opium_black• 10 октября 2022

Прохання обмежити споживання електроенергії.

‼️ Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рашистів, переконливо просимо всіх, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії.

Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж. — Офіс Президента
Манька Галченок• 10 октября 2022
+

Бабайко• 10 октября 2022
У нас его нет, так что экономим)
чир• 10 октября 2022
+
Kabizyaka• 10 октября 2022
Без анонімів, будь ласка.
З повагою, Адміністрація.
So_so• 10 октября 2022
+
kanuka• 10 октября 2022
Я и так по- минимуму использую, экономлю, нет денег платить, ещё ни разу обогреватель не включала, частный дом, дубарь как в погребе, вчера в шапке спалавот житуха настала
kanuka• 10 октября 2022
Ответ дляБабайко
У нас его нет, так что экономим)
У нас тоже небыло, минут 20 как включили.
Natalia Счастливые покупки.• 10 октября 2022
Мы и так по минимуму, в комнатах вечером только телевизор работает, если идём в комнату, включили и выключили, просто так свет никогда не горит.
Матусік• 10 октября 2022
Давайте тему в топ аби більше людей побачило.
Планую вимкнути все по макс, дай Боже аби тільки не гірше, знову тривога....
Всіх безмежно шкода і себе в тч, обіймаю

автор opium_black • 10 октября 2022
Ответ дляМатусік
Дякую
автор opium_black • 10 октября 2022
В мене все вимкнено
Матусік• 10 октября 2022
Ответ дляopium_black
В мене все вимкнено
Я тільки пралку запустила 2й раз з самим необхідним і помила посуд на голій силі волі, бо інших сил немає
Ваша величність• 10 октября 2022
Ну приготовить еду хоть можно?
автор opium_black • 10 октября 2022
Ответ дляМатусік
В мене прання буде чекати. Взимку ходила в двох джинсах місяц, періодично праючи. Нічого.
Матусік• 10 октября 2022
Ответ дляkanuka
В будинку немає нічого на дровах?
Хоч би й буржуйку якусь.
Раджу обкладатися пляшками з гарячою водою, я так на початку квітня спробувала, коли в Києві вимкнули опаленням, ось тоді зрозуміла чому люди так роблять
автор opium_black • 10 октября 2022
Ответ дляВаша величність
Ну приготовить еду хоть можно?
Це прохання, не обов´язково й за можливістю. В мене вона є.
Ваша величність• 10 октября 2022
Ответ дляopium_black
Зрозуміла
kanuka• 10 октября 2022
Ответ дляМатусік
В будинку немає нічого на дровах?
Хоч би й буржуйку якусь.
Дякую за пораду)
Матусік• 10 октября 2022
Ответ дляopium_black
Я фліски прала без них не можу, ну і кух рушники , якраз все брудне було.
Реально саме необхідне, інше і не думаю.
Переживаю що гарячої води немає вже, може і холодна зникнути, хз тих фашистів куди вони гепнуть(

Iryska kr• 10 октября 2022
+
Wind99• 10 октября 2022
Тему в топ .
Shadowz• 10 октября 2022
Зараз всі, як дали світло, то заряджають телефони/годинники, пауербанки...для обігріву увімкнула духовку (газова).
Mussja• 10 октября 2022
Ответ дляShadowz
Це потрібно, зарядити телефони. Але ж можна не включати прання, посудомийку, електричну духовку. Сісти всім в одні кімнаті, а не світити по всьому будинку і т.д. Мусимо обмежитись і переживемо всі труднощі, головне щоб те світло взагалі було
Яна Бондаренко• 10 октября 2022
В нас вже 2 години немає електрики, всі процеси завмерли
Марика-bf42• 10 октября 2022
У нас тільки бойлер працює, бо води так і немає з липня. Інше вимкнула.
космея• 10 октября 2022
Ответ дляkanuka
У нас попугай, приходится топить, его под одеяло не засунешь.