Трусы с капюшоном• 11 октября 2022

Ви б поїхали в Київ з дітьми на тиждень побачити чоловіка і батьків?

З Польщі.
Маманя• 11 октября 2022
Ответ дляАкукарача
Та справа зараз навіть не у померти, а тупо мало прикольного без світоа у холодній хаті перебувати.
Світло є, чого панікуєте? За кордону краще видно
Гага Газу• 11 октября 2022
В кінці серпня їздила з донькою 10 років. Дуже скучили за домом. Але повернулися. Теж була загроза на ЗАЕС.
автор Трусы с капюшоном • 11 октября 2022
Ответ дляАкукарача
Приватний будинок, є твердопаливний котёл, 2 генератори. Хвилює саме безпека.
Грабля• 11 октября 2022
Ответ дляАкукарача
Угу, у Львові :)))
Ну так. В Польщу тільки одна дорога.
Лепешечка• 11 октября 2022
Кожен вибір має свою ціну. Не перекладайте свою відповідальність на інших.
Ответ дляЛепешечка
Я збираю думки людей, родичів, свої і приймаю рішення.
ХдеЯсь?• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Дають відпустку, наступна невідомо коли. Були в кінці червня вдома.
Я уже 2 раза была дома. В конце октября планирую ехать
Ответ дляХдеЯсь?
Я теж в такий час, двадцяті числа-початок листопада.
Акукарача• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Ой, тоді звичайно їдьте! Просто під час тривоги не шастати краще ніде. Бо наші сили ППО - то Боги Неба, але ті уламки кудись падають.
Акукарача• 11 октября 2022
Ответ дляМаманя
Не всюди є зараз світло. Я в Україні.
ХдеЯсь?• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Я с 28.10 по 6.11 планирую. Билеты купила, а там будет видно по ситуации.
Ответ дляХдеЯсь?
Дай Бог, щоб все добре було і поїздка вдалася!
Мамаша в бигудях• 11 октября 2022
А я в Умань к родителям из Киева хочу... С марта не видела
Єдина Країна• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Якби не діти і я б не сиділа.
Ага, дети только у вас
Аноним-ка• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Чоловік приїде, а батьки-ні.
Встречайтесь с мужем во Львове. На два дня снимите квартиру.
Будут длинные выходные : 29, 30. 31. 1.11 - Все равно работать и учиться никто не будет. Как раз возьмёте день отпуска 31 и поедете.
Zelenkа• 11 октября 2022
Ответ дляАкукарача
Не всюди є зараз світло. Я в Україні.
В Києві є і не збираються вимикати
Единая страна!• 11 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Чего не едете?
Мафиозная• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Через 2 тижні. Але квитки треба купувати зараз.
Ми не поїдемо ,а так хочеться побачити маму і бабусю,Полтавська область, квитки вже давно купили,але після вчорашнього (
Єдина Країна• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Из моих знакомых никто и не выезжал - учтете мое мнение?
Ответ дляАноним-ка
Львів не дуже безпечний. І світла, води нема частково.
Ответ дляЄдина Країна
Так
Zelenkа• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Ну так не їдьте, раз страшно. Щодня 20 таких тем, що ви хочете почути від тих, хто залишився в Україні?
Ответ дляZelenkа
Що у вас все добре. Скоро кінець війни. Усі зможуть жити вдома.
Zelenkа• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Живемо і їхати не збираємось
когдадеЦкие• 11 октября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
У нас все добре- так подойдёт😁 Купите билеты а там будете смотреть по ситуации, никто ж не знает как будет завтра а вы хотите здесь узнать как будет через неделю.
КАПСЛОЧНИЦА• 11 октября 2022
Все сейчас не стабильно, никто не знает куда прилетит в след раз. Поэтому решать только вам. Уже все убедились, что нет спокойных мест. Я тоже собиралась в сентябре, октябре, теперь точно нет. Тут спрашивать точно не буду, доверяю своей интуиции
Плету интриги• 11 октября 2022
Так, звичайно, тільки з наступної неділі або ж на вихідних.
Единая страна!• 11 октября 2022
Ответ дляАноним-ка
что за длинные выходные?
ОливьЕЖечка• 11 октября 2022
Одна знакомая с ребёнком вчера 5 часов в метро просидела, и сегодня тоже самое. Я бы не рискнула, вы на поезде ехать будете, а они бьют непонятно почем, вчера во львове траблы, поезда задерживали, сегодня тоже расхерачили. Такая себе затея подвергать себя риску, я без детей боюсь куда то ехать, пригород Киева.
Сама не знаю• 11 октября 2022
Ответ дляЄдина Країна
Ага, дети только у вас
У каждого свои дети и своя голова на плечах