‼️ Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рашистів, переконливо просимо всіх, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії.
Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж. — Офіс Президента
Natalia Счастливые покупки.• 10 октября 2022
Мы и так по минимуму, в комнатах вечером только телевизор работает, если идём в комнату, включили и выключили, просто так свет никогда не горит.
Ответ дляМатусік
Давайте тему в топ аби більше людей побачило.
Планую вимкнути все по макс, дай Боже аби тільки не гірше, знову тривога....
Всіх безмежно шкода і себе в тч, обіймаю
Дякую
Ответ дляМатусік
Я тільки пралку запустила 2й раз з самим необхідним і помила посуд на голій силі волі, бо інших сил немає
В мене прання буде чекати. Взимку ходила в двох джинсах місяц, періодично праючи. Нічого.
Ответ дляkanuka
Я и так по- минимуму использую, экономлю, нет денег платить, ещё ни разу обогреватель не включала, частный дом, дубарь как в погребе, вчера в шапке спала
вот житуха настала
В будинку немає нічого на дровах?
Хоч би й буржуйку якусь.
Раджу обкладатися пляшками з гарячою водою, я так на початку квітня спробувала, коли в Києві вимкнули опаленням, ось тоді зрозуміла чому люди так роблять
Хоч би й буржуйку якусь.
Ответ дляВаша величність
Ну приготовить еду хоть можно?
Це прохання, не обов´язково й за можливістю. В мене вона є.
Ваша величність• 10 октября 2022
Ответ дляopium_black
Зрозуміла
Ответ дляopium_black
Я фліски прала без них не можу, ну і кух рушники , якраз все брудне було.
Реально саме необхідне, інше і не думаю.
Переживаю що гарячої води немає вже, може і холодна зникнути, хз тих фашистів куди вони гепнуть(
Ответ дляShadowz
Зараз всі, як дали світло, то заряджають телефони/годинники, пауербанки...для обігріву увімкнула духовку (газова).
Це потрібно, зарядити телефони. Але ж можна не включати прання, посудомийку, електричну духовку. Сісти всім в одні кімнаті, а не світити по всьому будинку і т.д. Мусимо обмежитись і переживемо всі труднощі, головне щоб те світло взагалі було
Марика-bf42• 10 октября 2022
У нас тільки бойлер працює, бо води так і немає з липня. Інше вимкнула.