ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 02 октября 2022

Дівчата, а ви жилети носите на роботу?

Дівчата, люблю жилети, хочу купити новий. Але. Я вдягають їх пару разів на рік всього, коли вийду в парк прогулятися. Питання, ви вдягаєте жилети на роботу ? І яку б обрати, довгу чи коротку? Як стильно носити, щоб не під джинси тільки .

Цікавить саме відгуки не мамок в спорт.костюмах та кросах. Розумію, що їм зручно.
автор ЛетаЙущаЙа АшЫпка • 02 октября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Я до того що погугліть, на пінтересті подивіться, багато образів і поєднань не спортивних є
Подивишся, і бажання пропаде купляти таке шось під смітником
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Та тю на вас)) шо ви в мистецтві розумієте
Творческий типаж• 02 октября 2022
А така вам не? Правда тут образ теж спрорт але куртка жилет ніче на мій смак
А вам?
Ответ дляТворческий типаж
А вам?
таку також міряла.
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
таку також міряла.
Це вона ж? Вам дуже норм!
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
таку також міряла.
Це в Київі в магазині мохіто? Де?
Бо я онлайн на неї дивлюсь і боюсь замовити бо висока і боюсь рукава короткі будуть
На вас сподобалось
Ответ дляТворческий типаж
Це в Київі в магазині мохіто? Де?
На вас сподобалось
В Республіці. В мене 164 зріст.
Творческий типаж• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
В Республіці. В мене 164 зріст.
Дякую, точно мені короткий буде(
parele• 02 октября 2022
Я их как класс не понимаю)
120-120-120 (не худею)• 02 октября 2022
купила жилетку в манго недавно, в основном ношу с джинсами, но у меня есть одна юбка в милитари стиле, с ней и ботинками жилетка тоже отлично смотрится. еще надевала с вязаным платьем, но этот вариант мне не понравился, жилетка теплая и платье теплое, слишком жарко.
https://rozetka.com.ua/mango_8445661453802/p350270...
Олеся Малиновская• 02 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Подивлюся, може щось побачу. А поки що в голові тільки те, що навкруги, спортивний косюм і кроси. Але так на роботу не хожу. А у вихідні інколи за домашніми справами може й на вулицю не вийду
Это и есть чаще всего спортивная вещь, потому и пляшет она с костюмами спортивными. Может вам она просто не нужна.
автор ЛетаЙущаЙа АшЫпка • 03 октября 2022
Ответ дляОлеся Малиновская
Ото ж. Розумію, що не потрібна, але чомусь дуже хочу.