kanareyka_tweety• 05 октября 2022

Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?

alenkatravel• 05 октября 2022
О чем вы все тут рассуждаете?! Я просто в шоке!
Те, кто пишет надо договариваться, что у вас в голове? С кем договариваться? О чем?
Или вы проплаченные рашаботы?! Склоняюсь к этому
alina 94• 05 октября 2022
Ответ дляКаріна17
матрешки про методичке задвигают тему -перегаворы-
Головно,що так безпалевно))
Татьяна123• 05 октября 2022
Ответ дляKristinka2106
А я хочу жить. И если бы я хотела жить под рашкой,я бы не возвращалась в Украину
Так живите. Кто вам мешает?
darinka-ali• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Кому лучше умереть? Это из серии на зло кондуктору пойду пешком? Какой смысл в этом всем, если умрёшь?
Це із серії, що якщо далі тільки смерть, то будеш битися зі всіх сил, а якщо влаштовує життя під рашкою, то так і будеш нічого не робити, лиш коменти строчити за переговори.
4мама• 05 октября 2022
Ответ дляmarata
Просто пішов би він у мене в бан і все
+++ я б послала на йух
Bejza• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Так благодарите своего идола, он же вас асвабаждает, он вам такие условия ставит, а как вы думали васа асвабаждать будут? О выгодных условиях мы кзнсем или о них знает только путин и вы?
мимозка• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він також писав, що будь-якої миті Захід передумає нам допомагати, виснажиться і все - ми програємо впродовж місяця. І типу Макс натякає, що вони вже втомилися допомагати, бо це підвищує ризик ядерної війни
Напишіть, що чомусь твіти Маска написані словами кремлівських методичок. ’Воду в Крим’ щоб ми дали і при тому ’Крим має буди рашкін’. Це як?
Bejza• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Здравый смысл?))))) Сепарской здравый смысл, анекдот.
Танюша• 05 октября 2022
тут потрібно розуміти. Що за Херсоном наступний Миколаїв, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро.
А переговори потрібні Путіну виграти час, зализати рани, обдумати помилки - і знову в бій
Incanto77• 05 октября 2022
Ответ дляKristinka2106
Лучше умереть? Что бы вы выбрали?
А з ким домовлятися? З рашкою? Скільки вже було попередніх домовленостей, яких вони і не намагалася дотримуватися. Домовлятись можна з цивілізованими людьми, а не з пацієнтами психушки...
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляАлтыншаш
Моя семья больше месяца сидела.
Если кому-то из них сказать, что надо договариваться с рашей, то мне останется только помолиться за упокой души этого придурка-договорщика.
Удалено администрацией...
ЕжеМышь• 05 октября 2022
Ответ дляBejza
А у вас есть выбор?
Мое мнение никто не спрашивал. Нравятся ли мне сложившиеся обстоятельства - конечно нет. Мне черстовски жаль наших мужчин, которые гибнут в ожидании, пока сверху договорятся.
mmi583@mail.ru• 05 октября 2022
Ответ дляalenkatravel
Не нервуйте, це прощупування народу. Не ведіться і не емоціонуйте. Можливо автор немає нікого в тій Канаді. А тема створена спецом просування теми переговорів і залякування.
Але ні фіга! Українці, робимо свою справу і стоїмо далі!
Be.queen.Shop• 05 октября 2022
Про що домовлятися???? Нам тупо ставлять ульматуми.
Покиньте наші територіі і війна скінчиться!
Друг з Канади просто не був тут, це вони не чули слово Крим 8 років, а ми пам‘ятали кожного дня!
Зараз після всього що відбулося, ми не відступимо!!! І своі землі, наших людей ім не подаруемо!!!
Чого такий розумний Маск, не сказав- Вова, ну всяке буває, всі помиляються, забирай хлопців і замнем??
Він пропонує віддати Крим😁 а по Криму питання у хуйла давно не стоіть, він хоче всю Украіну
Inna__G• 05 октября 2022
Скажіть йому, що дякувати Богу, що не йому вирішувати, а нам. А як росія нападе на Канаду, як в’бють його дружину та дітей, тоді хай домовляється.
Алекс-1022• 05 октября 2022
На самом деле в его словах есть много смысла и все логично. Напишите ему всегда может произойти «чёрный лебедь» и все поменяется. А если он не знает что это отправьте его читать книгу :))) и скажите типааа о даже такого не знаешь, а такие умные речи тут мне выписываешь
Julieta78• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він вважає, що треба поступитися всіма захопленими територіями. Що Зеленський має сісти за стіл переговорів. Тоді питання: чому ’сильні світу цього’, про яких він каже, що вони всі бояться путіна, досі допомагають нам зброєю і грошима?
Скажите ему, что переговоры будут обязательно. Когда время прийдёт. А оно прийдёт.
А лучше ничего не пишите.
Танюша• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Яка така друга точка зору? Всьо не так однозначно?
Росія окупант і вбивця. Росія країна теоррист - це аксіома. Тут немає другої думки. Тільки якщо ви не терорист з ціє самої расії
Татьяна123• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
А у вас какая точка зрения? В раше вы типа жить не хатите, но Киев давайте раше отдадим? Вы уж или крестик снимите или трусики оденьте.
alenkatravel• 05 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я так и подумала сразу. Надо банить автора
Katerina091986• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
А что лучше в раше жить? А ВСУ сдать территории и нихрена не делать? 🤦‍♀️
Julieta78• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Образность выражений вам, судя по всему, не знакома...
adelanteris• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну Маск лично вложил 80 млн долл в Старлинк для Украины, поэтому высказывать свое мнение и задавать вопросы насчет будущего точно имеет право. И он открыто утверждает, что поддерживает Украину, но что важнее -- мир и здоровье планеты. Десять детей как никак. Так что для некоторых с деньгами не только сбережения важны. Маск -- аутист, но не социопат.

