kanareyka_tweety• 05 октября 2022

Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?

автор kanareyka_tweety • 05 октября 2022
Ответ дляalenkatravel
Удалено администрацией...
Ви на мене наклеп зводите? Тоді в блок
Татьяна123• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
mmi583@mail.ru• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Вы это до найвеличнишого донесите, а то он снова за дороги взялся с новой силой)
Чим би дитя не бавилось аби не плакало
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
вас кто уполномочил тут командовать кому и что писать? держите себя в руках
_Katya_1985• 05 октября 2022
Согласна с вашим другом, как бы не хотелось по другому
Я за то, чтобы избежать катастрофы
lisulya• 05 октября 2022
Ответ дляBejza
Всем жалко и что теперь? Сдать страну и стать колонией раши?
Ага, и умирать тогда за рашку. Вон ЛНР и ДНР первыми отправили на смерть
Татьяна123• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Аха- ха. Как быстро вы спалились. У вас усик отклеился
Ответ длямимозка
Та в тих твітах Маска вуха Кремля стирчать на метр.
’Дати воду в Крим’ та ’Хрущов помилився’ ... Це цитати з методичок раші.
Але ж Маск досі не спростував своїх слів, і його ак ніхто позавчора не зламував
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляVitalinka1987
ну я тоже соглашусь, что я лучше бы умерла от ядерки, чем жила под их оккупацией. Мы боремся за свою свободу и люди за это умирают. О чем сейчас с ними можно договариваться?
Таких как вы очень мало, но все равно ни меня ни вас никто не спросит, когда и как это все заканчивать
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляdarinka-ali
Це із серії, що якщо далі тільки смерть, то будеш битися зі всіх сил, а якщо влаштовує життя під рашкою, то так і будеш нічого не робити, лиш коменти строчити за переговори.
Если дальше только смерть, то никто бороться в принципе не будет, так как нет уже смысла
Счастливый магазинчик• 05 октября 2022
Как бесят эти всезнающие эксперДы😡
МилкиМой• 05 октября 2022
Ну.. По сути.. А в чем он так уж не прав? Я тоже думаю, что впереди нас ждут не самые лучшие времена.
12 друзей Коршуна• 05 октября 2022
Ответ дляadelanteris
Ну Маск лично вложил 80 млн долл в Старлинк для Украины, поэтому высказывать свое мнение и задавать вопросы насчет будущего точно имеет право. И он открыто утверждает, что поддерживает Украину, но что важнее -- мир и здоровье планеты. Десять детей как никак. Так что для некоторых с деньгами не только сбережения важны. Маск -- аутист, но не социопат.

Насчет ядерки, на встрече в Лугано доблестная команда ЗЕ затребовала 235 млд на восстановление эко-ситуации в стране, когда как экперты с западной стороны на сегодня оценили затраты в 35 млд. Интересно, что же еще должно случиться, чтобы правительство опрадавало свой нехилый запрос на сумму в десятки раз выше акуальной?

Как вывод: Ваш знакомый прав в том, что мы не знаем всех подводных камней и течений этой войны. А причины всех войн всегда -- экономические.
ОднаРозоваяРоза• 05 октября 2022
Ответ дляmarata
Такі як він не розуміють, що не обмежиться хуйло анексованими територіями. Йому треба зжерти все і нас усіх, українців. І ніякі переговори не врятують.
Так їм просто начхати на нас. Кожен мислить категоріями своєї вигоди. І з точки зору канадця він правий, їм буде краще.
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляelenafr
А что лучше в раше жить? А ВСУ сдать территории и нихрена не делать? 🤦‍♀️
Лучше выжить, потому как пока ты жив ты в состоянии что то менять, а если умрёшь то все
Ответ дляBe.queen.Shop
Про що домовлятися???? Нам тупо ставлять ульматуми.
Покиньте наші територіі і війна скінчиться!
Друг з Канади просто не був тут, це вони не чули слово Крим 8 років, а ми пам‘ятали кожного дня!
Зараз після всього що відбулося, ми не відступимо!!! І своі землі, наших людей ім не подаруемо!!!
Чого такий розумний Маск, не сказав- Вова, ну всяке буває, всі помиляються, забирай хлопців і замнем??
Він пропонує віддати Крим😁 а по Криму питання у хуйла давно не стоіть, він хоче всю Украіну
Макс навіть не в курсі, що в нас окуповано 5 областей. Бо він писав тільки про Крим та Донбас
Be.queen.Shop• 05 октября 2022
Ответ дляKristinka2106
Лучше умереть? Что бы вы выбрали?
А лучше отсасувать кожен день расеянам? Що б ви вибрали?
mariya59• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Что по сути он прав🤷
Поддерживаю его на 100%
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Чим би дитя не бавилось аби не плакало
Угу, только его забавы нам дорого обходятся
4мама• 05 октября 2022
Скільки вати в темі
bolidd• 05 октября 2022
Автор скорее всего сама склепала эти якобы ответы от канадца ) тролинг ) дешевый )
NaAnKr• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
І що тепер? Подарувати рашці Запорізьку та Херсонську область з нашими людьми?
Я з Херсонщини, страшно читати таке... Хоча вже налаштована йти працювати до ’них’, на кошти, що платять за простій 2500 я з дитиною не виживу при нинішніх цінах((( Але ж потім доведеться відповідати... Просто безвихідь, ви там тримайтеся!( Ми чекаємо ЗСУ, але нас загнали у глухий кут просто!!! Ми теж люди, виїхати не можемо і вижити ніяк, слава Богу у нас тихо, ттт
Swissi• 05 октября 2022
Багато хто так говорить, але дивлячись дуже через вузьку шпарину. Якщо домовлятися з москальщиною це просто відтягнути кінець України. Єдиний шанс її зберегти, це продовжувати воювати. В нас тупо немає вибору. А якщо Москальщина не буде покарана, завтра вона проковтне Україну і піде далі. Які країни готові мати сильну рашку?
Be.queen.Shop• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Бог ти мой)))) то ви думаєте Раша прийде полагодить вам світло?? І воду пустить як в Криму??? Багато вони настроіли в Донецьку за 8 років??🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ответ для_Katya_1985
Я за то, чтобы избежать катастрофы
Він мені не друг
Filomena• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Тобто ви не розумієте, що фронт зараз бореться за те, щоб ви вижили, а не опинилися « в підвалі Бучі з вирваними зубами»?
mmi583@mail.ru• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Це знаєте як дитячі ігри. Коли діти дуже сміються, потім плачуть. Так от і з нами. Сміялись, по приколу голосували, а тепер настав час плакати. Але нічо, як казав маленький хлопчик у відео, не «псіхуйте, не плач, все помиємо». І ми все переживемо.
Swissi• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він також писав, що будь-якої миті Захід передумає нам допомагати, виснажиться і все - ми програємо впродовж місяця. І типу Макс натякає, що вони вже втомилися допомагати, бо це підвищує ризик ядерної війни
Ну як передумає, то чому Максу хвилюватись? Москальщина зараз добре включила пропаганду налякати всіх ЯЗ. Бо, якщо її не боятися, чим лякати залишиться?
Ответ дляbolidd
Мда... Якби я склепала, там не було б стільки помилок
Inna__G• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Звикайте, в рашці тільки так. Кажуть кому що де і коли писати., що думати, шо робити. Ви ж так хочете жити.