Гомосноб• Изменено 11 октября 2022
Для Вас було б образливим отримати телефон чоловіка замість нового телефону?
Жінка перебуває в декреті та власних доходів не має. У неї виходить з ладу телефон і чоловік замість купівлі їй нового - купує собі більш нову модель (нехай це буде Айфон), а жінці своїй віддає попередню модель. В нормальному стані. Основний аргумент: телефон хороший, тобі більш ніж підійде для твоїх справ, а мені (чоловіку) краще б купити новий, так як мені він потрібен по роботі (типу виглядати більш солідно в колективі).
Вас би образила така ситуація? Чи віднеслись би нормально? Виключно при умові, що телефон чоловіка в нормальному стані та ним можна повноцінно користуватись.
І скільки часу погодились би з ним ходити? Поки з’являться «зайві» кошти на такий самий новий для дружини чи ходили б постійно, поки ця модель не телефону застаріє/не вийде з ладу?
Результат:
вже голосів:
56 (47.46%)
Я б образилась
51 (43.22%)
Я б не образилась на це
11 (9.32%)
Результат
Мороженная курица• 11 октября 2022
Лично я бы не поняла такого и не приняла б\у телефон мужа
Так же и с авто
Я считаю, что девочкам первым новое и самое лучшее)
Так же и с авто
Простецкая• 11 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
Дружині має купити новий телефон. Це брехня, ніхто на роботі не дивиться, який у колег телефон, це нікому не потрібно.
Потрібно.
Є робота, де телефон - це показник успішності
А є робота, де потрібні певні функції.
До прикладу мій телефон би не потягнув те, що потрібно стнові по роботі.
А шефу не можна носити звичайний телефон - замовники розбіжаться.
Я ні, не образилась би.
А є робота, де потрібні певні функції.
Я ні, не образилась би.
Идууу--уууу блин• 11 октября 2022
А я обычно мужу дарю телефон на НГ или др, а потом говорю блин какой он классный, тоже хочу, и на следующий день у меня такой же
МамОмужа• 11 октября 2022
Ответ дляПростецкая
Потрібно.
А є робота, де потрібні певні функції.
Я ні, не образилась би.
А є робота, де потрібні певні функції.
Я ні, не образилась би.
Ну так тим більше - соромно чоловіку зі статусом, з високою посадою пропонувати дружині аби що. Тут від початку шлюбу/стосунків потрібно було жати зрозуміти, що ’такий номер не пройде’.
Простецкая• 11 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
Якщо Ви називаєте аби чим айфон 12 або 13 - цікаве ставлення))
Цветочница• 11 октября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
По такій логіці і одяг новий в декреті не потрібно купувати, а нашо, слюні ж і соплі все загидять. І прокладки нашо ті, хай тряпки підкладає, все одно вдома сидить
Та невже чоловік знаходить жінку на помийці, і вона одразу народжує? Немає своїх ніяких коштів? Заощаджень. Як так можна народджувати, не розумію
Чи вдома цілковитий аб´юз і чоловік розпоряжається усіма коштами?