оксюморон• 05 октября 2022

кто носил обувь Meindl, Mammut

В чем их преимущество перед другими фирмами, выпукающими такую же обувь?
Липка-прилипка• 05 октября 2022
У меня военные меиндлы, ну конечно отличные , есть с чем сравнивать за 8 лет то. А у дочери были детские, никакого преимущества перед другими типа суперфит нет

автор оксюморон • 05 октября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
я выбираю между Meindl Б/У и СМР новыми.
Смущает , что БУ могут быть очень старыми, скорее всего это какой то сток
Поддакиваю иногДА• 06 октября 2022
Це взуття для туристів, якість і ціна відповідна. БУ не беріть, якщо секонд чи т зв сток - можете потім викинути чи вгатити купу грошей в ремонт.
Я так встрягла один раз. Терміново було потрібне взуття, купила в інсті за рекомендацією приятельки. The North Face одні, Trezeta інші. В трезеті просто розсохся клей від старості і відпали підошви, майстер приклеїв і норм. Залишила для дачі. А норзфейс репнули в згинах знизу, згори, по боках. Коротше, гімно))
автор оксюморон • 06 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Цього я і боюся
Поддакиваю иногДА• 06 октября 2022
Ответ дляоксюморон
Цього я і боюся
Вам потрібне трекінгове взуття? Який у вас бюджет?
автор оксюморон • 06 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я їду в Карпати, бюджет до 3 т.
Поддакиваю иногДА• 06 октября 2022
Ответ дляоксюморон
Я їду в Карпати, бюджет до 3 т.
Я подивилася на взуття CMP і почитала про нього. На перший погляд здається досить непоганим. Тим більше, що Італія робить класне трекінгове взуття.

У відгуках на розетці теж ніби норм, але якісь трабли з розмірною сіткою.
автор оксюморон • 06 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА

Мабуть зупинюсь на СМР.
Дякую за поради
Поддакиваю иногДА• 06 октября 2022
Ответ дляоксюморон
Мабуть зупинюсь на СМР.
Дякую за поради
Подивіться ще тут
https://bigbizon.ua/ua/catalog/botinki5