Не куру• 03 октября 2022

Які суми та як часто донатите на ЗСУ?

Сестрица Алёнушка• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Зустріла знайомого, каже я нічого не скидую бо у нього був дохід до війни 40тис а зараз 20тис. Я хотіла в нього плюнути.
Хворенька ви, вибачайте

Море Счастья• 03 октября 2022
військовий збір з зарплати. Хай донатять ті, хто по чорному отримує
Упругая попка• 03 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Дитячий садок 🤣🤣🤣🤣
Ок ок ок.
Бывшая блондинка• 03 октября 2022
Як коли по 100-200 грн 3-4 р на місяць
Бывшая блондинка• 03 октября 2022
Чоловік авто віддав.
Что-то не спится• 03 октября 2022
Ответ дляМамулька
Цікаво, ті хто не донатить і не волонтерить,не воює і нічим не допомагає, вам комфортно відписуватися в темі? Чи ви москалиці на українському форумі?
Якщо нема можливості, так мовчи…
А якщо у жінки немає чоловіка і хворі мама і дитина, і вони на зйомі у іншому місті від свого, вщент роздовбаного, де вже немає ні мамимоного будинку, ні її з дитиною квартири, і їй фізично за великого бажання немає чим донатити - вона за вашим присудом москалиця виходить???
Знаєте... на вашому фоні найлютіший ворог не такий жахливий... (((
Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я думаю що це не українки таке пишуть. Ті хто не може, мовчать.
Чого мовчати
Я українка не працюю , то 2копійки кинула на зсу що було на карті копілка

Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Вибачте мене, але коли гинуть люди я цього не розумію.
Животних жаль вони на ланцюгу(, вони безмовні /залежні від людей/не людей, тому их шкода більше
Из ДОМа-2 Я• 03 октября 2022
Брат загинув 28 лютого від крововтрати, вогнепальна травма підключичної артерії...
Мій найкращий 🙏

Донатимо з родиною скільки можемо, на різні потреби. В ЗСУ зять, друзі, кум.
Хлопцям, що були з братом разом, купили натівські турникети. Може комусь це врятує життя.

Як можна не допомагати?! Не допомагає той, хто не хоче, це моя думка.
Сама маю інвалідність, 2 групу.
Донатять пенсіонери, з пенсією 2300, як у моєї мами...
Було б бажання! Хто не може допомогти грошима, готують їжу, плетуть шкарпетки, сітки, роблять окопні свічки тощо.
Прикро, що багато байдужих.
ИринаКа• 03 октября 2022
Щодня, 10-50, рідше 100 грн. Тільки адресно, зі звітом. Жінкам, які одягають чоловіків, не доначу
Распутница• 03 октября 2022
Ответ дляMs. Android
Не рахуйте чужі гроші, щоб Господь не попустил комусь рахувати ваші
Я не рахую чужі гроші. Краще діткам віддати чи зоопритулок
Пффф 100%• 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, комфортно, я 8 років платила військовий збір, який невідомо куди йшов, досить, більше нічого цій країні платити не буду.
у вас звичайно своя думка з приводу підтримки арміїї. але називати ’ця країна’ - все з вами ватяно зрозуміло
ФсеСама• 03 октября 2022
Своїм друзям, які служать: куму, чоловіку однокласниці і тп. Коли як, по 500 та по 1000. Кого не знаю, але просять через знайомих по 200-300. Пару раз на місяць приблизно.
Ля-ля-ля• 03 октября 2022
Ответ дляМамулька
Якщо нема можливості, так мовчи…
+++
Jhenya_Sh• 03 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Я тоже не плачу, нечем. А не отрежут газ интересно? За электричество плачу. Но и достают они меня конечно, то звонками, то смс, то ходят раз в месяц.
.
Мамулька• 03 октября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
То така жінка не буде на форумі хвалитися, що вона нікому нічого не винна
Така жінка молитвою і добрим словом може підтримати
Не перекручуйте мої слова і не використовуйте тупої патетики щодо найлютішого ворога, бо ви 100% з ним не зустрічалися
Jhenya_Sh• 03 октября 2022
Вначале скинула все остатки с ковидной тысячи и бонусы с привата. А потом денег и так нет (( работы моей нет особой. Поэтому оказываю услуги ребятам по профессии по себестоимости.
СпайдерВумен• 03 октября 2022
Ответ длякотопёс
Доначу постійно.
5-6 тис грн в місяць окремо я.
Чоловік щомісяця купує авто на передок.
Тим ’украінцям’, що можуть допомагати, але не допомагають хоч скільки, хоч як , хоч чим небудь, сидіть по закордонам.
Без вас нація буде чистіша!
згодна з вами на мільйон відсотків
Пффф 100%• 03 октября 2022
по 200 грн на интуитивно приглянувшиеся сборы. 1000-2000 в мес получается

