КликОЛЬКА• 09 октября 2022

як вам плитка?

як вам плитка на підлогу в невелику кухню?
чи шукати далі
стіни світло сірі будуть
кухня світлий беж
Анка-пулемётчица• 09 октября 2022
гарно, тільки одразу вирішіть яку затирку будете брати, я б брала антрацит. І сучасно і не буде дрібного бруду видно

Мишка-шалунишка• 09 октября 2022
Сірі стіни теплий віддіток?
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
світло сіру прикладали підходить
темніший сірий якшсь вже затемно ніби
Помеха справа• 09 октября 2022
Нам глубоко все равно

Потому что ходить по ней будете ВЫ
Яйцеголовая• 09 октября 2022
Отлично
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Сірі стіни теплий віддіток?
чесно я в кольорах нуль
сірий да й сірий
Форточка• 09 октября 2022
Подобається, і до стін підійде і до фасадів
Сумка с непогодой• 09 октября 2022
Супер! Мне очень нравится! Будет хорошо смотреться и сочетаться в моем понимании! Главное чтоб вам нравилось , ну и качество материала конечно.
Бачу_майбутнє• 09 октября 2022
Хорошая,главное чтобы не шершавая
И швы лучше тёмные

ДА да да• 09 октября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
чесно я в кольорах нуль
сірий да й сірий
беріть гладку структуру, без рівчиків. Бо дуже погано мити
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
дякую!
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляДА да да
вона гладка але трохі плавна структура є
пооівняна з іншими подібними ця на дотик гладка
Сумка с непогодой• 09 октября 2022
Ответ дляДА да да
Це так! Але гладка не буде так виглядати , завдяки саме такій структурі і має вигляд максимальної імітації деревини. А мити дивлячись якою ганчіркою, я беру гладку і мию лише вздовш - тоді норм.
katshmat• 09 октября 2022
Ответ дляДА да да
Погоджуюсь . В мене дужек схожа на кухні з рівчаками. Мию по 2 дні з щіткою
Указка• 09 октября 2022
Классная!
Шальная коклетка• 09 октября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
чесно я в кольорах нуль
сірий да й сірий
Светлый беж - это теплый. Нужно выяснять какой серый, он может быть и теплым и холодныйм. Холодный не подойдёт.
А плитка хорошая. На мой вкус я бы брала более спокойный рисунок дерева. Но если вам нравится, то под вашу кухню она вполне подходит. При условии , что серый теплый.
Шальная коклетка• 09 октября 2022
Увеличила фото, посмотрела торговую марку. Зевс - бронебойная плитка. Хотя не всегда на 100% ровная. Нужен хороший кафельщик.
Твоя подруга• 09 октября 2022
Плитка хорошая, но цена меня шокировала. Украинская плитка почти за 1000?
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляТвоя подруга
так ціни скажені
а це нова плитка я так зрозуміла бо в наявності багато

багато плитки в епіцентрі немає в наявності а якщо замовити то кажуть шо ціна вже буде в два раза вища(

Твоя подруга• 09 октября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
так ціни скажені

Вона не нова, бо завод у Слав´янську і він не працює. Це продавці вже накрутку зробили. Я сама маю плитку цього виробника, клали її 3 роки назад, майстер її хвалив. Влітку дивилась теж Зевс на нову квартиру, схожу на Вашу, ціна була 330 на 2сорт і 480 на перший. Не взяла, бо мені дорого було. За 1000 взагалі шок.
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляТвоя подруга
дякую, не знала
так ціни шок
але те що по 500 тоді вже взагалі неякісне зараз
у моєму місті взагалі мало магазинів плитки
вибираю з того що є і по тій ціні що вже пропонують
Твоя подруга• 09 октября 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
дякую, не знала
так ціни шок
Я Вас не відмовляю від неї. Мені вона теж подобається, тільки ціна -крик душі! Я Вас розумію, плитка з дешевого сегменту зникає, сама шукаю і вигрібаю залишки. Ось нагуглила на сайті епіцентру. Це вона?
автор КликОЛЬКА • 09 октября 2022
Ответ дляТвоя подруга
дякую
схожа
знайшла свою в епіцентні залишилося пару квадратів(
всюди 900+
БершкомангоЗар• 09 октября 2022
Треба брати більш однотонну, ці буде дуже «пьостренькая»