Про Оксанку
Залізна пані• 01 октября 2022
60-20= 40. Скільки стало після нападу щедрості у Оксанки
40-20=20 скільки було у іншої дівчини до Оксанкиного нападу щедрості
Залізна пані• 01 октября 2022
Ответ дляValya 273
Каже дитина , що має бути три дії, тому перепитую
В задачі зверху 3 дії, бо там інша умова. Було невідомо, скільки книжок на кожній полиці було спочатку
Залізна пані• 01 октября 2022
Ответ дляValya 273
Першу розв’язали, другу також, каже неправильно, бо має бути три дії, вже не впевнена в собі стаю на старості
Просто чомусь дитина думає , що задача на три дії, але не знає, які. Десь же вона мала взяти це. Мабуть, з попередніх завдань.
Своего не предлагать• 01 октября 2022
Действий тут два.
1) 60-20 стало у каждой сестры
2) 40-20 было у младшей сначала.
Все.
Но мне интересно, что значит ’ребенок говорит, что должно быть три действия’? Откуда она это взяла? Обычно задачу сначала решают, а потом понимают, сколько действий понадобилось
1) 60-20 стало у каждой сестры
2) 40-20 было у младшей сначала.
Все.
Ответ дляСвоего не предлагать
Действий тут два.
1) 60-20 стало у каждой сестры
2) 40-20 было у младшей сначала.
Все.
1) 60-20 стало у каждой сестры
2) 40-20 было у младшей сначала.
Все.
Каже , що зараз вирішують задачі ТІЛЬКИ на три дії )
Своего не предлагать• 01 октября 2022
Ответ дляValya 273
Сомнительный довод. Задачи идут по темам, а не по количеству действий.
Более того, если есть лёгкий способ (2 действия), то какой смысл искать нерациональный?