Сосиска_Втесте• 03 октября 2022
Оплата комунальних Київ: сплачуєте зараз, чи вже після війни все одною платіжкою
на фоні розмов про ядерну зброю
і мінімальну зарплату -задумалась
а можливо залишити сплату комунальних на потім - на той щасливий день - коли закінчиться війна
а зараз просто трішки більше купувати корисних продуктів
ваші роздуми?
і мінімальну зарплату -задумалась
ваші роздуми?
Результат:
вже голосів:
185 (85.25%)
так звісно
32 (14.75%)
чекаю закінчення війни
Платья Всем• 04 октября 2022
Ответ дляСамый умный
Читайте , что в нем написано. И желательно без перехода на личности,за такое тут бан
за соучастника в отмывании денег не хотите в бан? указываемый мною закон знаю прекрасно. А вы покажите, что я не так указала согласно закону.