Грушки-яблочки• 10 октября 2022
Сьогодні створювала тему по знахідці у кишені сина
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3213638
Ось яка вийшла розв´язка. Тест зробили. Все добре. Тоді ми поїхали наркодиспансер. Вони з першого погляду не зрозуміли, що це. Взяли наші паспортні дані, телефони. Ми залишили вміст пакету у них. Через деякий час зателефонували. Виявився звичайний сирий пожований макарон ( син любить його гризти). Я думала, що вже світ перевернувся. Сіль, крек... Начиталася, наревілася...
Але не все так добре. Бо перерила пів кімнати знайшла там ель бар, заправки до них, гло і стіки до нього, окурки... Ми йому ніколи такого прикладу не показували. Чесно кажучи, я в шоці від побаченого, бо навіть не знала, що то. Син мені надавав кваліфіковану консультацію. А йому на хвилину 13 років. Дуже сумно(
Забрала телефон ( там до речі, ще купа порно), друзів і його улюблений гурток. Ту нечисть викинула. Тепер тільки конференції і уроки. Поки на 2 місяці.
Радикальная• 10 октября 2022
Стоп, а что в наркодиспансере делают экспертизы наркотика? Это лаборатория должна быть, в нарко такого нет, я там была в свое время. Значит, никуда вы не ездили , сын убедил что это макароны и вы поверили и успокоились. А это значит, что продолжайте бдить, макароны будут еще, и какая то сода возможна в пакетике, или разрыхлитель, сын может увлечься выпечкой в скором времени. Наблюдается пристрастие к мучному
Кудряшка Сью• 10 октября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Новый стартап - поднять деньги на жеванных макаронах. Затраты минимальные, макароны, слюна и время на жевание.
Я в доле, пошла жевать
а может он понтовалася? типа у него там наркота.
я просто сейчас вспомнила, как дочка кашляла после болезни. и я ей покрошила леденцы от кашля и положила в коробочку, чтобы она кусочек могла достать на уроке. когда запершило , а не целую , чтобы не переесть их за день.
если вспомнить так на те сольки похожи были бы
побольшомусекретику• 10 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Та і пояснювала. Каже, що все зрозумів і на покарання погодився. Все якось без скандалу обійшлося. Можливо, дійсно, зрозумів. Не знаю. У мене зараз сила силенна емоцій ( дуже різних). Бо до того, як я дізналася, що то макарон було якесь спустошення тільки.
А чого в кульочку?
Бывшая блондинка• 10 октября 2022
А в чому проблема провести експеримент?
Пожуйте сирі макарони, виплюньте і зробіть фото
Все знаю вдоль и поперек )• 10 октября 2022
Меня прям распирает эксперимент провести. Пойду жевать спиральки и рожки, посмотрю что получится, надеюсь муж в дурку не отправит
побольшомусекретику• 10 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Тобто ви знаєте краще, ніж ті люди які з цим працюють 24/7?
Звичайно, це ж порадниця!
Пацелуйнитуда• 10 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
А ви його питали, що це таке, перед тим як принижувати поїздкою до наркодиспансеру та обшуком кімнати? Це жах, я уявляю як ви билися в істериці без мінімального бажання до діалогу
Щедрик• 10 октября 2022
Ответ дляКолупалочка
У вас бы тоже забрать телефон, удалить советчицу и сводить на прием к психиатру. Ребенку сил с такой маманей.
Це лайт-варіант для дитини, як демо-версія тих справжніх неприємностей, які чекають у дорослому житті різних відбитих лічностєй: наріків, кумаріків, неучів і гопоти. Дуже корисно, повчально з точки зору засвоєння зв´язку типу ’причина-наслідок’. Виросте, купить собі телефон і ніхто вже тоді його не забере.
Пукимончиг• 10 октября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Давайте, и нам покажете, мы не гыдуем. А то лень вставать и идти жевать макарон
Не фонарь• 10 октября 2022
А как сын обьяснил зачем он жеванные макароны в пакетик для чая складывал и в кармане хранил?
Пацелуйнитуда• 10 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну так весь час були саме довірливі відносини. Він зі мною ділився всім ( я дурненька так думала), просив порад... І до чого дійшло?
До чого? До макаронів в кишенях? Паління це недобре, звичайно, але ж і не така трагедія
Кудряшка Сью• 10 октября 2022
Ответ дляНе фонарь
он просто любит. автор же сказала
Радикальная• 10 октября 2022
Ответ дляНе фонарь
То вы не слышали как наркоманы умеют убеждать
Пацелуйнитуда• 10 октября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Ваші пропозиції? Якби ви вчинили?
Бо мені здається, що я ще дуже лояльна до нього.
