Дедуськина бабуська• 05 октября 2022

Для тих хто є в Польші і шукає спонсора для виїзду в США, є реальна допомога

Побачила в цьому ТГ каналі, можливо комусь цікаво. Тримайте

https://t.me/myassistance
автор Дедуськина бабуська • 05 октября 2022
Виїзду *
Фифачка• 05 октября 2022
На програму лише учасники нашого каналу?
Тоді це розводняк чистої води
Ответ дляФифачка
Тоді це розводняк чистої води
Ви перевіряли?
Для чого це писати?
Фифачка• 05 октября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Ви перевіряли?
Для чого це писати?
ИщИте спонсора и сейчас находитесь в Польше?
Тупа і безграмотна людина писала. Ви вірите що вона відправить вас в Америку?
Фифачка• 05 октября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Ви перевіряли?
Для чого це писати?
А ви виїхали з їхньою допомогою в Америку чи для чого це писати і рекламувати те, в чому сама не приймала участь
Единая страна!• 05 октября 2022
По u4u треба їхати, якщо спонсор реальний, і допоможе з житлом, з документами. Їхати ’наобум’ з підставним спонсором - погане рішення. Хіба що грошей є дофіга.
Знаю, що пишу, донька виїхала по цій програмі.
Ответ дляЕдиная страна!
А з чого ви взяли що спонсори не реальні?
Единая страна!• 05 октября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Бо безплатний сир буває лише в мишоловках.
t.fodlash• 05 октября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
рекомендую зайти на страницу сасой программы. там очень четко все прописано.

спонсор вместе с заявкой подает лекларацию о дозодах. дозод должен позволять выдерживать обычные траты ( семья, кредит,др. постоянные расходы) и два! ДВА года содержать тех, кого он приглашает.
их проверяют и дают или не дают добро.
страница официальная, со ссылками на заявление, формы лекларации и пр
теперь сопоставьте с ЭКСКЛЮЗИВНЫМ телеграмм каналом, в котором пасутся не самые белные америкосы, мечтающие посадить себе на шею украинцев
Ответ дляЕдиная страна!
LoveYou• 06 октября 2022
Ответ дляt.fodlash

их проверяют и дают или не дают добро.
Спонсор нічого не зобов´язаний бенефіціару) Він може помагати, але не повинен.
В більшості спонсор помагає лише в´їхати в країну (отримати дозвіл).
Знаю, що є люди, які ще й платять спонсору за цей виїзд. Скоріш за все, та група в ТГ це підставні люди, які просять гроші за Travel Authorization, дають фейковий ТА і наживаються.
Зараз знайти спонсора майже нереально вже.