куркулиха• 04 октября 2022

Дитині 5 років розумію, що прогадали з ім´ям

Ім´я писати не буду спеціально, знаю як на порадниці на це реагують і будуть обговорювати не питання, а ім´я
Ім´я вигадали з чоловіком під час вагітності. Доньці воно не йде. У документах одне, у сім´ї називаємо інакше, в дитячому садку офіційним. Чоловік пропонує поміняти офіційно. З одного боку я за, з іншого буде величезна тяганина з документамив
Четырёхсторонний скотч• 04 октября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин

Так там утверждение, а не вопрос.
Я не правильно бан влепила)))
)))
Та просто смешно сегодня с этими банами)
Если ответ не нравится-сразу в бан)

Четырёхсторонний скотч• 04 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
Эмм, взагалі то в нас президент Володимир )
Блін, точно)
Я просто якось звикла, шо він Зеленський.
А про того мурла звикла владімір владіміровіч або владімір путін
Четырёхсторонний скотч• 04 октября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Зеленский в шоке)))))
Вова, прости)
Я о наболевшем просто сразу подумала)
Корсет_на_шурупах• 04 октября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Это лично мне вопрос? Мы сейчас обряд крещения или имя обсуждаем? Или для вас открытие, что крестят под другим именем? Я ответила на вопрос человеку, а вы на меня кучу своего неудовольствия вывалили. Почему глубоко верующие люди всегда такие агрессивные?
А если отвечать на ваш первый вопрос, то я вообще против крещения младенцев.
Не повірите, я атеїстка. Тому й дивують такі ’воооцерковлені’, чи як їх там називають))
Белая и пушистая• 04 октября 2022
Ответ длякотопёс
Тоді у вас інша ситуація. Мій син не представляючи своїм неофіц ім´ям чужим людям.
Не знаю, що вам порадити. Це усе життя +1 документ. Ніби й нічого, але. Завжди є але. Якщо з свідоцтвом про одруження начебто ситуація зрозуміла, то зі зміною імені- не знаю. Але знаю, що на візи, закордонні паспорти доведеться вказувати це давнє дитяче ім,я у переліку імен, якими користувалися протягом життя і надавати підтвердження про зміну імені. Особисто мене це б зупинило, але я і в шлюбі не брала імені чоловіка. Усі ми різні, як ви комусь підкреслювали. Тому просто подумайте варто дитині все життя носити +1 давній документ чи ні.
Ничего не нужно носить. Меняется свидетельство о рождении. Если уже взрослый и есть паспорт- и паспорт, код. Вот, диплом облом было менять- туда справку приложить можно. Чем раньше- тем меньше заморочек.
Вся такая растыкая• 04 октября 2022
Автор, а,як Вам з Вашим чоловіченьком здасться що ніс дитини їй не пасує, до хірурга поведете, щоб підправив? Ну а що такого?
nabludatel• 04 октября 2022
Ответ дляТвердая валюта
А как происходит общение с воспитателями в саду? в конце дня воспитательница говорит’ Кира(допустим официальное имя) сегодня хорошо поспала,поела ,потанцевала и т.д ’, вы киваете головой и обращаетесь к дочке Ева скажи пока детям и воспитателю и пошли домой ?
От цей момент мені найнезрозуміліший.
Допускаю, що ім´я може не подобатися. Але дозволити дитину в садку називати геть іншим іменем, ніж звикла дитина - це дуже дивно.
Ангелочек с рожками• 04 октября 2022
Я прозрела недавно. Мою двоюродную тётку звали Галей, ее все родные так называли, а по документам оказывается она Аня была. Она поехала в др страну на пмж и там Аней стала, вернее как она записана и откликается теперь на Аня)))
Ку ка ку ка ку• 04 октября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Моя мама тоже по документам Анна, а называют ее с детства Галей. Никто не страдал)

