Запретный фрукт• 07 октября 2022

Баду і тіндер. Якийсь жах.

То всі такі сайти знайомств? Я взагалі знайома з цими сайтами вже декілька років, і там фактично одні і ті самі обличчя і багато одружених які шукають щось одноразове. Де ви знайомитесь з нормальними, освіченими мужиками? Де ви зі своїм познайомились? Ні один не подобається( якесь таке все фу, зареєструвалась і вже навіть не заходжу туди. Порадьте щось. Але десь серцем розумію багатий успішний і розумний там навряд буде, погоджуєтесь? Це велика рідкість. А де тоді такі знайти? Я не можу(
Примара з Київа• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
1. Де хочуть, де завгодно.Правил немає сталих.
2. Так і я про те, що навіщо йому хтось з мамби. В успішних та заможних є відраза до ’дворняжок’ , як вони кажуть. В них своє коло, туди ще вміти треба потрапити дівчині ’випадково’.
3. Про різницю в статі трози недозрозумів.
Очевидь в тому, що чоловіки за своєю природою і мусять першими йти на контакт.
Попутні ознаки( феромони, зовн.вигляд, мова, тощо) тільки підкреслять сутність, а значить, і серйозність/несерйозність намірів.
А давайте конкретніше, бо мені оце ’де завгодно’ в кожній темі вже надоїло. От хай і не олігарх, просто забезпечений достатньо, короче норм мужик. Ну встав він ранком, поїхав на роботу, заїхав у супермаркет скупитися, ввечері пива з друзями випив. Та й таке. Де він має здибати жінку, що прям як тут кажуть ’за гарним чоловіком їх черги’. Думаю, якщо мислити в такому руслі і моделювати ситуацію, то й місця для знайомств ми таки оприділимо
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляУгадайс
На это не обратила внимание)))) Поверьте,есть и похлеще писаки,что глаз начинает дёргаться)))
Серед топів багато пишуть неграмотно, навіть дуже не грамотно. Бо звикли, що помічник керівника все виправить, вичитає.
Стверджую як жінка керівника невеличкого підприємства на 600 душ.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Нормальные мужчины тоже не могут найти себе нормальную.
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Піраміда Маслоу. Знаєте? От на якому щаблі знаходиться гіпотетичний успішний чоловік? Ваша думка?
Угадайс• 07 октября 2022
Ответ дляИнтимная
’Затачую’?

