Здесь на минутку• 10 октября 2022
Вже всі скинулися Притулі на помсту?
Не люблю його, але скинула теж. Не знаю, чи можна тут давати посилання. В моно взагалі круто
1234svetsvet• 10 октября 2022
Давайте скинемся все вместе и купим себе лучше спиртзавод. Сегодня уже один государственный ушел с аукциона.
Ксения_ksen• 10 октября 2022
Ответ дляIREN1382
Кинула гроші, підкажіть де глянути баланс з часом ? Ціль збору невідома, але думаю справа того варта! Горіть в пеклі кацапській виродки!!!!
Чому невідома?Притула в інстаграмі розмістив пост на які дрони саме збираємо
cosmaximus• 10 октября 2022
Ответ длянюшка2015
Дівчата, Николаевский Ванек збирає на потрібні речі, закиньте хто в курсі 😉
Я вже скинула йому. Скрін дати?
Ответ для4мама
І я хотіла створити
Ну а тепер публічно та офіційно.
Анонсований збір — це наш спільний із Сергієм Притулою збір на дрони-камікадзе RAM II UAV.
Монобанка
Карта банки 5375411200871908
Чим більше зберемо, тим більше закупимо.
Тільки у мене в банці вже є 12 мільйонів за трохи більше ніж годину.
Погнали!
Ну а тепер публічно та офіційно.
Монобанка
Карта банки 5375411200871908
Погнали!
Лисичанський бомж +100 грн 😀
jannjann77• 10 октября 2022
Ответ дляIryska kr
Скиньте реквізити, я пробувала кілька раз, відхиляє платіж(
У меня получилось по ссылке с п.254
Strelka_007• 10 октября 2022
Дякую дівчата! Позакидувала всім потроху, і в фонд Повернись живим теж.
Знаєте, я дивилася сьогодні на киян - я пишаюся нашими людьми, чесно. Спокій, стриманість, взаємна допомога, гумор. Люблю вас, українці.
Ответ дляStrelka_007
Підорахі хотіли нас налякати, але тільки розізлили. Ми нє один на рот.
Ответ дляIREN1382
Як невідома? На дрони камікадзе. Відео було, як наш дрон знищив русняву осу, яка як раз створена для знешколження повітряних цілей.
ВалюШок-d20a• 10 октября 2022
Ответ дляasjaua
А поясніть ваш коментарій другу частину
jannjann77• 10 октября 2022
Ответ дляIryska kr
Ну шо, получилось?
jannjann77• 10 октября 2022
Ответ дляIryska kr
Ні( Ссилку на приват поки не грузить(
Можливо, перевантажена система
Пробую періодично
Можливо, перевантажена система
Пробую періодично
Та в мене теж десь з 5 разу зайшло.