Своего не предлагать• 05 октября 2022
Навіщо збиратися на батьківські збори очно, якщо все можна вирішити у вайбері?
Хтось розуміє?
В нашому класі нема мультимедійної дошки, нам її не дали, то ж треба самим купувати.
Для цього батьки поговорили побалакали в чаті і вирішили в пятницю зібратися очно і обговорити.
В 16:00
Коли половина на роботі
Може хтось розуміє для чого це?
Чому не проголосувати в чаті, не скинути на картку?
Навіщо ті збори в час технологій?
В 16:00
Коли половина на роботі
Може хтось розуміє для чого це?
Навіщо ті збори в час технологій?
Там-тарарам• 05 октября 2022
Потому что домохозяйкам хоть какое развлечение и возможность выйти в люди. Тоже не понимала никогда этих очных сборов
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляТам-тарарам
Я і сама напівдомогосподарка. Працюю вдома, живу в 5 хв від школи, але бісить всеодно)))
курасаны• 05 октября 2022
Тому що є батьки, які не погоджуються купувати дошку. От і буде дискусія
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляГубка Боб
щоб налічку зібрати.на тюлі
Вже на тюлі зібрали в першому класі, вже висять)
Просто логічно що не прийдуть всі, а в чаті проголосують всі. Хіба не зручніше так?
Я не можу з цими мамами
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ длякурасаны
Ааа, буде срач
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
вы написали возражение в чат?
Ні, не писала. Та і дивно від мами яка має можливість скинутися, працює вдома, і живе найближче за всіх до школи писати свої притензії)))
Але вони є!
Написати чи що? І хай лумають що хочуть?
Я скинутися за, а пертися туди не хочу
Після всіх гуртків, відправок і тд ще знову до школи повертатися
Але вони є!
Я скинутися за, а пертися туди не хочу
курасаны• 05 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Ааа, буде срач
Ну або ті, що проти не прийдуть і рішення буде прийнято швидко і безповоротно)
Я_на_кожухе• 05 октября 2022
А где написано, что нужно обязательно посещать эти сборища?
Не хотите - не ходите и никому не отчитывайтесь
Ответ дляСвоего не предлагать
Але вони є!
Я скинутися за, а пертися туди не хочу
Але вони є!
Я скинутися за, а пертися туди не хочу
э...а какая разница, где вы живете?.
я, например, вполне способна написать:’ Не вижу смысла в очной встрече. Сброситься на доску не против. Сдавать деньги за других родителей не буду’
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
э...а какая разница, где вы живете?.
Зараз можливо щось таке і напишу.
Можливо через те, що покупка дорога, вони хочуть очно домовлятися про все. Але сенсу не бачу. І вчителька є в чаті, один чат з батьками, інший з вчителькою. Спитати там, скинути варіанти, вона обере і всі справи
Редисочка• 05 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Але вони є!
Я скинутися за, а пертися туди не хочу
Але вони є!
Я скинутися за, а пертися туди не хочу
Дивно боятися писати свої претензії, коли вони є
КапитанльнаЯ• 05 октября 2022
А по теме, это чтоб легче денег было выбить с родителей. В чат люди могут не прийти, наехать на него то не так просто, как в живую з «группой поддержки куриной»
Кондуктор маршрутки• 05 октября 2022
Я просто гроші кидаю, ні на збори ні в групах не приймаю участь
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляПушап Ми
А чому не дали, може треба потрусити руо?
Одному класу дали, а нашому ні. Ми чекали рік, так і нема. Наш клас ходить в той інший на урок де є дошка і батьки вирішили купити. Кажуть що так завдди давали однлму класу лише
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Написала претензію, щоб вчительку з дому не викликати, і батьків з роботи, щоб вирішити у вайбері бо на збори не всі приходять.
Наїхали зо раз в рік можна б зустрітися
З 28 мам, 7 проголосували за збори на 17:00
Одна написала що не зможе, але підтримує будь яке рішення.
Решта навіть не читали. За них вже вирішили. А якщо 21 мама не зможуть прийти на 17?
То іхні проблеми, бо 7 проголосували за)))
Наїхали зо раз в рік можна б зустрітися
Пушап Ми• 05 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Навіщо чекати рік?
Лист до РУО ’Повідомляємо, що в класі такому то школи такої то відсутня мультимедійна дошка, передбачена таким то законом в рамках програми нуш чи яка там у вас. Просимо повідомити, коли саме вказану дошку нададуть для навчання.’
І все.
Рік чекали - тоді ще війни не було і все закупали норм. Це ж не за місцевий кошт, а за субвенцію.
Ще можете написати запит на використання субвенціїї, скільки використано, скільки лишилося і попросити спрямувати залишок на придбання дошки.
Зате тепер лізете людям в кишені. Капець
І все.
бифидобактерияЖоржик• 05 октября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Потому что орать очно интереснее, чем в Вайбере
Наоборот, очно многие стесняются рот открыть и вопрос продавливается. Для этого и собирают очно, чтоб никто не соскочил. А не пришедшим напишут, что так решили и нужно было приходить и возражать. А раз не пришли , то подчиняйтесь принятому решению. Схема отработана многими поколениями родкомов 😂🤷♀️
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Але мовчуни дратують також.
Прочитала і мовчить.
Так напиши «я за», «я проти»
А не мовчати
Питають комі зручно на збори, хто за (семеро) написали, решта прочитали і мовчать.. дивні якісь
Прочитала і мовчить.
Так напиши «я за», «я проти»
А не мовчати
бифидобактерияЖоржик• 05 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Але мовчуни дратують також.
Прочитала і мовчить.
Так напиши «я за», «я проти»
А не мовчати
Прочитала і мовчить.
Так напиши «я за», «я проти»
А не мовчати
Так может они и не знают удобно им или нет. Кто-то должен свой график узнать, кто-то пролистнул во время рабочей встречи и забыл напрочь. Вариантов тьма. Не все живут в школьном чате.
Своего не предлагать
• 05 октября 2022
Ответ дляПушап Ми
Навіщо чекати рік?
І все.
Ось одна мама і вона і вчителька але в інших класах, ось що пише
Якщо ця вчителька розуміється на субвенціях, то запропонувала б звертатися, а ніж витягувати з кишені 2000 грн
Бо крім дошди треба і проектор
Крошка Енот• 05 октября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Можна в зумі)
Ленивица-красавица• 05 октября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
О, я такая, не хожу и со всем согласна
Ну дома могу мужу побубнеть, а там все равно толку не будет)