ПультОт_БМВ• 04 октября 2022
Что на завтрак? перешла на правильную еду
Салат и курочка варёная.
Что у вас?
Библиотекарь• 04 октября 2022
Ответ дляСмурфик
Не фоткаю бутеры😂. Что вы рыбки не видели или Филадельфии сыра
Нет.
Ксерокопия ночи• 04 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Яичница. Вчера мне посоветовали так завтракать. Обещали, что до обеда хватит.
Целых три яйца!!!! Ну вы Буржуй)))
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 04 октября 2022
9 еще нет, какой там завтрак.
Глаза только открыла и лежу еще, раньше 10 на кухню не зайду.
Сделаю тотст, флэтвайт и хватит.
Может фотку выложу сюда если не забуду
Сделаю тотст, флэтвайт и хватит.
Может фотку выложу сюда если не забуду
Ответ дляСмурфик
Так что показать, что ли. Аж смешно
Не дивуйтесь. Є різні люди. В суботу була в шоці, коли мама з двома дітьми в стоматології приватній фоткала каву з шоколадкою, яку їй принесли....
Це для мене за гранью. Ви що вдома не можете собі так само готувати і подавати?
Чи молитись будете на ту каву?
Ще себе сфоткати з дітьми або якийсь момент або перед заходом до стоматолога. Але ж не піднос з кавою ))))
Чи молитись будете на ту каву?
Николь1986• 04 октября 2022
Варю яйцо. Намажу его остатком паштета. И кофе с молоком. Хотя котлеты в холодильнике мне реально путают мысли правильно ли я делаю
Николь1986• 04 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Тепер така велика яєшня - розкіш ))) Вчора яйця по 62 грн були у Велмарті 🤯
Вот и я варю одно, а не два
Ревнивая жена• 04 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
Чи молитись будете на ту каву?
Вона могла це зробити для позитивного відгуку з фото про клініку
Ответ дляРевнивая жена
Фото з Кавою - це буде причина вашого походу в приватну стоматологічну клініку?! ))))
І ніде на сайтах не знайшла те фото у відгуках!
Є фото їх персоналу, фото робіт, фото в процесі роботи, фото апаратури і приміщення, але кава там відсутня ))))
Аноним Первый• 04 октября 2022
омлет с грибочками и помидорами
девочки, кто пишет что с утра ничего не лезет... сама была такая, пила кофе только... а вы попробуйте легкий ужин и не поздно. отсутствие голода утром говорит в первую очередь о том, что вы нормально так натрамбовались вечером
Ответ длякуркулиха
Кофе и рыба с хлебом
С утра не могу без рыбы соленой
О, сіль!
Авторе, згадала найнайкорисніший і економний сніданок!
Зранку натщесерце потрібно випити зелений чай, і не просто зелений чай, а з морською сіллю!
Спочатку вас буде воротити від нього, а потім, аж смакувати будете і смакові рецептори очистяться і взагалі про каву забудете (це для тих, хто ранок без кави не може розпочати)
Задолбулька• 04 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
О, сіль!
А навіщо забувати про каву?)
САМ_ТАКОЙ• 04 октября 2022
Ответ дляПесиКот
Вот мои завтраки.
Меня больше интересует рюмка на четвёртом фото.
Ревнивая жена• 04 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
Я до чого там я?
Я хожу у свою стоматологію.
Але відгук людина могла написати, як про якість надання послуг стоматолога, так і про вітання клієнта на ресепшині.
Ви якаясь дивна і з тих, хто кидається на крайнощі.
Вам яке особисто діло, що у того клієнта в фотогалереї? Сидите і за всіма спостерігаєте, хто і що робить, кому і що принесли, що фотографували. Ви в душі вахтер?
Я хожу у свою стоматологію.
Японский Городовой• 04 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
У нас по 50 в фоззи.
У нас по 43,90 в Сильпо.
ГейСюда• 04 октября 2022
Я знаю багато про правильне харчування.
Те, що у вас на тарілці - краще залишити на вечерю. На сніданок їжте щось ситніше. Крупи
ПесиКот• 04 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Всего лишь компот. Но мне нравится ход ваших мыслей
Гидроусилитель руля• 04 октября 2022
Ответ дляПесиКот
Чет вспомнила отдых в Испании. В отеле с утра наливали шампанское. Особенно его любили немцы, прям у всех на столе стояло. Мы с мужем раз тоже попробовали. Поняла, что с утра шампанское, как в фильме один герой сказал)))
Ответ дляРевнивая жена
Я до чого там я?
Я хожу у свою стоматологію.
))))))
В мене мозок гарно втримує інформацію. Тренований він формулами.
Про те фото згадала лише зараз у прив´язці до посту одної з форумчанок (кому і написала про фото).
А ви тут вже наплели цілу історію )))))
Задолбулька• 04 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
Бо кава є шкідливою для організму. Не чули про таке?
Кава = наркотик.
Жити шкідливо, не чули це?)
Не читайте дурню про каву чи вмикайте мозок, коли читаєте.
Це стосуєттся не тільки цього
Гидроусилитель руля• 04 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
Кава = наркотик.
Та ладно. О любой еде тогда можно сказать, что она вредная. Даже те же яблоки, если их ведрами есть...
Ревнивая жена• 04 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
))))))
А ви тут вже наплели цілу історію )))))
Як і ви, коли відправили мене до стоматології за чашкою кави.