Алиса в стране Советчица• 06 октября 2022

Що зробили? Чи так і живете?

Питання тільки до тих, хто зрозумів одного дня, що чоловік з яким ви прожили багато років (в моєму випадку 15) одним днем став дратувати просто п.ц
Хочеться від нього втекли і не бачити (((
Реально як прозріння
(Двоє дітей все не так просто)
Гербария• 06 октября 2022
Це просто такий період, ми зараз живемо окремо через війну і мені його дуже не вистачає

автор Алиса в стране Советчица • 06 октября 2022
Ответ дляГербария
Ми разом
І він став мене дико бісити
Не можу навіть слухати його(((
Мене лякає мій стан і відношення до нього
Библиотекарь• 06 октября 2022
Поговорила, выяснилось, что точно стали чужими. Развелись, теперь новые семьи. Дружим
Ответ дляБиблиотекарь
Блін страшно, як брат
Діти люблять його
Я заздрю жінкам які легко починають нове життя
Спрошу_ка_я_у_мужа• 06 октября 2022
Развелась.Какие ещё варианты.
Кривая спроса• 06 октября 2022
Будьте обережні. Теж так думала поки не кинув мене. Потім пошкодувала сильно поо це
Заместитель Анонима• 06 октября 2022
розлюбили
Аноним Завхоз• 06 октября 2022
Спробуйте побути окремо, зрозумієте. Тим паче, що зараз є можливість і привід.
Библиотекарь• 06 октября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Блін страшно, як брат
Діти люблять його
Це здається важким, страшним. На справді все виявилося простіше та правильніше. Жити у щасливій атмосфері спокою, діти швидко адаптуються, приходить нове кохання, до того ж я знаю, що тепер мені важливе в людині і т.ін.
Будьте щасливі!