ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 02 октября 2022
Дівчата, а ви жилети носите на роботу?
Дівчата, люблю жилети, хочу купити новий. Але. Я вдягають їх пару разів на рік всього, коли вийду в парк прогулятися. Питання, ви вдягаєте жилети на роботу ? І яку б обрати, довгу чи коротку? Як стильно носити, щоб не під джинси тільки .
Цікавить саме відгуки не мамок в спорт.костюмах та кросах. Розумію, що їм зручно.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Да,ношу
У меня много
Під що? Джинси , кросівки, черевики типу тімберлендів?
Флюорография гуся• 02 октября 2022
Я не работаю, так что Вам вряд ли подойдёт, но ношу макс мара рубиера и эрно, первый идет с ремнём, могу с классической рубашкой и брюками надеть. Второй чаще с джинсами и гольфом.
Я супер-пупер• 02 октября 2022
Не понимаю смысл жилетки. Например, если холодно, то мёрзнут руки, если тепло, то и в жилетке будет жарко. Но на других нравится. Может тем, кто ездит в машине это подходит
Стопясят раз обсуждала• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Сама не знаете, по что носят жилетки?
Жилетка темпло,удобно и супер красиво
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляМаруська Му
Конечно, ношу)
В офисе в межсезонье без жилетки вообще печально)
Та я про вулицю, а не в офісі сидіти. Там можна що завгодно накинути на себе
Маруська Му• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Нет, на улице жилетки не понимаю..
Сисям жарко, рукам холодно.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляТворческий типаж
фото
Друге фото мені смішне. Думаю, в повсякденному житті воно не актуальне. Треш повний
КоКоКоКоКоКо...• 02 октября 2022
Ответ дляТворческий типаж
фото
Як на фото 1 я ходжу на роботі коли не хочу кондиціонер вмикати
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Автор,а можно ссылку на фото 4?
Це все reserved.
До речі, коротку чи довгу купляти?
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Я до того що погугліть, на пінтересті подивіться, багато образів і поєднань не спортивних є
Бывшая блондинка• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Це все reserved.
До речі, коротку чи довгу купляти?
Довга.очень нравится .а можете ссылку ?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Да я також так думаю. Під светр або на тонку куртку вдягаю. Але дуже рідко. І розумію, що купля, витрачу гроші, і вдягну може колись, в наступному році максимум. В мене і плаття худі носилося за 3 роки 2 дні
Меня не звали• 02 октября 2022
Я такую как 1, но потоньше купила и когда холодает поддеваю под пальто. Самостоятельно могу одеть по случаю.
Каравай-каравай• 02 октября 2022
Мамка пишет вам, звиняйте)
На улице +20° сильный, холодный ветер, надела жилет зару (куртка- жилет рукава отсегнула) я так замёрзла не могу согреться
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Подивлюся, може щось побачу. А поки що в голові тільки те, що навкруги, спортивний косюм і кроси. Але так на роботу не хожу. А у вихідні інколи за домашніми справами може й на вулицю не вийду
Каравай-каравай• 02 октября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Довга.очень нравится .а можете ссылку ?
Я их в магазине смотрела, щупала. Норм такие
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Я коротку міряла . Зараз знижки на них.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 02 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Вибачте, ну в офіс же таке не одягають. В чому питання?
В тому і питання, як їх носять не в спортивному стилі. До речі, офіс без дрескоду. В джинсах, кросівках можна.