Dashko007• 05 октября 2022

Біла Церква - дрони так далеко можуть залітати на територію?

Я не думала що дорони - камікадзе так далеко можуть залітати. Ніхто їх не збив поки вони летіли через всю країну ...
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляLeo11
Звiдки iнфа?
У Соболя в тг
Гитаристка• 05 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Та то мотик може був, чого б їм просто так залітати. У нас нічні рейсери хоч притихли, бо комгодина🤪
так гуло занадто тголосно і швидкість така, що для мопеда завелика, і вже ком година для мотика. Але гуло сильно, що я аж сіла на ліжку і аналізувала, думала може літак але як мопед?
автор Dashko007 • 05 октября 2022
Як їх збивати? Може люди самі можуть чимось їх за фігачити ?
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляГитаристка
180 км в час
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляDashko007
Их легче всего из стрелкового сбивать
Catou• 05 октября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Через минуту , в пабликах рашкованов , уже были фото и видео прилётов .
Явно наводчики были там .
И теперь вопрос - нафига убрали все блокпосты на въезд в город ?
Что двргшники и наводчики куда - то исчезли?
Капец просто , готовы они, ага
Наводчики часто местные. Вряд ли так получится их отфильтровать(
Invictusgirl• 05 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
При чому одне до другого?
Ну так дроны сбить не могут , которые из стрелкового оружия сбиваются , может конечно эффект неожиданности.
Zelenkа• 05 октября 2022
Ответ дляГитаристка
Сьогоднішня ніч показала, що ніхера не готові до дронів. Але чомусь на півдні їх збивають, а тут блять через все місто (!) 6 балалайок долетіли і пох.
annetka_zaraza• 05 октября 2022
Спочатку і в Одесі було дуже страшно через атаку дронів, та наша зенітна бригада вже має досвід і всіх їх, дякувати богу, збивають. І миколаївський ваньок вчора чи позавчора писав, що вже розробили ефективну методику, як їх знищувати. Сподіваюся, по всій Україні їх зможуть так найближчим часом збивати.
Finetouch• 05 октября 2022
В Одессе их уже научились сбивать, а поначалу тоже прилетало . Скоро везде научатся
Гитаристка• 05 октября 2022
Ответ дляZelenkа
може тому, що на півдні степ, а в нас яри (якщо брати з білораши до білої) Вони низько летять і пво їх не бачить. До нас навіть в травні умудрялись їхні розвідники долітать, випускали обманки, ті обманки і збивало пво, а літаки повертались назад.
ГалинаМалина• 05 октября 2022
Ответ дляVikolette
сколько вообще передали этих дронов? где-то пишут около 300, где-то под 2 тыс
какие же они дегенераты
Они передали ,как делать эти дроны.их сами клепают уже.
Vikolette• 05 октября 2022
Ответ дляГалинаМалина
но они же вроде вручную собираются, их не могут сотнями в месяц производить, как мне кажется?
_MadonnA_• 05 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
При чому одне до другого?
Научитесь мыслить наперёд , логически . Зачем им киевская обл ?) разведку делал и
Zelenkа• 05 октября 2022
Ответ дляГитаристка
Оно пишуть, вже у Фастівському районі якусь херню бачили, інфа перевіряється
kirpichenko• 05 октября 2022
Ответ дляDashko007
У меня банка соленых огурцов стоит на подоконнике,вот думала ночью запустить в них что-ли.
kirpichenko• 05 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Щось сьогодні у нас густо з тривогами,і тільки Київська обл і Київ.якась херня бля.
Zelenkа• 05 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Страшно, скільки цих наводчиків ще поміж нас