Фрося_Бурлакова• 02 октября 2022

Випадає волосся, хелп!

З початку війни просто кошмар. Таке вже було раніше при сильних стресах.
Але з початку війни в мене воно як почало сипатися, так досі і не перестало. Хоча я за кордоном, ну, кажу собі, заспокойся вже хоч трішки!
Ще й робота на вулиці, за літо волосся стало дуже сухе.
З догляду тільки спрей для волосся Гліскур (щоб добре розчісувалося) і маска Пантін.
Почитавши тему вище, розумію, що це не догляд, а таке...аби було.
Тим паче ж не допомагає зовсім.
Порадниці, рятуйте моє волосся!
Порадьте професійний догляд, будь ласка.
П.с. ми в Європі, думаю з проф догляду тут буде те саме, що й в Україні. До лікаря звернутися не варіант, бо тут навіть терапевта не маю, все переповнено, не беруть. А потрапити до профільного спеціаліста без направлення не можливо, та й чекати пів року не варіант.
На фото: волосся на фото-після сна на білій подушці, на блакитній подушці на дивані, на підлозі. Те, що випадає після розчісування - це взагалі мрак. Чомусь волосся є навіть в холодильнику...
автор Фрося_Бурлакова • 02 октября 2022
Ааа, і більшість волосся не випадає, а обламується

ШапкаУшанка• 02 октября 2022
Сделайте стрижку короче. Купите витамины. Любые.
автор Фрося_Бурлакова • 02 октября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Вже зробила місяць назад. Коротше не хочу, бо буде вже каре
На морозе• 02 октября 2022
Мне лично помогает никотиновая кислота ( втирать), пить Аевит премиум ) не пользуюсь феном. Не хожу с полотенцем на голове. Не наносить масла летом
На морозе• 02 октября 2022
Еще ’неовитам’, но ..там есть индивидуальные побочки. Непереносимость
Любящая болтать• 02 октября 2022
Купите биотин, не меньше 5000
Еще витамины солгар для волос +ногти.
автор Фрося_Бурлакова • 02 октября 2022
Ответ дляНа морозе
Феном також не сушу зараз, а якщо і сушу, то тільки корені. Кінчики майстр сказав не сушити зовсім, бо дуже сухі.
За нікотинову кислоту погуглю, дякую.
КучМала• 02 октября 2022
Может найдете пантогар
МельничукОля• 02 октября 2022
Як це знайоме, але мені подали допомагати маски, цибулю натерти, додоти жовток, мед, реп´язової олії, на волоси, кульок та полотенце, 2 ращи ч тиждень по 1 год. І вітаміни В-комплекс, вітамін д, фолієва кислота. Також після кожного миття голови, волоси сполоскую розчином запареного цибвлиння. В півлітрову банку кладу шкарлупу, щаливаю окропом на 1 добу.

Маша хороша• 02 октября 2022
Ответ дляКучМала
Может найдете пантогар
Мне не помог
КучМала• 02 октября 2022
Ответ дляМаша хороша
Мне не помог
А мне очень. После ковида лезли жуть
Айпишница• 02 октября 2022
Это прикол ? Три волосинки на подушке - это выпадают волосы ? Почитайте сколько волос выпадает в сутки ( в пределах нормы ).
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 02 октября 2022
Ответ дляАйпишница
Тоже не поняла...
Маша хороша• 02 октября 2022
Ответ дляКучМала
А мне очень. После ковида лезли жуть
Ну значит у вас именно реакция на болезнь и так отреагировали. У меня всю жизнь и под микромкопом смотрели луковицы( еще в начале 2000х обращалась с целью решения проблемы) и спец средствами мыла .... до жопы. Витамины принимаю периодически. Но я по жизни нервная правда. А с войной состояние волос ухудшилось.Этим летом тут посоветовали пурсан шампунь- результата не вижу....
ЧакрыНеРаскрылись• 02 октября 2022
Очень советую польские ампулы Farmona radical И шампунь Клоран с хинином
Слепок стопы• 02 октября 2022
Автрр, не все так критично. Поробіть собі масаж голови і попийте щось заспокійливе
Не за Будка• 02 октября 2022
Мне помогли от выпадения витамин D + магний + биотин
КоКоКоКоКоКо...• 02 октября 2022
в норме 50 волосин в сутки,
где у вас выпадение?
автор Фрося_Бурлакова • 02 октября 2022
Ответ дляАйпишница
Ну який же прикол. На блакитній подушці волосся - це результат того, що я присіла на диван на 2 хвилини. Волосся не чипала. Встала - на подушці волосся.
На підлозі - це я рукою провела по підлозі, десь сантиметрів 30 провела. Це не результат підмітання у всій кімнаті. А кімната усіяна вся, хоча майже цілий день на роботі.

автор Фрося_Бурлакова • 02 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
в норме 50 волосин в сутки,
где у вас выпадение?
Потрібно було сфотографувати скільки волосин випадає після миття, там жменя.
В мене сантиметрів 10 від голови нормальне волосся, далі його на 1/3 менше. Видно, що ті 10 сантиметрів як підпушок.
Та й перукар мені казала, що волосся в плачевному стані.
Піду наступного разу, попрошу щоб підібрала проф.догляд.