куркулиха• 04 октября 2022

Дитині 5 років розумію, що прогадали з ім´ям

Ім´я писати не буду спеціально, знаю як на порадниці на це реагують і будуть обговорювати не питання, а ім´я
Ім´я вигадали з чоловіком під час вагітності. Доньці воно не йде. У документах одне, у сім´ї називаємо інакше, в дитячому садку офіційним. Чоловік пропонує поміняти офіційно. З одного боку я за, з іншого буде величезна тяганина з документамив
Обнимашкина• 04 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
А зробити подвійне ім´я? Тоді ніби не поміняли, а впишете правильно, а називати можна одним з двох, яке більше подобається?
Так точно не вийде. Там 100% якесь ’новомодне’ ім´я, яке не пасує до прізвища чи по-батькові і більш простий варіант. Поєднати їх то на кшталт Домінік - Софія Германівна Сліпченко.

Обнимашкина• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Як у дівчинки може бути чоловіче ім´я?
А як у дитини може бути відразу три геть різних імені?
Меня не звали• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Як у дівчинки може бути чоловіче ім´я?
Олександра, Владислава, Євгенія...
Томатико• 04 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Саме звичайне ім´я. Совкове
Аркадій
Поддакиваю иногДА• 04 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Блін , а мені не подобається ім´я мого чоловіка. От що робити? Я ніколи його за 20 років не назвала по імені. Вгадайте яке ім´я? Язик, не повертається його позвати. Просто так не становиться язик)
Віталік?
Поддакиваю иногДА• 04 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Ні
Толік
Тоооооляяяя
От блін.
Називайте пан Анатоль. Оце Толік я б також не хотіла.
Ну ми з чоловіком обидва Анатолійовичі, тому намагалися так назвати сина.
Кілька днів протрималися, але ні, потім обрали інше.
Поддакиваю иногДА• 04 октября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я переехала заграницу и поменяла. Точнее две буксы заменила - мне очень нравится как вышло.
О, а расскажите как
Поддакиваю иногДА• 04 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Ви шо, Володимир асоціюється з

Вибачаюсь перед тими, у кого рідні Володі)
З Зеленським?
постою_послушаю• 04 октября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Питання в другому.. нашо хрестити? Раніше, як я розумію, давали імена по церковному календарю. Але зараз називають, як хочуть. То хрестити навіщо, якщо це не грає ролі? Типу бог є, але я розумніше? Блін, ніколи не зрозумію тих, хто хоче сидіти на двох стільцях. Або ти віриш у казку, або ти брешеш собі та іншим.
Что-то вас вообще не в ту степь понесло Крещение и имянаречение это два разных события.

маминаБубочка• 04 октября 2022
Если так можно, добавьте второе имя в свидетельство о рождении.
ol_kin• 04 октября 2022
Ответ дляДетектор лжи
У меня так
Ахах
Официальное Марина, а называют дома все Маша, Машуня 😁
Мне самой официальное не особо нравится в быту
Оно красивое, ничего против не имею, но слишком холодное, такое остраненное
Мне нравится оно в сочетании с отчеством, на учебе, на работе
Муж называет Марина только когда где-то провтыкала и знаю, сейчас будет нагоняй
А Маша - это с детства так пошло, очень привыкла, зачем эти привычки менять )
У нас в сім´ї було навпаки маму чоловіка звали Марія, а називали усі Маринкою.
ol_kin• 04 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Саме звичайне ім´я. Совкове
Сірожа
МЧСница• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Ні, Марія. А, чому ви питаєте?
А вас Машей называют?
Кукарачка• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Як у дівчинки може бути чоловіче ім´я?
та очень просто: Саша, Женя и т.д.
Мама Карло• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Почитала ’поради’ і зрозуміла, що потрібно міняти
Автор, вы точно не в себе. Как вы живёте с таким характером(
Кукарачка• 04 октября 2022
Ответ дляElengo83
В мене є знайома Ніколь-Тетяна))

хорошо, что не Мария-Мирабэлла )))
Да_Я_ТакаЯ_• 04 октября 2022
у мня знакомая, хотели назвать Настей, но бабушка уперлась в Свету, записали Светой и всегда называли Настей, даже в школе, правда учителя длго привыкали
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 октября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Капец какой! Бедный ребёнок!!
ПМСница• 04 октября 2022
Ответ дляМюллерная
Вы это все закрутили. Заведомо называя ее другим именем. Чем вы руководствовались, какие цели пытались достигнуть?
Теперь берите ответственность и гребитесь с документами. Или называйте так как назвали официально.
Неужели нельзя было придумать ласкательные прозвища?
Мне например тоже не нравится имя моего сына, муж уговорил, я поддалась. Но мыслей называть его другим именем даже не было. Придумала с того что есть ласкательно- уменьшительное да и все.
Таких людей більше, ніж Ви думаєте. От, наприклад, мій чоловік та його батьки нашу доньку називали довгий час Алінкою. Бо те ім´я, яке я обрала їм не подобалося. Інколи, коли забував, то називав нормально, а потім знову Алінка. Мене це так нервувало, але я не сварилася. З часом все пройшло. Донька вже доросла і їй дуже подобається її ім´я)

неДодекаэдр• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Почнемо з того, що я , це не ви. Ми бачили, що дитині це ім´я не йде і тому вирішили називати інакше
Просто поменяйте. Пока это минимум документов, чем дальше, тем будет сложнее. В школе вообще проблема - обьяснять всем, что ты не маша, а даша ей придется самой.
неДодекаэдр• 04 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Удалено администрацией...
Вы реально считаете себя развитой? На фоне постов автора вы выглядете хабалкой- истеричкой.
неДодекаэдр• 04 октября 2022
Ответ дляВыручалка
Девченку ту назвали Машей,
А после Леной обозвав,
При этом покрестив Наташей,
Сменили имя на Жизель.
Человек вы не очень. Поэт вы тоже никакой.
Викасикрет• 04 октября 2022
Ответ дляАннуитет
Це, звісно, шедевр: записати Катериною, а звати Марією.
Я знаю таку сім´ю.
По документах жінка Анна, а у сім´ї називають Галиною.
Басноплетка• 04 октября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Я в 35 от думаю поміняти. Паспорти, дипломи, сертифікати, водійське, страховки, авто, квартира…

Міняйте, скільки там тих документів у дитини
Навіщо? Ім´я та й ім´я,яка різниця,як вас будуть звати. Все інше (зовнішність,характер, матерільний достаток) від цього не зміниться
Викасикрет• 04 октября 2022
Ответ дляol_kin
У меня такая сотрудница была. Но там куча комплексов, по типу ’Мария’ - простое имя.
А я женатая• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
А через пару років ви їй інше вигадаєте і будете знову міняти.Якісь батьки не відповідальні і з привітом.Вибирали з чоловіком ,назвали,а потім міняєте.Дитина це не іграшка.Треба було її називати постійно її ім’ям.Судячи з того,що ви категорично приховуєте як назвали і як називаєте,то там якась Олімпіада,Цветана,а ви подивились мультик і називаєте Фіона
Викасикрет• 04 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Удалено администрацией...
Секс-Бомба• 04 октября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
За что бан? Вы, действительно, странные. Просто взять и начать называть Машу Леной...
А похрестили третім. Наприклад , Ольга.
Секс-Бомба• 04 октября 2022
В мене є знайома , звати Алла. Але всі її називають Альоною. Вона сама так представляється. Я це дізналася, через рік спілкування. Дивно , як на мене.
Секс-Бомба• 04 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Саме звичайне ім´я. Совкове
Сірожа?