрее
Считайте свое рабочее время
Я_готова_ко_второму• 30 сентября 2022
Для тіста беру завжди воду+молоко 1:1(нічого не підігріваю),яйце і мука.Фарш +мелена цибуля+трішки водички(можна молочка),сіль,перець.
Админко
• 30 сентября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Ні.Жодного разу. Лише в дитинстві бачила, як то роблять ))
Ответ дляуспокойте_Меня
А ви думаєте, тут сидять тільки такі як ми, дами 30+? Багато молоді, хто з мамами-бабусями виріс, ті пельмені тільки бачили вареними у тарілці)) Хай вчаться!
Все буде Україна• 30 сентября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Все должны лепить?
Мне 41, не лепила и не собираюсь.
Все буде Україна• 30 сентября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Купить в магазине.
1 дешевле
2 проще
3 быстрее
Считайте свое рабочее время
1 дешевле
2 проще
3 быстрее
Считайте свое рабочее время
Совершенно верно
Артура Пирожкова• 30 сентября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Совершенно верно
вы не написали с чего сделаны магазинные.
Домашние и магазинные это 2 большие разницы.
Плюс цена получается тоже разная.
но время!!
Плюс цена получается тоже разная.
но время!!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 сентября 2022
Питання до тих, хто пропонує купити в магазині: Ви взагалі їли домашні пельмені???
Едимнаморе• 30 сентября 2022
Ответ дляЛЮБА
Делаю заварное тесто( и на чебуреки делаю такое), очень хорошо с ним работать ,очень вкусно получается .
магазинные пельмени есть не могу, вареники с картошкой ещё можно купить,но пельмени неее.
И я такая же не понимаю как можно своим детям это гавно покупать . Когда реально самим за 1,5 часа делаю на 3 кг фарша . Если б продавали хорошие, а то только и думают как удешевить продукт и гавно продать .
Молчунья• 30 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Мені 30+, ліпила раз чи два. Витратила купу часу, нервів і на вигляд було не дуже. Не ліплю. Купую у знайомої на замовлення.
Ответ дляМолчунья
То і на здоров‘я! Я теж купую вареники із мнясом, бо я їх хочу раз у столєтку, і заради 20 вареників я не хочу напрягатись)
Я по телефону варила із малою вже і борщ, і супи, і плов. А недавно я офігєла - мала зробила панкейки, такі, справжні. І я просила рецепта, бо не умію. Яйця курку вчили)))
Админко
• 30 сентября 2022
Ответ дляЛЮБА
А поділіться рецептом заварного тіста для ’чайника’
Админко
• 30 сентября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
О,і я на днях заморочилась)
Ви ще й руками то заліплювали? Браво!
Ответ дляАдминко
Кружка кипятка( моя кружка 350 мл примерно), соль чайная ложка,пару ложек подсолнечного масла , и 30 мл водки или уксуса, засыпаю пол кружки муки , и хорошо размешиваю , затем добавляю яйцо , вымешиваю хорошо ложкой,затем добавляю муки и замешиваю эластичное тесто ( в конце хорошо так сказать отбиваю тесто - ну так хорошо об стол , и опять мешу). Оставляю на часик постоять. Можно оставлять на сутки в холодильнике , только за часик надо достать и вымесить слегка .
Кашка-маняшка• 30 сентября 2022
Ответ дляАдминко
Ви ще й руками то заліплювали? Браво!
Так,дякую) з половини зробила пельменів,і з другої половини- чебуреки.
Баба на горошине• 30 сентября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
О,і я на днях заморочилась)
Ооо, у вас правильні пельмені:) не признаю магазинних і з форми. Люблю тільки ручної роботи, щоб з юпочкою:)
Кашка-маняшка• 30 сентября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Знаєте,в мене просто немає форми для пельменів😆😁,тому приходиться вручну) але для мілкої моторики- саме те👍🤣
Кому там слова не давали• 30 сентября 2022
Даю рецепт універсального тіста длясваркниквв,пельменів. Взяти 2 чашки чи стакани борошна,як кому треба тіста,посолити,додати 2ст л олії і таку саму чашку як брали борошно- 3/4окропу,гарно перемішати,як остигне-замісити,підпилюючи борошном. Лишити відпочити на 20хв в пакеті. Тісто чудове,не липне,можна ще підпилювати борошна в процесі ліпки.
Попадалочка• 30 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Молодежь не умеет пользоваться интернетом,ю
Попадалочка• 30 сентября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Все должны лепить?
Мне 41, не лепила и не собираюсь.
Пардон,а в теме что делаете?
Все буде Україна• 30 сентября 2022
Ответ дляПопадалочка
Пардон,а в теме что делаете?
Читаю, из чего тесто 😉
Какого - интерес проявлен к моей персоне?
Все буде Україна• 30 сентября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
А на сколько фарша это тесто?
Все буде Україна• 30 сентября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Рецепт скинула выше
Так тонко раскатываете!)