ЭмчЭндЭм• 05 октября 2022
индейка с клюквенным соусом, поделитесь рецептом
пожалуйста, поделитесь рецептом
Весенний Марафон• 05 октября 2022
рецептом не поділюся. Поділюся досвідом. Запікайте грудки, якщо ви лиш для себе, своєї сім´ї. Якщо все рівно хочеться цілу, рахуйте час. Купите заморожену, подвойте час в маринаді. Тобто в середньому, індичка у вас повинна бути за тиждень, інакше не промаринується. Потрібен буде шприц, щоб нафарширувати маслом. Але чесно вам кажу, купіть просто грудки, та морока з цілою індичкою - невартує того, що буде на виході.
Журавлиний соус смачно з апельсинами. Фарш для індички готується окремо і подається теж окремо.