ЭкстрасенсиХаЯ• 04 октября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А вы не удивляйтесь. Часто имена не православные или православные, но при крещении называют именем святого, который родился в тот же день. Не сильно в это вникала, но знаю, что многих крестят другими именами и меня это не удивляет.
ЭкстрасенсиХаЯ• 04 октября 2022
Ответ дляnabludatel
От цей момент мені найнезрозуміліший.
Так она по документам под тем именем. И списки детей составляют на основе документов, а не как мама сказала.
Вся такая растыкая• 04 октября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Уявляєте картину: дитина піде до школи , зміниться характер, батькам знову буде ввижатись, що ім´я не пасує.
Знов будуть міняти?
Хтось ремонти раз на 2-3 роки робить, хтось ім´я дитині раз в 3 роки змінює.
Короче , новий тренд.
Корсет_на_шурупах• 04 октября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Питання в другому.. нашо хрестити? Раніше, як я розумію, давали імена по церковному календарю. Але зараз називають, як хочуть. То хрестити навіщо, якщо це не грає ролі? Типу бог є, але я розумніше? Блін, ніколи не зрозумію тих, хто хоче сидіти на двох стільцях. Або ти віриш у казку, або ти брешеш собі та іншим.
nabludatel• 04 октября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І як дитина реагувала на чуже і незнайоме для неї імя? Мама про це не подумала? Чи скоріше не змогла нормально скомунікувати з вихователями. Це видно і по спілкуванню на форумі, де автор багатьох людей у бан пригрозила відправити.
У мами є психологічні проблеми, які треба вирішувати. Здається, що ім´я - це тільки вершина айсберга
Фантазерша• 04 октября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
За границей, в досье ребенка, пишут не только официальное имя, но и то, которым называют в быту.
У меня мелкая Олександра по паспорту, т.к. мы русскоговорящие :( то используем больше вариант Александра, но больше всего эмоций вызывает домашний (самый употребляемый) вариант - Саша. Первый вопрос был в школе: как можно называть ребенка? Везде написали Sacha 🤷‍♀️
Вся такая растыкая• 04 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Може, все банально просто.
Назвали ім´ям коханки чоловіка.
Правда розкрилась, тепер така канітєль.
А всі тут авторку до психіатра відправляють.
Советчицы тоже плачут• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Навіщо? Ми її навіть так не називаємо. Воно лише у свідоцтві про народження.
Даже не могу представить , записала я сына Ярослав . Пришла домой из роддома и стала звать Александр, мало того что я и муж мой…. Меня бы даже родители не поняли… Как может настолько не подходить? Имя - Белоснежка, а она чернокожая? Тогда что было с Вами когда документы заполняли?
Вся такая растыкая• 04 октября 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут

Ржу
Розбудила кота навіть .
Дівчата, Ви- супер.
ЭкстрасенсиХаЯ• 04 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Наверное, нормально, если откликалась на это имя в саду.
Мне эта история не кажется странной, так как знаю подобные. Дядю родного дома называли одним именем, а в школе другим. Я ещё в детстве удивлялась почему его школьные друзья называют не так, как мы. Дядя нормально это воспринимал и бабушка была без психологических проблем.

ЭкстрасенсиХаЯ• 04 октября 2022
Ответ дляФантазерша
Ну мы же не заграницей, у нас в саду и школе не спрашивают, как принято дома называть ребёнка, чтоб так записать в журнал.
nabludatel• 04 октября 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Може, все банально просто.
Назвали ім´ям коханки чоловіка.
Правда розкрилась, тепер така канітєль.
Та не важливо чому імя не подобається. Таке часто трапляється. А от замінивши для дитини імя, дозволити в садку дитину називати імям офіційним, яке дитина не знає - є доказом проблем у мами. Виходить, що мама не вміє чи не хоче комунікувати з оточуючими, відстоювати свої та дитини інтереси.
Вся такая растыкая• 04 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Ой , зараз ще Вам бан вліплять за таке.
Фантазерша• 04 октября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не пишут, но называют.
Но в моем случае Александра -Саша - устоявшаяся и привычная нам пара имён, поэтому проблем с: воспитатель - ’Саша сегодня хорошо спала’ и я такая -’Александра, одевайся быстрее’ - не было.
ПультОт_БМВ• 04 октября 2022
Мне в детстве не нравилось имя и спрашивала, почему не еазвали как в том сериале или фильме (зарубежные)
Фантазерша• 04 октября 2022
Ответ дляnabludatel
Если ребенок в ДС нормально реагирует на официальное имя, то проблем с самоидентификацией у него нет.
Проблема только в маме, которой это имя не нравится.
Обнимашкина• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Почнемо з того, що я , це не ви. Ми бачили, що дитині це ім´я не йде і тому вирішили називати інакше
Ви бачили, що дитині це ім´я не йде і тому назвали цим ім´ям офіційно? Л-логіка.
Швидше за все ви випендрилися і назвали якимсь дивним іменем, а в сім´ї називали відразу геть інакше, бо розуміли, що офіційне ім´я модне, але не ваше.
Називати дитину іншим іменем - то знущання. Якщо ви Наташа вам би хотілося, щоб вас називали Настею чи Нонною? Бо знаю таких унікумів - за їх логікою якщо ім´я починається на ’Л’, то дитина має відгукуватися на геть інше ім´я, яке починається на ’Л’.
Голубая устрица• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха

Я не буду вам відповідати, бан за провокація конфлікту, та перехід на особистості
Удалено администрацией...
Голубая устрица• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Почитала ’поради’ і зрозуміла, що потрібно міняти
Удалено администрацией...
котопёс• 04 октября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
я не мала на увазі буквально носити і мала на увазі зовсім інші ситуації, ніж напевне ви собі уявляєте.
Я заповнювала у свій час кілька документів, де потрібно було перерахувати всі імена та псевдоніми, які асоційовані з людиною та надати підтвердження, що це була офіційна зміна імені.
Белая и пушистая• 04 октября 2022
Ответ длякотопёс
А в какую это инстанцию? Я с таким не сталкивалась, интересно.