УжеВотДа• 10 октября 2022

Трішки позитиву) І Україна вистоїть, вона сильніша за будь-які споруди!

На пошкодження Кримського мосту Путін відповів ударом по скляному мосту Кличка. Кримській бетонний міст упав. Скляний міст в Києві встояв.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Байрактарочка• 10 октября 2022
kll lena• 10 октября 2022
Ответ дляksusha1155
Та що там оприлюднювати? 84 ракети було, їб##шили навмання.
Отож, 84 ракети, а міст стоїть
КлаваЧерепиця• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Нема чим хизуваться і драконить психопата
І що, закомплексований психопат типу схаменеться?)) Ну, якщо не драконити?
Може, лягти і позу зручнішу для нього прийняти?
Горіти кацапні у пеклі.
Somik• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Darina26• 10 октября 2022
Ответ дляSomik
Картофельный куколд) ну ну
Картошечка к мясу, ммм. В котле будет томится у Залужного
ната0981• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
А що робити, мовчки тремтіти і дивитися, як знищують наші міста та людей
Veronikca• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Кто его драконит? Сами свой сраный мост раздолбали. Нашли повод ракеты по Киеву пулять. Это очередной осеннее обострение маньяка- психопата. В марте - было весеннее.
silma• 10 октября 2022
Удалено администрацией...
Bilenkova• 10 октября 2022
і я хотіла написати, що і по відео видно, що влучила ракета біля мосту, ніякий би скляний не витримав би удару