Гомосноб• Изменено 11 октября 2022
Для Вас було б образливим отримати телефон чоловіка замість нового телефону?
Жінка перебуває в декреті та власних доходів не має. У неї виходить з ладу телефон і чоловік замість купівлі їй нового - купує собі більш нову модель (нехай це буде Айфон), а жінці своїй віддає попередню модель. В нормальному стані. Основний аргумент: телефон хороший, тобі більш ніж підійде для твоїх справ, а мені (чоловіку) краще б купити новий, так як мені він потрібен по роботі (типу виглядати більш солідно в колективі).
Вас би образила така ситуація? Чи віднеслись би нормально? Виключно при умові, що телефон чоловіка в нормальному стані та ним можна повноцінно користуватись.
І скільки часу погодились би з ним ходити? Поки з’являться «зайві» кошти на такий самий новий для дружини чи ходили б постійно, поки ця модель не телефону застаріє/не вийде з ладу?
Результат:
вже голосів:
56 (47.46%)
Я б образилась
51 (43.22%)
Я б не образилась на це
11 (9.32%)
Результат
Вишневий цвіт• 11 октября 2022
В декреті можна і з таким походити. Дитина,слюні, пісочниця, падіння. Телефону зазвичай хана.
МамОмужа• 11 октября 2022
Дружині має купити новий телефон. Це брехня, ніхто на роботі не дивиться, який у колег телефон, це нікому не потрібно.
Мать драконов• 11 октября 2022
я всегда могла себе купить что мне хочется. мне не понять эту женщину.
нужно знать доходы семьи и осилит ли бюджет два новых телефона.
зачем в декрете новая мобила?
ДелиВерка• 11 октября 2022
бля, я вообщеща бабушкой телефон донашивала)) хотя бабушке он достался от богатой внучки)) самсунг гелекси.была довольна как слон
Отмотала своё• 11 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
У нас наоборот. Я дома, мне новый, мужу старый. Он их часто разбивает
НетЕщеНаверное• 11 октября 2022
Не допустимо как много лет ’ сидела ’ дома .Всегда для него я на первом месте ...и новые телефоны в подарок тоже были , было даже что купил сразу себе и мне одинаковые .
Мать драконов• 11 октября 2022
Жінка выйдет из декрета, заработает на последний айфон и всё будет справедливо.
Обидки уровня детсада.
Вечно недо...• 11 октября 2022
У нас сначала мне покупается или сразу всем...и муж и сыновья сначала балуют маму) хотя ничего страшного в вашей ситуации не вижу, просто у нас по другому
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
У меня сейчас сдыхает батарея на 11 про макс, была бы рада 12 айфону мужа
Дверной_Проем• 11 октября 2022
У мене в чоловіка за 12 років шлюбу був лише раз новий телефон, а то все мої старі ’доношував’
Улучшанский-Ухудшанский• 11 октября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Я бы забрала😂
Гомосноб
• 11 октября 2022
Ответ дляМать драконов
Обидки уровня детсада.
А знаходиться вона в декреті, звісно, лише зі своєю дитиною, а чоловік тут не при чому?
І проблеми свої, як от заміна телефону, вона повинна вирішувати сама, чи не так ?
Вечно недо...• 11 октября 2022
Ответ дляДверной_Проем
За 2 роки? Вони в вас паперові?
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Я бы забрала😂
Нет смысла, к нг 14й возьму
Дверной_Проем• 11 октября 2022
Ответ дляВечно недо...
За 2 роки? Вони в вас паперові?
Я виправила комент, за 12
Смурфик• 11 октября 2022
Мені було б ок, по суті проблема полягає в непрацюючому телефоні - і телефон чоловіка цілком цю проблему вирішує.
Гопница-Советчица• 11 октября 2022
Ответ дляГомосноб
Вас, вероятно, не насиловали. И рожать ребенка это было Ваше обоюдное желание. Не надо этого пафоса раздувать.
Смурфик• 11 октября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Тим паче в сучасному світі можна і автору вийти на роботу, а чоловіку сісти в декрет.
Педиатор_я• 11 октября 2022
Я так само зробила зі своїм. Чоловіку потрібна тільки звонилка. А мені для моєї роботи потрібна була гарна камера, великий об´єм пам´яті, високої якості фото, та можливість їз обработки у спец програмах. Тому, чоловік взяв собі мій, але ще в гарному стані і не старий. А мені купили с більш продвинутими якостями, але не Айфон.
Дайте подумать• 11 октября 2022
Якщо дійсно потрібно, для роботы. Самий примітивний наприклад , по роботі доводиться використовувати чимало різних додатків ще й одночасно. Це призводить до того що телефон інколи починає тупити і тормозить. Тому новий і більше потужний для чоловіка був би дійсно потрібнішим Яб не образилася , а навіть підтримала А якщо понти колотити для ’пристижу’, тоді образилась . Бо це неповага . Ми рівні Не бачу приводу вважати его важливішим за себе
Вам телефонограмма• 11 октября 2022
Обиделась бы конечно,я тоже в декрете,че мне теперь трусы его донашивать) Я привыкла,что всегда покупаеться все мне в первую очередь и считаю это правильным) Мой ходил с розовым айфоном))
Носки на подтяжках• 11 октября 2022
Ну я в декрете ооочень затяжном и муж мне покупает новые телефоны, дороже, чем себе. Но если финансовое состояние в данный момент предполагает такую ситуацию как у Вас, то я думаю я бы не обиделась. При условии, что телефон мужа работает нормально, в особенности камера.
Глубоководная селедка• 11 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
По такій логіці і одяг новий в декреті не потрібно купувати, а нашо, слюні ж і соплі все загидять. І прокладки нашо ті, хай тряпки підкладає, все одно вдома сидить
Глубоководная селедка• 11 октября 2022
Ответ дляГомосноб
Ну да, хай знайде роботу, а краще дві, а то бачте сидить в декреті дома і ні@уя не робить