СкиниУскачи!• 11 октября 2022

Пол года живу в Германии, забываю русский

Через слово немецкие слова идут. Забываю русский. Быстрее приходит в голову немецкое слово.. что делать?
Кидстаффовна• 12 октября 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
За пол года?
Да ладно, это автор ’пасет задних’: за пол года леХко можно выучить иностранный и программирование и устроится в компанию с мировым именем. Там вроде, по ходу обучения, ещё и на работу успевали ходить.
КонФФетОшка• 12 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
А ви знаєте, поняття рідна? Це та на якій дитина розмовляє з народження. Наприклад, у євреєв не обов`язково , але може бути ідіш....
До чого це? В автора що рідна мова ідіш?
КонФФетОшка• 12 октября 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У нас же теперь новый тренд - родным языком может быть только украинский и никакой другой
Це не тренд! Почитайте історію українську мову винищували роками, звістно якщо з України вивозили людей до сибіру а на їхні місця приїздили росіяни то і мова стала російська рідною .
Печенюшка• 12 октября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
у автора рідна російська!
КонФФетОшка• 12 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
у автора рідна російська!
я до 6 років не знала жодного українського слова, тобто зростала в російськомовній родині. Моя мова українська, як ви у автора виявили яка її рідна мова?
Печенюшка• 12 октября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
вона писала, що забуває російську та тема створена російською. Але на 100% відповісти може тільки автор яка рідна для неї мова.