Ну так лояльні. Нелояльна, мабуть, шкіру живцем зняла б. Адже всі, хто палить, відброси суспільства і з них нічого не виходить. Стають алкашами, наркоманами і бомжами
Щедрик• 10 октября 2022
Подивилась фото з минулої теми: нічого не знаю про наркотики, але макаронів таких не бачила і це не щось пожоване. Таке, як кристали чогось. У вас у 13 такий досвідчений уже, і порно, і вейпи. За що він їх купує? Краще у такого сміливого і допитливого мальчіка забрати гроші
побольшомусекретику• 10 октября 2022
Ответ дляJulieta78
Конечно это ключевое. С вопроса ’что это ’началась ваша тема.
Развязка - это макароны.
Ну не капец?..
Развязка - это макароны.
Ну не капец?..
От мене дивує невже на смак не вгадали макарон?
побольшомусекретику• 10 октября 2022
Ответ дляillaria-k
ель бар, заправки до них, гло і стіки
что это такое?
Ел сигарети
Пацелуйнитуда• 10 октября 2022
Ответ дляillaria-k
ель бар, заправки до них, гло і стіки
что это такое?
Гло це електронні сигарети, стіки це це, що вставляють в них і палять. Не наркотики, але з тютюном. Як айкос. Ото друге, я хз
Не фонарь• 10 октября 2022
Ответ дляРадикальная
Я себе представляю))) просто было интересно послушать версию именно в этом конкретном случае
Аноним Первый• 10 октября 2022
Ой дівчата, як тільки діти не дивують. Моя дитина закінчувала бакалаврат топового універа, в зв´язку з війною виїхала за кордон. Прийшов час вивозити речі з общаги, і звісно моя дитинка просить щоб я спакувала речі і забрала додому. Попросила нічому не дивуватися. Історія чотирьох років навчання мені відкрилася
. Я взнала що моя дитина палить електронні сигарети, має акси з сексшопу, пляшка олії з датою року вступу, пательня в целофані, її навіть ніхто не виймав. І при всьому вчилася прекрасно, отримувала стипендію, мала грант на стажування в іноземному пристижному виші. Зараз на магістратурі в крутому універі в Європі. Я все забрала, окрім олії, спакувала і ні слова не сказала. Студентське життя буремне. Живу з цим.
Паспортный стол• 10 октября 2022
Ответ дляJulieta78
Развязка - это макароны.
Ну не капец?..
Развязка - это макароны.
Ну не капец?..
а наказали парня за что тогда, если это макароны?)))
Колхозница• 10 октября 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Так а врать зачем на советчице про макароны?
Зачем эта тема?
Видно же, что кристаллы соли.
Это макароны нужно молотком бить, чтоб они разлетелись на мелкие осколки.
Там и большие куски. Это что за сорт макаронов размером с орех грецкий?
И цвет очень белый, макароны жёлтые.
Зачем эта тема?
Видно же, что кристаллы соли.
И цвет очень белый, макароны жёлтые.
Твердых сортов
Ответ дляПукимончиг
Блюдце не грязное, оно старое, потертое, времен ГДР и оттуда же)
Ну в общем вот, нажевала.
Молчалка• 10 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Ви молодець!) Мені вже правда 26
Доросла, вже планую відкривати свій секс-шоп, у коханого магазин електронок, кальянів і тд 😅 мамуся ставиться з розумінням ❤️ кальян куримо разом)
Радикальная• 10 октября 2022
Ответ дляНе фонарь
Несчастная мать поверит в любой бред, только не в то что ее любимый ребёнок употребляет. Это же грязное дело, удел неблагополучных, а у них все хорошо, ребёнок спортсмен. Все наркоманы из хороших семей вначале проходят этот этап. Я работала в реб центе, поэтому знаю кучу историй.
Не фонарь• 10 октября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ну в общем вот, нажевала.
теперь просушите и в пакетик для чая сложите. Мы потом оценим результат
ФсеСама• 10 октября 2022
Автор, допустим макароны, допустим любит жевать сырые
Какаю цель он преследовал когда их складывал в чайный пакетик и прятал?
Ответ дляНе фонарь
Ахахаха
Ну оно сохнет для чистоты эксперимента
Налитое яблочко• 10 октября 2022
Млять...толлерантные все какие ...аж тошнит! Автор, правильно делаете! Контролт! И наказание! И бо не х..ШО! Во флрум с наркопритона сына не будет спасать и денег не даст! Пилюлей малому надо дать и загрузить дом.работоц, учебой и физ.тренировкрй-что бы на дурь свободного времпни не было. И заберите все кармагные деньги мин.на 3 месяца. Вы мать и Вам отвечать за Вашего ребенка а не розовые сопли форумчанок.