Da_sha F• 05 октября 2022

Ну что, когда?

Смотрю многие смотрят астрологов,экстрасенсов, магов и т.д.про ситуацию в Украине. Поделитесь что говорят?
anosik• 06 октября 2022
Ответ дляDa_sha F
С ним все ок буде ?
Я ж звідки знаю. Сподіваюсь, що так. Але ж ви про Білорусь писали. Не підуть вони туди, це тільки залякування, щоб частину наших військ там тримати.

автор Da_sha F • 06 октября 2022
Ответ дляanosik
То не я писала
Ви просто так впевнено заявили про білорусь
Думаю може щось і про дніпрогес знаєте
anosik• 06 октября 2022
Ответ дляDa_sha F
То не я писала
Думаю може щось і про дніпрогес знаєте
Бо треба не гадалок питати, а слухати військових експертів.
любительница• 06 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Так всі ж путіни не передохнуть. Буданов сказав що бачить мінімум 3.
Я починаю вірить в цю божевільну теорію про двійників. Так як на останньому зверненні такий молодих холений мужик, хоч поля пахай на цій скотиняці. Точно ніяких признаків хвороб. А весною за столом, де вчепився пальцями, то інше якесь мурло. Старе і на заході свого нікчемного віку. Це реально 2 різні людини!!!
Може він наркоман?там не прийняв/нюхнув, а тут під кайфом, тому і веселий, енергійний.
Екатерина27• 06 октября 2022
Летят на Киев Дроны