psihologist• 30 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Я в твітері дивлюсь відео від хлопців звідти, купа дохлої русні ) куууупа! Деяких коти їдять, деяких свині...
А де ви ті відео дивитесь,? Я теж хочу таке подивитись ( господи прости, що в мене дах поплавило і зараз я таке можу дивитись)
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
вой на болотах страшный .малитесь люди добрые за наших мальчиков
Им сейчас не до молитв. У них дискотека !)))
psihologist• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Со светомузыкой ))))
Strelka_007• 30 сентября 2022
Ответ дляrybka21
хули было в окружение попадать
Їм мабуть після виходу з Харківської області хуйло наказав ´ні шагу назад´. А те що вакханалія на червоній площі коли в таких жорсткий заміс попали ´їхні хлопчики´, то взагалі. Вони дебіли просто, людожери, своїх навіть не шкода. Головне бухнути, потанцювати і прославити своє хуйло. Навіть мені від того гидко, танці на трупах.

JannyMoney• 30 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
а сколько их там? действительно 5 тыс?
нужно говорить: сколько их там БЫЛО.
они бы наших не пощадили.
psihologist• 30 сентября 2022
Ответ дляsobacura
Я читаю декількох бійців )
Але заходите, гортаєте стрічку, і там все можна знайти )
Поділіться іменами бійців, будь ласка