Каріна17• 30 сентября 2022
той невдобний момент, коли "насяльніка" проситься до Равшана переночувати
на килимку під дверима
Татьяна-bfd8• 30 сентября 2022
Ответ дляМалышка
Тупі барани і вівці!
Маючи стільки халявних енергоносіїв, живуть в злиднях, і навіть їдуть вмирати за таке життя
п.с. ще вони себе проявлять в тих країнах, і потім пуйло скаже, что там гдє рускіе, там расія
Едут с малипиздрическую Грузию бомжевать, а у самих территорий хоть жопой жри. Тупые ссыкливые рабы
S.Mariia.S• 30 сентября 2022
Бляха, если собралось всё ото кодло и вышло на протест - был бы толк, а так ссыкуны