Ля-ля-ля• 03 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Доход семьи 12 тыс грн, два малых ребенка. Еле хватает с максимальной экономией, куда ещё донатить?

Зарплата военного 30 тыс + 16 тыс оклад (если не на передовой). Если передовая- то от 100 тыс грн.
ви вже порахували, як чудово бути військовим та ще і на передовій....face palm
Ля-ля-ля• 03 октября 2022
Ответ дляфрау Гитта
Пропонуєте військовим ризикувати життям і все за свій рахунок купувати? Відправляйте свого, буде не 12, а 100 приносити
Маргарита и Мастер• 03 октября 2022
Ответ дляБезВзяток
а тих, в кого немає можливості донатити і волонтерити ви також називаєте не громадянами, а споживачами?
В мене є дві знайомі у такій ситуації. Одна щось то плете, то в´яже. Інша щось сушить у духовці та пакує. Час-два по вечорах. Це максимум, що вони можуть зробити, і вони це роблять. Не розповідають ’горделиво’, що достатньо воєнного збору або ’нехай інші’. Але це мабуть ще через те, що ми з Харкова. І нам дуже хочеться додому. А щоб повернутися туди з дітьми, потрібна перемога. Неможливо просто сидіти та чекати.

Ніколи б не кинула камінь у тих, хто не донатить. Це ж добровільно. Але так, як тут дехто хизується цим... просто гидко.
Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляJhenya_Sh
У Вас же БМ жлоб алименты не платил или уже исправился?
Пффф 100%• 03 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости
А вы предлагаете недокармливать детей и донатить ещё в ЗСУ? Или как?
ви просто спочатку выдповіли з агресією і з позиції жертви, ніби хтось має годувати ваших дітей.
не можете, тиак і напишіть, нажаль не можу. а не протиставляйте свої проблеми нашій загальтній великій проблемі - війні
Ля-ля-ля• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Украина богатая страна, ведь мы платим американским наемникам 1,5-2000$ в день!
Если и помогать кому-то, то несчастным пенсионерам, которым государство выделяет нищенские подачки в 50$ в месяц, вместо пенсии.
сама себе прекрасная• 03 октября 2022
300 грн кожен місяць відраховують військовий збір з офіційного заробітку, а також з депозитів відраховують 3%. Відчуваю себе справжнім меценатом.
Пффф 100%• 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мене не треба захищати
цікаво
Поросенка• 03 октября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Я отправляю свого ,він не хоче, та я йому не офіційна дружина, якій мені сенс , я нічого не отримую .
А як би пішов , то я одружилася бігом , як всі дівчата помчали до загсу з військовими
Ля-ля-ля• 03 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
так само як польські сідєліци і шо? будемо, бо маємо право на відміну від убєгающіх от сірєн. ми працюємо, купуємо продукти і піднімаємо економіку, поки ви дерибаните прокладки і тушонку з гуманітарки
подукти ви купуєте, бо їсти хочете, а не через економіку
ИграйМойГормон• 03 октября 2022
Пару раз по 200 грн,но я впо,безробітня,інколи ходу сітки плести і доначу на тканину 10-20 грн