Деловитая• 05 октября 2022
Голосні сусіди
Привіт! Підкажіть, чи було у когось, що сусіди голосно займалися сексом, що було чути аж вам у квартиру? Це просто, вибачте, якийсь жах. Сусіди всю ніч замалися сексом і неможливо спати було. Я все розумію, що любов у них, але інші люди мають слухати цю любов? У кожного своє інтимне життя, але ж ми не оремо на весь будинок — слухайте сусіди, називається. Як вчинити? Написати наст разу у чат будинку чи може в стіну стукати? Дійсно не виспалась через оце, стан розбитий такий. Мало того, що тривога була — така напружена ситуація всю ніч, то це зрозуміло — війна в країні, а тут ще ці 2 голуба. Все ж не у приватному будинку живуть, що можна куралесити і ніхто тебе чути не буде.
Як ви б вчинили в такій ситуації чи може у вас було подібне? Всім дякую за відповіді та спокійного дня.
Ms. Похвала• 05 октября 2022
Сергий раз ми переїхали. Але там не пара жила, а квартира здавалась під сексуальні послуги. Знімали квартиру, тому просто переїхали.
Другий раз (але там не секс був, а постійні сварки, дуже голосні) - зробили звукоізоляцію.
Тепер не чутно нічого.
Ця квартира своя, все інше влаштовує. Коли заселялись - сусіди були інші.
Тепер не чутно нічого.
Файна цьоця• 05 октября 2022
Ответ дляРевнивая жена
так я живу и вижу в чем разница. здесь после 21.00 ни громко телевизор нельзя включать,музыку нельзя,унитазы не смывать после 21.00,стиралки не запускать. люди уважают отдых друг друга. кто не уважает - того накажут нехилым штрафом. это воспитание,порядочность,культура с малого. которое отсутсвует у таких,которые считают что орать среди ночи нормально. как их называть? невоспитанное быдло,невежа.
воспитание либо есть- либо его нет. третьего не дано.
Не смывать унитаз это маразм, а не уважение) про воспитание согласна, что оно или есть или нет, вот только от того, что вас выдрессировать жить по правилам, воспитание никак не появится)
Замыленная• 05 октября 2022
Ответ дляРевнивая жена
То, что вас в село беженствовать поселили-еще ни о чем не говорит. Поживите для начала в мегаполисе, а потом сравнивать будете)))
Деловитая
• 05 октября 2022
Ответ дляРевнивая жена
’это воспитание, порядочность, культура с малого.’, так я такої ж думки.
Ревнивая жена• 05 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
это правила всей страны. после 21.00 не смывают унитазы в многоквартирных домах.
Я наче свою тему читаю
У нас такі, що їх чутно на весь будинок і навіть в квартирах в інших під´їздах. Зараз у них дитина народилась, то тр*ха стало менше, але дитина цілодобово оре так, що разом з нею ніхто із сусідів не спить. Ходили до них, розмовляли, але пофігу. Дитина оре, вони потім оруть, коли дитину бабуся забирає. Інколи чую, як їм у стіну валять, але їм пофігу.
Ответ дляMs. Похвала
Тепер не чутно нічого.
Я теж думаю про звукоізоляцію у спальні, бо просто неможливо. Інколи пів ночі не спиш, от реально! Прокидаюсь о третій ночі і до будильника слухаю верески.
наталия-841b• 05 октября 2022
Я вот поражаюсь некоторым нашим людям. За своей невоспитанностью, пофигизмом на всех, они придумали классную отмазку - не завидуйте. Та кому вы нужны? Или вы думаете что секс только у вас? Живите так, чтоб другим не мешать. Это элементарно.