Я не думала що дорони - камікадзе так далеко можуть залітати. Ніхто їх не збив поки вони летіли через всю країну ...
Гитаристка• 05 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Та то мотик може був, чого б їм просто так залітати. У нас нічні рейсери хоч притихли, бо комгодина🤪
так гуло занадто тголосно і швидкість така, що для мопеда завелика, і вже ком година для мотика. Але гуло сильно, що я аж сіла на ліжку і аналізувала, думала може літак але як мопед?
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляГитаристка
180 км в час
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляDashko007
Як їх збивати? Може люди самі можуть чимось їх за фігачити ?
Их легче всего из стрелкового сбивать
Ответ дляInvictusgirl
Через минуту , в пабликах рашкованов , уже были фото и видео прилётов .
Явно наводчики были там .
И теперь вопрос - нафига убрали все блокпосты на въезд в город ?
Что двргшники и наводчики куда - то исчезли?
Капец просто , готовы они, ага
Явно наводчики были там .
Капец просто , готовы они, ага
Наводчики часто местные. Вряд ли так получится их отфильтровать(
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
При чому одне до другого?
Ну так дроны сбить не могут , которые из стрелкового оружия сбиваются , может конечно эффект неожиданности.
Ответ дляГитаристка
Сьогоднішня ніч показала, що ніхера не готові до дронів. Але чомусь на півдні їх збивають, а тут блять через все місто (!) 6 балалайок долетіли і пох.
annetka_zaraza• 05 октября 2022
Спочатку і в Одесі було дуже страшно через атаку дронів, та наша зенітна бригада вже має досвід і всіх їх, дякувати богу, збивають. І миколаївський ваньок вчора чи позавчора писав, що вже розробили ефективну методику, як їх знищувати. Сподіваюся, по всій Україні їх зможуть так найближчим часом збивати.
Гитаристка• 05 октября 2022
Ответ дляZelenkа
може тому, що на півдні степ, а в нас яри (якщо брати з білораши до білої) Вони низько летять і пво їх не бачить. До нас навіть в травні умудрялись їхні розвідники долітать, випускали обманки, ті обманки і збивало пво, а літаки повертались назад.
ГалинаМалина• 05 октября 2022
Ответ дляVikolette
сколько вообще передали этих дронов? где-то пишут около 300, где-то под 2 тыс
какие же они дегенераты
Они передали ,как делать эти дроны.их сами клепают уже.
Ответ дляГитаристка
Оно пишуть, вже у Фастівському районі якусь херню бачили, інфа перевіряється
kirpichenko• 05 октября 2022
Ответ дляDashko007
У меня банка соленых огурцов стоит на подоконнике,вот думала ночью запустить в них что-ли.
kirpichenko• 05 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Щось сьогодні у нас густо з тривогами,і тільки Київська обл і Київ.якась херня бля.