Мастер Класс• 08 октября 2022
Київ. Ви будете вітати дітей (хлопців) з днем захисника?
Результат:
вже голосів:
36 (63.16%)
Ні
14 (24.56%)
Так
7 (12.28%)
Подивитись відповіді
Залізна пані• 08 октября 2022
Ответ дляМастер Класс
Я про школу
Які ідеї?
Що ви плануєте дарувати?
УлыбАчка• 08 октября 2022
В реаліях нашого часу треба вітати і хлопців, і дівчат. Як майбутніх захисників України.
Тоска в носках• 08 октября 2022
Ні. Ні. Ні.
У школі загальний захід, всі діти будуть корисні речі на потребу військовим - сітки, оберіги, малюнки, окопні свічки тощо, залежіть від віку
Дюйм оф о4ка• 08 октября 2022
Ответ дляБрыкалка
Правильно День захисників і захисниць. Чому тоді тільки хлопців?
і чому подарунки
це день народження, чи шо
Кошка Мурка• 08 октября 2022
У нас поздравляют и мальчиков и девочек. Преподнося как поздравление с днем казачества. Игры, конкурсы, мелкие сувениры. А с Днем защитника собираем рисунки, поделки и бакалею для отправки в воинскую часть.
Пьяная вишня• 08 октября 2022
Ответ дляУлыбАчка
Невідомо, хто з чих ’майбутніх’ виросте. От коли будуть захищати, а не тікати ’на пособія’ в бебі-боксах, тоді й будемо вітати.
А про реаліі, так жінки в арміі були завжди, і зараз їх чимало, вони так захищають, що не всі чоловіки б змогли.
Незнакомлюся• 08 октября 2022
В реаліях сьогодення усі захисники і захисниці на фронті боронять нашу країну.
Який стосунок до свята мають диванні воїни або діти?
Це свято відтепер має зовсім інше значення, аніж подарувати носки чи пінку для гоління чоловікам, які в житті нікого й не захищали.
Папобус• 08 октября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Ура. Наконец-то разумные мысли.
Я об этом уже несколько лет пишу, но тут только огрызались.
Действительно поздравлять с днем защитника надо тех, кто в ЗСУ.
А не начиная с детсада поздравлять, а потом всеми силами косить от армии, отправлять за бугор учиться итд