Добрый день. Вопрос по поводу загран паспорта: Моя мама начиталась и утверждает, что продлить загран паспорт можно в живой очереди и не обязательно термин. А я начиталась, что термин нужен. Записаться на термин невозможно Мюнхен.
Сделать нужно дочке.
Ответ дляJulia 199
Ви не підкажете чи по внутрішньому українському паспорту я можу виїхати з Німеччини до Польщі щоб подати там документи на закордонний паспорт?
Нема паспортного контролю між країнами, то хто вас буде питати? Та і в вас мабудь є якісь документи з Німеччини..картка чи фікціон.