Вы серьезно про грамотность? Не стёб?
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляУгадайс
Я ровно месяц назад познакомились с парнем в нашем городском чате.. знакомств не искала,так чисто узнать обстановку по городу.. Зацепились с ним,потом постучал в личку,начали переписываться...Меня сразу привлекла его грамотность,широта мышления,оказалось много общего,он ещё песни пишет,читал свои треки во многих городах Украины.Неделю назад пригласил на кофе,красавчик просто, нежный,обходительный ,романтик..Вчера завёз мне вкуснях..и я не смогла его просто отпустить...такой манящий...секс потрясающий был..два раза подряд...передышка на кофе..и ещё...Не знаю,что будет дальше,но пока я кайфую...
Это его сообщение?
Честно говоря, я с недоверием отношусь, если мужчина после месяца знакомства и первого секса пишет про ’стали родней’ и ’острые чувства’. Слишком сладко
Угадайс• 07 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Это его сообщение?
Да он романтик до мозга костей...Я тоже не особо велась на такую сладость,но мы почти 24/7 на связи,реально как пол жизни знакомы,просто давно не виделись...
У нас есть общие знакомые, так что я его уже проверила)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляПодумывающая
Ой, автор, як Ви праві. Я зараз не про сайти, а про ЗСУ) Теж дивлюсь відео і під враженням, які всі хлопці гарні!!!! А в житті всі якісь звичайні, в більшості товстенько, страшненькі)))
Эти настоящие мужчины, статные, ладные - на передовой, а выехали эти плешивые пузатики, хлюпики.
По теме - у меня всегда выстреливала Мамба. Все романы оттуда. Тиндер всегда тишина, баду хоть и активный, но стремный. Мамба туда же, но там часто залетают годные. Надо пойти опять
Советничаю тут• 07 октября 2022
Ответ длятянитолкайка
у нас в Украине вообще в основном очень страшные мужики и обалденно красивые женщины.
Вот чего так?
Потому что высокая конкуренция среди женщин на одного удельного хорошего мужика
Угадайс• 07 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Это его сообщение?
Сейчас,в данной обстановке, шлёшь всё лесом и живёшь одним днём,просто кайфую на данный момент)
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
так женщины/девушки хоть куда-то ходят...даже в воскресенье приехать в парк ВДНГ (киев). какие хочешь девченки. А Где мужчины? дома сидят?пиво пьют? где ж их найти?
взять меня- симпатичная, готовлю отлично, есть работа,зарплата(на шее сидеть не буду),2 квартиры,мозг не выношу, секс люблю без фу..не буду(кроме БДСМ)( но давно не было,ибо кого попало не хочу,а нормальный не попадается),не курю (кстати на сайте знакомств это требование у большинства). и познакомится негде,потому что везде одни женщины. А если в магазинах или Эпицентре,то 80% с женами приезжают,то есть несвободны. где их взять?
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Это его сообщение?
Мені так влівав в вуха м´ясник, але то було давно, я вже 11 років одружена, а він, впевнена, далі у пошуках. Півроку були шалені стосунки яскраві, цікаві з переїздом до мене і знайомством з його мамою у моєї мами в домі, потім виявилося, що мясник Сірожа орендував малесеньку гостінку , щоб жити з дівчиною 22 літньою, йому тоді було 39(вона з якогось хутора, працювала в супермаркеті на кассі,він був начальник мясного відлілу, то для неї був богом), мені 32, його мама, коли дізналася, про ситуацію привезла його сина- першокласника на виховання, от така романтіка
Советничаю тут• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Ви мужчина? А чому в темах писали від жіночої особи? Пам´ятаю тему про Вас як бізнесменшу і тему про те як на вєліку крутому любите ганяти ночами в полі
Ви мабуть новенька? Він (вона) ще не визначилось, коли чоловік коли жінка
Примара з Київа• 07 октября 2022
’Щоб вичислити злочинця, треба мислити як злочинець’. Як один із способів. Щоб знайти того чоловіка якого хочеш, треба змоделювати його життя і подумати, чим він може займатись і де бувати.
Для мене це хлопець років 30-33, норм достатку, симпатичний. Чому він один? Ну, нехай, розлучився х дівчиною, довго терпів її істеричний тупий характер, і нарешті пішов. Які його дії далі??
Знаю, що багато хто лайкає красивих дівчат в інстаграмі і потім пише їм.
Той контингент, що зрідка пише мені - обняти й плакати...висновок:я недостатньо красуня, так би мовити ’інстакраслтка’, щоб мені писали хтось краще.
Іще помітила, що десь на відпочинку чоловіки значно більше налаштовані на знайомство, ніж десь у супермаркеті чи на вулиці. Висновок: жінка повинна мати достатній дохід, щоб оплатити собі такий готель, в якому може відпочивати бажаний нею чоловік. Те саме про спортзали, якісь ресторани/кафе/бари і т.д. а ще достатньо коштів на догляд: проф догляд для волосся, косметолог, модні речі і т.д. це в юності достатньо природньої краси.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Вот вот.
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
про відпочинок згодна. більшість знайомств на відпочинку. але 90% жонатики.
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Я ж кажу піраміда Маслоу.
Як маркетологи визначаються з нішею для продукту: кому, де потенційний покупець.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Я как то поехала на море одна и что? Все с жёнами ну какой мужик один поедет на курорт? Это уж совсем случайный случай
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
на море мужики сами не ездят. это надо ехать в хороший дорогой санаторий. тот же Трускавец или Свалява, но отель подороже. В Карпаты на лыжи. а на море одиноких мч нет. Какие то отели в Яблунице,Шаянах И Т.Д.
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я, коли вже пообіцяла другому чоловікові, що одружуся, а путівка була профсоюзна на мене і сина і дитину треба везти до моря, а він не міг їхати зі мною через роботу (ніколи не любив Крим), то на диво тоді зі мною знайомилися лиш одинокі.
Аноним с кешбеком• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
на курортах полно мужчин. я 8 лет езжу по Трускавцах и МОРШИНАХ,ШАЯНЫ. МУЖЧИН МНОГО.... НО БОЛЬШИНСТВО ЖЕНАТЫХ И БЕЗ ЖЕН
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Він не думає про це. Заможний чоловік скине цю проблему на толкового помічника.
Спортзали? Концерти? Небанальні шоу/виставки? Що там ще є?
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
В Трускавці мені рекомендували Молдову для знайомств. Ще депо путівкам за держ.бюджет відпочивали шахтарі, військові і т.д
Угадайс• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Ого-го)Да бывают кадры ещё те)
Мне сейчас неважно,что будет потом...Мы молоды,нам всего по 27,надеюсь вся жизнь впереди)))Я вчера вообще с жизнью прощалась,когда истребитель над головой проревел, думала ракета на меня летит...А в этот момент,он мне звонит,переживает где я,потом успокаивает,что всё будет хорошо....вот в такие моменты,я не думаю,что будет дальше...сейчас мне с ним хорошо
biancobaffo• 07 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Опять эта проклятая неизвестность ©
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Не люблю лыжи и холод, к сожалению (((
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляbiancobaffo
Клуби по хоббі. От там одинокі і одпужені чоловіки проводять весь свій вільний час. Знаю, бо маємо свій клуб. Чоловіки ж як діти, їм треба- садочок.
Берегу и стерегу• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Поставила що я за кордоном
Люди добрі дайте спокій. Наші чоловіки типові : якісь дешеві кросівки, худий високий дурна кепка і джинси і тільки прівЕт. Ну або мусульмани . Що робити?
а скільки вам років?
коли я знайомилась, мені було 27, вибір був серед нормальних чоловіків.
Зараз дві подруги розлучені, по 38 років, і все щось не складається, проте! за формальними ознаками достойні чоловіки, просто стосунки не складаються.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Оно ж всегда так
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Мне бы не шахтаря, а айтишника