Пугачиха• 12 октября 2022

Тут є дівчата,які водять механіку?

Маю не так давно водійське посвідчення.
Якщо паркування роблю більш меньш нормально, то заїхатити на паркінг в тц для мене проблема і стрес. Маю на увазі такі заїзди,де треба по спіралі круто заїжджати вгору, затриматись на тій горі,взяти білетик і рушити далі. Це просто жах
Як собі радите?
автор Пугачиха • 12 октября 2022
Паркую чорт зна де і йду до тц пішком,бо страх там скотитись з того заїзду
Чу Ча• 12 октября 2022
На ручник ставьте пока берете билетик
Рву и мечу• 12 октября 2022
Я теж таке не вмію.
І нічого , їзжу 10 років.
Байрактара• 12 октября 2022
Це все приходить тільки з практикою. Поки не будете пробувати, не навчитеся
Вкаблучках• 12 октября 2022
все вірно робите, краще трохи пройтися! трішки більше наїздите і вже буде менше страшно, підгорку на механіці треба натренуватися. все у вас війде!!!!!
Обижулька• 12 октября 2022
На ручник ставлю, но мне на механике проще чем на автомате, водить начинала ещё на жигулях)
ОхиИВздохи• 12 октября 2022
Чесно кажучі круті горки ці ще той квест. Не завжди виходить , зараз правда авто 6 секунд тримає щоб не відкатилася, частіше вистачає часу. Раніше в мене на горах аж панічні атаки були
автор Пугачиха • 12 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
На ручник ставьте пока берете билетик
На ручних то вже під час затримання, а потім ще треба рушити... а гірка дуже висока.
Якщо за мною стоять автомобілі то все...паніка.
Та і сама спіралька дуже крута,боюсь не викручу
Хи хи, ну ну• 12 октября 2022
Це тільки досвід і відчуття машини. Я перший рік реально паркувалась за кілометр і йшла пішки. А через 5 років в ожеледицю забиралась вверх по Шовкивичній, хоча для мене ця вулиця адська і влітку)))
автор Пугачиха • 12 октября 2022
Ответ дляРву и мечу
Я теж таке не вмію.
І нічого , їзжу 10 років.
Робила вод.посвідчення ,щоб не їздити автобусом, щоб в любу погоду спокійно виїхати по справах. І що маю? Паркую десь під магазином і йду пішки до тц. Таке собі задоволення
Кондуктор маршрутки• 12 октября 2022
Ответ дляПугачиха
Тоді шукайте гірку за містом і там тренуйтеся рушати з використанням ручника ,я не знаю як в Україні,але в Польщі здаюсь на екзамені саме такий варіант ,тому я з інструктором їздила за місто на круту гірку і тренувалася ,взагалі це дуже просто,необхідно лише відтренувати цей навик і не панікувати
Печальки.нет• 12 октября 2022
Не буде таких ситуацій, як ви описуєте- не зможете навчитися. Страшно, а що робити?
Упругая попка• 12 октября 2022
Це з досвідом прийде) Або коли лінь переможе виходити з авто) Я лінива, тому навчилась)
автор Пугачиха • 12 октября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я здавала теж в Польщі. На екзамені хіба то гірка?
Кондуктор маршрутки• 12 октября 2022
Ответ дляПугачиха
Тоді ви мали це здавати,jazda na wzniesienie z wykorzystaniem ręcznego hamulca. Коли стаєте посередині гірки
автор Пугачиха • 12 октября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я це здавала, не мала проблему. Але в тц в´їзд по спіралі під круту гірку,а це зовсім інше. Кут нахилу не варто порівняти з тою,що на екзамені
Кондуктор маршрутки• 12 октября 2022
Ответ дляПугачиха
У мене на екзамені була досить крута,я думала вони мають бути однакові в усіх WORD,після навчання взагалі не мала з цим проблем,зараз маю і механіку і автомат. І в ТЦ теж споко
Веселуха Муха• 12 октября 2022
Лише практика ! Я вперше коли виїхала сама в місто (живу в невеликому селищі), то в мене був режим : очі бояться, а руки роблять! Вдруге вже було не так страшно. Тобто якщо не пробувати знову і знову, то так і будете бігати марафони від парковки , яка знаходиться за 3 км від ТЦ . НАЩО ТЕ ВОДІЙСЬКЕ ТОДІ, КОЛИ ТИ НЕ ВОДІЙ, А БОЧГУЗ?
Как_б_не_так• 12 октября 2022
аогда езжила на механику то под крутую горку с ручника трогалась, хорошее умение и на дорогах есть светофоры на крутых прдьемах и в гололёд, даже на небольших горках, спасает
ИзЮмрудная• 12 октября 2022
Подивилась це шоу.У нас пів країни так їздить

Просериарила молодость• 13 октября 2022
Ответ дляПугачиха
Колись інструктор вчив рушати ’з ручніка’ довго,не розуміла навіщо воно мені. Зараз часто його згадую з подякою.