Помилуйте мадам• 01 октября 2022

Що думаєте про пост Арестовича? )

Взагалі його гумор не люблю, але насмішив його останній пост)))
Що думаєте? Коментарі незадоволені.
І що думаєте з приводу скандалу з Якабу?
Я не бачу в тому жарті нічого такого
ТаЕщеОптимистка• 01 октября 2022
что такое якабу? книжный магазин

автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
что такое якабу? книжный магазин
Так.
Власник сказав що більшість його покупців - це жінки, які витрачають гроші чоловіків.
Типу того
Не дослівно, і розгорівся скандал
Коник-стрибунець• 01 октября 2022
Я так и не поняла, почему скандал получился
ТаЕщеОптимистка• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Так.
Типу того
Не дослівно, і розгорівся скандал
ничего не понятно но очень интересно 🤣
13чудоСВЕТА• 01 октября 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Я тоже.
руки_Крюги• 01 октября 2022
Вся моя жизнь в одном посте Аристовича
Молчунья• 01 октября 2022
Чем насмешил? Он написал что женщины ответили в стиле: в инете кто-то неправ, надо доказать обратное.
Тот прямо сказал глупость, этот длинно принизил.
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляруки_Крюги
Вся моя жизнь в одном посте Аристовича
)))))
І не кажіть, навіть про молоко не забув
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляМолчунья
А цей що?

Може хоть пояснити?

Apple с позором уволила топ-менеджера, отдавшего компании 22 года жизни.

Стервочка• 01 октября 2022
Идиотский сексистксий пост
Mrs.Ochmonek• 01 октября 2022
Думаю, що Арестович написав шопопало, гумору не помітила)
Кыся-брыся• 01 октября 2022
Сатью насмотрелся
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляСтервочка
Идиотский сексистксий пост
Сексизм - це дискрімінація по статевому признаку. Я тут дискримінації не бачу.
Жінка - це жінка, вона не така як чоловік, в неї інші ролі і це прекрасно.
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Прошу пояснюючу бригаду, будь ласка
За що звільнили чувака.
Америкоси люблять жартувати треба чи ні. На Оскарі всі тужаться жартувати завжди.
Через що звільнили?
Це дискрімінація плоскогрудих чи що?
Пиріжечок• 01 октября 2022
Типовий провокативний пост від Люсі.
Интеллектуальные оладьи• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Прошу пояснюючу бригаду, будь ласка
За що звільнили чувака.
Через що звільнили?
Це дискрімінація плоскогрудих чи що?
Видать плоские обиделись, что он не просто их не ласкает, а ещё и смеет об этом заявлять вслух
Но. В принципе не поняла такого ответа, где там была связь его высказывания с заданным вопросом. Он вроде какой-то фильм процитировал, но я и фильм этот не смотрела
Бачу_майбутнє• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Так.
Типу того
Не дослівно, і розгорівся скандал
Власник? А де почитати, хто? Як прізвище?
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ну так)
Фільм
Я сама плоска, але не бачу дискримінацію. Ну йому конкретно такі довподоби.
І шо?
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляБачу_майбутнє
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3207471-1
Сама якраз читаю тему

Бачу_майбутнє• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Сама якраз читаю тему
Аааа. Богдан. Він не власник)) Але по шапці йому давно пора дати за відношення до постачальників
Море_море_я_скучаю• 01 октября 2022
Где-то я с ним и согласна, современные женщины очень много на себя берут. Но я думаю, тут дело ещё в менталитете. В Украине давно уже в семьях матриархат, а потом удивляемся чего это так много разводов и никто детей не хочет.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляПиріжечок
Типовий провокативний пост від Люсі.
тренируется убеждать нас, что мы дурочки

а практика показала, что не расслабишься, потому что вот в такие критичные моменты вынуждена сама тянуть себя и детей
Стервочка• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну то варіть своїм штанам борщі і насолоджуйтесь своєю роллю. Якщо ви не бачите саркастичного тону і очевидної зневаги до жінок, то це не значить, що цього там немає. І не розуміти цього жінці у 21 сторіччі – дикість.
бЭйбА• 01 октября 2022
Я скажу, что нооиально так соач подняли и на назначили нового управляющего......А ведь скажи это женщина , вме бы поржали...да и сказанное мужчиной можно трактовать по разному но выкрутили так как нужно заказчиеу)))
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе

Чому мені здається, що написав би такий пост з гумором про мужика, то такого хейту не було б.
Вони спокійно приймають той факт, що народилися чоловіками.
А деякі жінки вічно доводять, хочуть всім доказати що і в них є яйця. От тільки нащо?
Жінка - досконале створіння природи. Чоловікам до нас далеко. Ми можемо встигати все і одночасно.
Чому жінки не дивляться що наша розбіжність з ними це плюс, а не дискрімінація?
Так, чоловіки витрачають на сім‘ю більше, подарунки дружинам дарують дорожчі ніж отримують, на побаченні платити має чоловік!
Дзвонити першим має чоловік!
Робити пропозицію також чоловік, (хоча в мене вийшло не зовсім так, але тим не менше).
Що не так?
Члму боротися за право робити їхні справи?
автор Помилуйте мадам • 01 октября 2022
Ответ дляСтервочка
Варю борщ, і трохи працюю для задоволення, а чоловік забеспечує сім‘ю.
Поміняти ролями і ходити на роботу щоб утримувати сім‘ю, а чоловік варитиме борщі, я не хочу. Подруга так живе. Я її чоловіка і за чоловіка не вважаю. Домогосподар
frolik• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Дзвонити першим має чоловік!
Що не так?
Напевно тому що деякі жінки хочуть самі обирати свої ролі у житті і якими справами вони будуть займатись.
Бабка в тапках• 01 октября 2022
Ничего. Типичные тексты для чёрного квадрата где он играл долгое время
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Дзвонити першим має чоловік!
Що не так?
вопрос в другом, чего мы так будоражим их головы? что не так?
Молчунья• 01 октября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
А цей що?

Може хоть пояснити?

Фильм не смотрела. Но для меня выглядит как человек прямо сказал что на работе он разгильдяйничает.
У больших компаний есть что-то типа этики рабочего человека в ней, кто не соответствует могут уволить.