Насчет ядерки, на встрече в Лугано доблестная команда ЗЕ затребовала 235 млд на восстановление эко-ситуации в стране, когда как экперты с западной стороны на сегодня оценили затраты в 35 млд. Интересно, что же еще должно случиться, чтобы правительство опрадавало свой нехилый запрос на сумму в десятки раз выше акуальной?

Как вывод: Ваш знакомый прав в том, что мы не знаем всех подводных камней и течений этой войны. А причины всех войн всегда -- экономические.
karpenko73• 05 октября 2022
Ответ дляdarinka-ali
Чомусь мені здається, що оцю маячню пишуть з окупованих територій...
Смотря что понимать под оккупированными
к нам на работу вернулась женщина из Купянска (Харьковская область)
она не хочет под лаптестаном быть...
автор kanareyka_tweety • 05 октября 2022
Ответ дляalina 94
Автор,передивилася ваші теми,це не перша провокативна тема,яку ви створили.Так що висновок, скоріш за все ви матрьошка проплачена.
Удалено администрацией...
alenkatravel• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Bejza• 05 октября 2022
Ответ дляЕжеМышь
Всем жалко и что теперь? Сдать страну и стать колонией раши?
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Ответ дляКаріна17
боже как бред ваш канадец.я не дочитала ..мои все в сша-а их много-очень близкая родня и родня друзей-все ложили х на того путина.и в италии сестра так же говорит.рублевка в рай не хочет.путя уже политическим трупом стает.
Що ваші близькі з США сказали про висер Маска?
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вже пізно щось передумувати. Нам давали від 3 до 10 днів. І НІХТО не думав, що ми почнемо такий спротив. Все, пізно. Гроші вже вкладені, маховик запущений. І зупинити все ой як не просто.
Всі українці повинні розуміти, що найближчими роками жодних доріг, а повне налагодження виробництва зброї у нас. Все і всі для цього є. А далі поживемо побачимо. Те, що він пише, це бажання рашки. І яка йому врешті решт різниця, він же ж в Канаді.
Вы это до найвеличнишого донесите, а то он снова за дороги взялся с новой силой)