Грибной_Дождик• 04 февраля в 08:47
Как вам график на сегодня
Как мне уже все тут остохирело
Вероятненько• 05 февраля в 09:13
Ответ дляПотринділиця
Так Україна втратила потужності, після того як зеля все літо і осінь лупив ті нпз замість того щоб домовитись не бити по енергетиці, бо йому потрібна була картинка раді піару, клоун, як воно горить, але щось у них нічого не згоріло, а у нас вимкнули майже всю енергетику.
Україна почала втрачати потужності задовго до того, як почала винищувати кацапські нпз. Я розумію, що альтернативно обдарованим дуже хочеться натягнути сову на глобус, але так воно не працює.
САМ_ТАКОЙ• 05 февраля в 09:50
Ответ дляsky-labs
Скольких в Харькове убили в те дни?
А в Донецке, Луганске завозили автобусы?
Ваши подружки, которым вы так старательно подлизываете не верят в автобусы ;)
Развлекаюсь над тупенькой ботосрашни, те за колличество знаков платят ?
Ответ дляПотринділиця
Тупорилий зелебот, якусь статистику намалювала зелену, хто ще вірить що по зеленій статистиці у зелі підтримка 63% відсотки, можливо 6,3%? Або те, що тільки 50 тис українців загинуло у війні, а рашистів більше 1 млн? Абсурдна статиста така ж я і ти маня.
Ту що, кацапка ? отримала по щчам ? ’нє бамбілі’, кажеш ?? мразота ти брехлива.
Ответ дляВероятненько
Саме так. Але кацапня як завжди спотворює реальність.
Черговий по кухні• 05 февраля в 15:38
Ответ дляKriskaA
Ну так не рассказівай как нам, украінцам, жить, хуйло ! Немає ніяких ’данчан’. Донбас - це Україна ! Зрозуміло?
Едь хуйлуша и отвоевывай