ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 02 октября 2022

Дівчата, а ви жилети носите на роботу?

Дівчата, люблю жилети, хочу купити новий. Але. Я вдягають їх пару разів на рік всього, коли вийду в парк прогулятися. Питання, ви вдягаєте жилети на роботу ? І яку б обрати, довгу чи коротку? Як стильно носити, щоб не під джинси тільки .

Цікавить саме відгуки не мамок в спорт.костюмах та кросах. Розумію, що їм зручно.
УлыбАчка• 02 октября 2022
Знайдіть мені спочатку роботу...
Называйте меня Повелитель• 02 октября 2022
Да. У нас на работе холодно. Ношу жилетку.
Ответ дляУлыбАчка
Знайдіть мені спочатку роботу...
советский цирк• 02 октября 2022
Да,ношу
У меня много
автор ЛетаЙущаЙа АшЫпка • 02 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Да,ношу
У меня много
Під що? Джинси , кросівки, черевики типу тімберлендів?
Флюорография гуся• 02 октября 2022
Я не работаю, так что Вам вряд ли подойдёт, но ношу макс мара рубиера и эрно, первый идет с ремнём, могу с классической рубашкой и брюками надеть. Второй чаще с джинсами и гольфом.
Дама_из_рекламы• 02 октября 2022
Да, я на рынке работаю, тут все так.
Творческий типаж• 02 октября 2022
Я супер-пупер• 02 октября 2022
Не понимаю смысл жилетки. Например, если холодно, то мёрзнут руки, если тепло, то и в жилетке будет жарко. Но на других нравится. Может тем, кто ездит в машине это подходит
Стопясят раз обсуждала• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Сама не знаете, по что носят жилетки?
Жилетка темпло,удобно и супер красиво
Творческий типаж• 02 октября 2022
Котя_люлю• 02 октября 2022
Так в руки холодно
Маруська Му• 02 октября 2022
Конечно, ношу)

В офисе в межсезонье без жилетки вообще печально)
Ответ дляМаруська Му
Конечно, ношу)

Та я про вулицю, а не в офісі сидіти. Там можна що завгодно накинути на себе
Маруська Му• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Нет, на улице жилетки не понимаю..
Сисям жарко, рукам холодно.
Бывшая блондинка• 02 октября 2022
Автор,а можно ссылку на фото 4?
Ответ дляТворческий типаж
фото
Друге фото мені смішне. Думаю, в повсякденному житті воно не актуальне. Треш повний
КоКоКоКоКоКо...• 02 октября 2022
Ответ дляТворческий типаж
фото
Як на фото 1 я ходжу на роботі коли не хочу кондиціонер вмикати
Ответ дляБывшая блондинка
Автор,а можно ссылку на фото 4?
Це все reserved.

До речі, коротку чи довгу купляти?
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Я до того що погугліть, на пінтересті подивіться, багато образів і поєднань не спортивних є
Бывшая блондинка• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Це все reserved.

До речі, коротку чи довгу купляти?
Довга.очень нравится .а можете ссылку ?
Ответ дляЯ супер-пупер
Да я також так думаю. Під светр або на тонку куртку вдягаю. Але дуже рідко. І розумію, що купля, витрачу гроші, і вдягну може колись, в наступному році максимум. В мене і плаття худі носилося за 3 роки 2 дні
Меня не звали• 02 октября 2022
Я такую как 1, но потоньше купила и когда холодает поддеваю под пальто. Самостоятельно могу одеть по случаю.
пицунда• 02 октября 2022
покупайте длинную конечно..
Каравай-каравай• 02 октября 2022
Мамка пишет вам, звиняйте)
На улице +20° сильный, холодный ветер, надела жилет зару (куртка- жилет рукава отсегнула) я так замёрзла не могу согреться
Ответ дляТворческий типаж
Подивлюся, може щось побачу. А поки що в голові тільки те, що навкруги, спортивний косюм і кроси. Але так на роботу не хожу. А у вихідні інколи за домашніми справами може й на вулицю не вийду
Каравай-каравай• 02 октября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Довга.очень нравится .а можете ссылку ?
Я их в магазине смотрела, щупала. Норм такие
Малая еще та• 02 октября 2022
Вибачте, ну в офіс же таке не одягають. В чому питання?
Ответ дляКаравай-каравай
Я коротку міряла . Зараз знижки на них.
Ответ дляМалая еще та
В тому і питання, як їх носять не в спортивному стилі. До речі, офіс без дрескоду. В джинсах, кросівках можна.