Не куру• 05 октября 2022
Якшо купувати 4 каші (перший прикорм) чи встигне їх дитина зїсти за місяць?
Там написано після відкриття 4 тижні зберігати
Ласунка• 05 октября 2022
Я хранила намного дольше, чем написано. Это каша, не мясо) что с ней может случиться?
ПодругаМужа• 05 октября 2022
4 каші в одній для першого прикорму не використовують, спочатку треба всі каші окремо ввести
ШанельКуКу• 05 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Згодна, навіщо одразу 4 вводити, вводьте по одній - і спокійно і безпечно
Не куру
• 05 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Шо одну і ту ж кашу місяць давати?
Жена сантехника• 05 октября 2022
Ответ дляНе куру
Шо одну і ту ж кашу місяць давати?
Кашу вводят постепенно,купите сначала 1.Гречку,к примеру.Через 2 недели,если пойдет,вторую.
ШанельКуКу• 05 октября 2022
Ответ дляНе куру
Шо одну і ту ж кашу місяць давати?
Ну спочатку одну, через пару тижнів іншу. Ви переживаєте за безпечний початок прикорму, чи, що каша пропаде?
Не куру
• 05 октября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Та нє
Думала шо кожного дня новий продукт вводити
ПодругаМужа• 05 октября 2022
Ответ дляНе куру
Шо одну і ту ж кашу місяць давати?
Ні, спочатку даєте гречку, наприклад, днів 5, потім іншу кашу, або овочі. Відразу 4 каші не дають, бо треба окремо на кожну побачити чи немає реакції. Коли ввели всі окремо, нема реакцій, тоді дають відразу 4.
Не куру
• 05 октября 2022
Ответ дляПодругаМужа
А дякую
ПодругаМужа• 05 октября 2022
Ответ дляНе куру
А дякую
І не переживайте, суха каша швидко не пропаде. Головне щільно закривайте.