Ніч не спала, погано, все давить нема чим дихать, у кишківнику пекло, читаю що дуже це все схоже на пркдвістники пологів, в першу вагітність нічого такого не було
Може я вже на фініші? 37 тиждень, завтра до лікаря
KaterionOK• 03 октября 2022
Ответ дляtarveldy
тобто все може статися на цьому тижні?
І так, і ні. Але вже точно фінішна пряма. Тримайтеся! Останні дні завжди важкуваті.
KaterionOK• 03 октября 2022
Ответ дляtarveldy
, а казали з другим легше
У мене троє дітей, так я тут задавала питання, як прискорити треті пологи, бо вже був 41-й тиждень було ну дуже тяжко ходити, сидіти, лежати.
А якщо саме про пологи казати, то між старшими різниця 2 роки, другу дитину народила дуже швидко- в 3:30 заповзла в пологовий, в 3:40 народила.
Ответ дляirkin
Как можно оценить, не зная, как было раньше? Вы должны были заметить. Если приложить ладонь между грудью и животом, промежуток должен стать больше.
Со старшим не опускался живот, родила в 39 недель. С младшей я заметила за неделю-две до родов. Родила в 38 недель.
а фіг його знає, я вже ніфіга не розумію , тому і питаю
Ответ дляKaterionOK
в мене різниця 8 років, старшого народила на 38 тижні, але небуло ніяких цих приколів типу судоми, діарея, болить таз, погано спала, але ж спала! а тут блін
YuliaYuliaYulia• 03 октября 2022
С опустившимся животом во вторую беременность ходила еще 2 недели...
Ответ длялинка76
Ох автор, терпіть. Я пам’ятаю перед 3-ми пологами я вже ні сидіти ні лежати не могла. Вранці встаю і думаю, блін якщо не народжу до вечора, то вже не знаю, що зроблю... Йшов 41 тиждень. До вечора мала народилася, пожаліла маму...
ага...
вирішила з сьогодні не беру замовлень більше, бо сидіти неможливо , влаштую собі декрет