Хомяк с пастой• 04 октября 2022

Чи можна через сайт пенсійного отримати довідку про місце роботи і зп?

Чи через інший з цифровим підписом?
Менее Более• 04 октября 2022
У нас это только бухгалтерия делает

Рыжая бестия• 04 октября 2022
Там лише відрахування
автор Хомяк с пастой • 04 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Там лише відрахування
Є записи трудової і нарахування з\п, але я думаю чи можна отримати в вигляді звичайної довідки, для нарахування субсидії чи інших потреб, щоб не звертатись до роботодавця
Брыкалка• 04 октября 2022
Там лише дохід
Пожарник• 04 октября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Не можна, для нарахування субсидій потрібна довідка з печаткою підприємства та підписом керівника.
МЕСТО_Встречи• 04 октября 2022
Довідку ок5 і ок7 можна. І це вже через додаток дія можна.
Фекла Персиковна• 04 октября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Конечно, на сайте ПФ можно взять справку ОК-5, в ней есть данные о работодателях и суммы ваших доходов помесячно. Для УСЗН это подходит. Да, и через Дию тоже можно.

Пожарник• 04 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Нам сказали, що тільки довідка з підписом та печаткою, можливо в кожного свої правила, не знаю . Ми брали з роботи.
автор Хомяк с пастой • 04 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Дякую!
автор Хомяк с пастой • 04 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Супер, спробую!
Русичка24• 04 октября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Для нарахування субсидій точно не підходить.