Запретный фрукт• 07 октября 2022

Баду і тіндер. Якийсь жах.

То всі такі сайти знайомств? Я взагалі знайома з цими сайтами вже декілька років, і там фактично одні і ті самі обличчя і багато одружених які шукають щось одноразове. Де ви знайомитесь з нормальними, освіченими мужиками? Де ви зі своїм познайомились? Ні один не подобається( якесь таке все фу, зареєструвалась і вже навіть не заходжу туди. Порадьте щось. Але десь серцем розумію багатий успішний і розумний там навряд буде, погоджуєтесь? Це велика рідкість. А де тоді такі знайти? Я не можу(
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Ну от ми й дійшли висновку, що жінка яка мало заробляє, не може переміщатися з заможним чоловіком. Бо не буває в тих місцях де він відпочиває. Як виключення, працює в тій сфері: працівниця готелю чи курорту, туроператор, якась офіс працівниця на фірмі де працює той чоловік.
В нас дир-р буд. технічн творчості зустрічається з своєю методисткою (вдова АТОвця 2014). Мужчина Агонь, реально класний, те, що на посаді дир-ра бюджетник, це ще нічого не значить( звільнявся підполковник розвідки на пенсії, зараз при ген штабі крутиться, ще фотограф від Бога, ще місцевий депутат і т д і т п, квартиру купив, ще на черзі стоїть , то купив машину, то продав і ще і ще), просто любить і хоче розвивати дітей і молодь , а методістка то підпустить близенько, то відштовхне , , а йому це в кайф, бо я би на його місці давно розірвала такі стосунки
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Я на выходных планирую посетить ВДНХ.
Или в Эпицентр сходим?)
Епіцентр втомлює.
Примара з Київа• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Судячи з опису, вже дуже немолодий дядько. А методиста молоденька?
Русалка на ветвях• 07 октября 2022
С первым мужем на работе познакомились, он был таксистом а я диспетчером, мне было 19 ему 24.
Второй мне написал в фб сам, хотел русский язык выучить( он иностранец) а я владею его языком.
Вот уже 5й год вместе
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Де вони їх ангажують? То треба туди піти і ’заангажуватися’. Знаю, пропонують дівчатам в інста ’з´їздити кудись разом за мій рахунок’. Але то красуням. Якщо ти звичайна жінка, то потрібне місце, де буде достатньо часу для вимушеного спілкування (ну наприклад масажистка, дівчина перукар і клієнт)
Класика: Фотки студійні для того, щоб клюнув, кількість переглядів і ймовірність ангажування вища
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Я на вихідних була на заході(друзі рлзписуваличя), зветься фотостудія 7sky, дуже інстаграмні фотки вийшли в них на локаціях.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Я отлично и много катаюсь. И могу вам сказать, что если одинокий мужчина с дружбанами вырвался в отпуск покататься, то женщины уходят на второй план, особенно те, которые кататься не умеют )) Никто не хочет тратить драгоценные часы отдыха на непонятные знакомства.
Тут тоже согласна. Максимум найти такую же компанию девушек и приятно провести время.
Еще многие айти уезжают на зимовку на Бали
Примара з Київа• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Та тоді вже інша проблема, очікування/реальність і ризик що розчарований мужчина змиється від тебе при першій же зустрічі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
С февраля мамба заболочена в Украине
Оо, не знала
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Та, ні , діти в коледжі в неї. Чому вона має бути молодою? Він нормальний, тому зустрічається з жінкою свого вікового рівня . Хоча він такий класний, в зал ходить, фотогенічний, а вона звичайна, одне, що струнка, без жіночності в фігурі
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Епіцентр втомлює.
Поедемте к цыганам, господа! - Да что вы всё ’к цыганам’ да к ’цыганам’?! Поедемте к… АРАБАМ!
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Де Ваша незанижена самооцінка?!
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Клас!
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Стюардессы все пристроенны, нет одиноких
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Що? Кажу як працівник цивільної авіації, це не так. Льотчики всі сімейні, або блядуни, а стюардеси... це складно.

Пристроєні добре працівники прес служб
biancobaffo• 07 октября 2022
10:27… . становится скучновато.
Или все в ожидании мускулистого программера?)
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
10:27… . становится скучновато.
Ну, да. Ви вирішили попідглядати, попідслуховувати за жінками, а всі взялися до роботи і не мають часу про пошуки теревенити
За циган я запам´ятаю, вдячна
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Я на выходных планирую посетить ВДНХ.
Или в Эпицентр сходим?)
я там каждые выходные.душой отдыхаю. на лебедей смотрю.
беру кофе и гуляю. обычно по воскресеньям
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Заметила. Да, дорогой это отдых, и много имеено статусных мужчин едут туда одни. Значит надо копить на такой отдых и хотя бы разочек.
именно. на лыжи едут одни.
Ашотакова)))• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Я он іноді ці відео дивлюсь з мужика т з ЗСУ, у мене питання : де вони всі є? Вони реальні? Ну принаймі на цих сайтах я їх не бачу і на вулиці теж, бо логічно в машинах може. Але кудись ж вони ходять?
Вони реальні, і навіть під час війни зустрічають свої половинки і одружуються!

Знаю приклад - історія кохання просто казкова, якби не війна...
ПАЦАНКА О• 07 октября 2022
С первым мужем давно познакомилась в одноклассниках. Со вторым на сз. На сз знакомств была всего несколько месяцев. Пока там была мужчины всякие встречались и нормальные и не очень. Честно говоря не очень нормальных было больше. Но опять, что считать за ненормальность - помимо озабоченых, я зразу отметала тех кто спрашивал во втором сообщении рецепт борща))) Было жутко любопытно что пишут женщины. Каюсь - почитала переписки. Я была в шоке. Приведу один пример - на сообщение как дела, что тут ищешь, ответ - а какой у тебя доход, а есть свое жилье, а ты потянешь женщину с двумя детьми Впечатление - добрая собачка ищет конуру и хозяина.
Физрукая• 07 октября 2022
я вже тут писала неодноразово. в темі я 4 роки. перебрала я 87 мужиків - це з ким було знайомство в реалі. зараз зав´язуються стосунки з 88-м)) поки симпатія і все таке, але я вже навчена гірким досвідом, в мене були кейси, коли зустрічалися пару місяців, мене знайомили з друзями/кумами, будували якісь плани на найближче майбутнє і вони ЗНИКАЛИ. тож ілюзій не маю, там дуже багато сміття (вибачте, але іншого слова не доберу). за моєю статистикою класного чоловіка там можна зустріти раз на рік, все інше - розчарування і жесть. тож вважаю ці застосунки для сильних духом!
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Я там ничего не знаю, был посл раз лет 18 тому.
А где же лебеди обитают?
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
А где же лебеди обитают?
на озере. придете и увидите. налево озеро с лебедями. направо кофе, шашлыки , гриль и вся кухня. люди,такое впечатление, туда идут кушать))))целые компании собираются
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Спасибо.
А в парке Рильского сейчас что-то монументально изменено ли?

PS. Мы тоже можем поку..поесть.
Но сначала приятная болтовня.
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
А где же лебеди обитают?
Таке враження, що були довгий час відсутні в Києві та Київській області.
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Спасибо.

PS. Мы тоже можем поку..поесть.
Но сначала приятная болтовня.
без понятия . в парке Рыльского никогда не была.
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Національний природний парк ’Голосіївський’ - теперешнее название.
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Жив та працював за кордоном
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Жив та працював за кордоном
Ввімкніть гугл мепс та погуляйте парком заздалегіть .
Ностальгія?
Феофанія зараз класна.