kanareyka_tweety• 05 октября 2022
Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?
Ответ дляLRuba
Смысл вести полемику? Ему там можно философствовать, издалека виднее. Мы в Украине слушаем сирены, читаем методички уже про ядерный чемоданчик. Другая реальность
Він вважає, що треба поступитися всіма захопленими територіями. Що Зеленський має сісти за стіл переговорів. Тоді питання: чому ’сильні світу цього’, про яких він каже, що вони всі бояться путіна, досі допомагають нам зброєю і грошима?
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
І що тепер? Подарувати рашці Запорізьку та Херсонську область з нашими людьми?
Ответ дляkanareyka_tweety
Это его мнение. У вас такое же или другое. И что? Просто поговорить? Или вы решите что-то и от этого ход войны изменится?
Crazy_lady• 05 октября 2022
Автор, нічого не пишіть. Ви ж розумієте, що знайомий Ваш - вата. Нащо з божевільними у дискусію вступати?
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
На яких взаємовигідних?
Cocomamzel• 05 октября 2022
Я бы конечно послала бы вслед за российским кораблём, но я с ним согласна на все 100
В моем окружении нет людей считающих так как я, а я никого не переубеждаю
То есть я бы послала бы его не за его позицию, а желание переубедить и как то зневажливо он вам пишет, зверхньо я б сказала
Ответ дляCrazy_lady
При цьому він пише, що путін - військовий злочинець, а рашка зʼїхала з котушок. Але в 2014 році він був проти Майдану, це правда.
Ответ дляkanareyka_tweety
Такі як він не розуміють, що не обмежиться хуйло анексованими територіями. Йому треба зжерти все і нас усіх, українців. І ніякі переговори не врятують.
Если бы украинцы так думали о путине и боялись, то Украина пала бы за 72 часа, как и пророчили западные эксперты.
Человек мыслит, как большинство на западе. Через страх. ’Не нужно злить путина’.
А наша психика уже адаптировалась. Мы знаем, что нигде не безопасно и что может быть всякое. Однако, при этом мы остаёмся в Украине.
Что будет- то будет. Мы свой путь уже выбрали. «Перемога або смерть».
mmi583@mail.ru• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Напишіть, що йому з підвалу видніше. Як це не допомагають грошима? Мільйонні вливання. Ленд ліз вже пішов. Повільно, але пішов.
Гитаристка• 05 октября 2022
маск пишуть республіканець, а республіканці з рашою вась вась, от і ясно з відки вітер дує. Спочатку трамп виліз за переговори, тепер цей.... Так шо писати він може шо хоче, але не факт, що правду. Не забуваємо ще про санкції, які повільно але діють, економіка просідає.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Він також писав, що будь-якої миті Захід передумає нам допомагати, виснажиться і все - ми програємо впродовж місяця. І типу Макс натякає, що вони вже втомилися допомагати, бо це підвищує ризик ядерної війни