Оно само купилось• 12 октября 2022

Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.

Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів: 489
356 (72.8%) Намагалась змінити б
84 (17.18%) Свій варіант
49 (10.02%) Терпіла б як є
автор Оно само купилось • 13 октября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Ой-е... Ну ладно, к вас гормоны вместо соображалки, а муж как на это подписался?
Хороших вам родов и спокойствия, чтоб дети были счастливы, что ещё сказать
Сама не знаю. Я раніше його ледь на одного вмовила, реально вже мали розлучатись бо він не був готовий, а тут і в нього щось в клепці змінилось:// І він теж захотів

Не пью, не курю• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Вот пусть теперь и выгребает, отец большого семейства.
И условия обеспечит потомству.
Кинг-Конгша• 13 октября 2022
Ответ длямесяцкие
А які тварини в Польщі лишилися?
меня тоже терзает это вопрос. И главное, где эти звери и с кем?
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Жити на що збирались? У вас і раніше-то тільки однушка була.
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую вам)
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Ну, хом´як - це короткостроковий проект. Можна вже й не забирати.
Ответ дляKot_v_meshke
Стоп. Вы писали, что окна нет, в комнате темно. Откуда уже окно появилось? У вас так много нестыковок
И как это - не было все настолько плохо? То есть, вы беженцы, в стране война, у вас первый ребёнок маленький совсем и у вас все гуд?
Нормального вікна немає, є квадратне маленьке зверху це я не рахую навіть що то вікно і воно в передбанніку(маленький як балкончик) я туди ніколи не ходжу і мені світла немає у кімнату. Чесно то були гормони і страх що потім чоловік не погодиться на другу дитину а я думала що все буде гуд, поселять точно у нормальні умови а потім повернемось додому. Я вірила в краще(

Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Бабка 100 тис назбирала а ви???
Невже гроші такі цінні для вас усіх , що не можна виділити на нормальне б/ у ліжко в кімнату а не 1,5 і на нормальний замок в двері???
Я назбирала за 6 місяців 30000грн. Це нічого. У мене виплати найменші, ціни високі, і деколи я йду в кафе заїдаю стрес і звичайно гроші летять
Сфера влияния• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А які там виплати? Житло дають?
Кинг-Конгша• 13 октября 2022
Короче, автор. Поищите что-то рядом, хотя бы комнату, большую и с окном. Встаньте взрослой, наконец! У вас двое скоро будет.
И да, с таким мужем, вы рискуете остаться одна с двумя детьми. Поэтому ссориться с мамой и бабушкой не выгодно. Нормально поговорите с ними, как они представляют жизнь 4-х в одной комнате, где ставить кроватки.. Объясните им, что вы не собираетесь их бросать, но отдельяться крайне жизненно необходимо.
Ответ дляНе пью, не курю
И условия обеспечит потомству.
Малому все я купую в основному. Недавно купили коляску за 300 євро, тому що малому вже тісно в тій що є і все пережимається ременями безпеки вибачте за подробиці. Чоловік має більший дохід, міг би й сам купити, але він вимагає повернути половину
Ответ дляКинг-Конгша
З волонтером і заодно нашим знайомим поляком. Живуть у нього в класному будинку, але вони дуже ображені видно по фото, кішка дуже сумна
Ответ длямесяцкие
Та..були плани грандіозні. Думали заробляти на себе, спочатку знімати житло більше а потім купити
Ответ длямесяцкие
Якраз його я обожнюю і плачу за ним. Він мені приніс багато радості у першу вагітність, він як моє дитя( і я його ще більше хочу забрати бо вони дуже мало живуть
Кинг-Конгша• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
все, дело труба.. он еще и пополамщик..
#Пойду_кгадалке• 13 октября 2022
Автор, без образ, але ви всі там цікаві.
Баба-мати- маніпулятори, які думають лиш про себе і свою вигоду і с.рати на вас хотіли.
Ви-яка випала в роль жертви і купається в почутті провини, а також боїться взяти відповідальність за себе і своє життя.Ви маєте якісь вигоди з цього циганського табору на 3-х квадратних метрах, інакше давно б втекли.
Чоловік-який ахає дружину при тещі і бабці (чи не ахає взагалі, раз двері відкриті),бо ж він задихається без великого міста (а в кімнаті без вікон норм, не задихається?).
Завтра ж починаєте шукати окреме житло собі і чоловікові, після того, як знайшли, кажете:мами, ми з’їжджаєм Як хороша донька і онука я згодна допомогти ва з’їздити в інстанції за потреби. Гроші у вас є, впораєтесь. В разі спроб голосити і продовжувати маніпуляції- кажете, що можете помогти і взяти квитки на найближчий рейс додому.
Ответ дляСфера влияния
А які там виплати? Житло дають?
Виплати різні. В мене 150 євро в тиждень і 140 євро раз у місяць. Це небагато для цієї країни. У бабці 250 євро в тиждень. Мама і чоловік мають 1200 євро плюс мінус в місяць. Житло дають але це як бачите лотерея
Ответ дляКинг-Конгша
все, дело труба.. он еще и пополамщик..
Так:(
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, я так і зроблю, але бабця каже все вже виганяє нас, а мама взагалі не розмовляє тепер зі мною і у мене реально відчуття що я звір якийсь і їх дуже ображаю(

Рассказница• 13 октября 2022
Ответ дляVitalinka1987
шо тю? ви бачили, що в Києві було в понеділок? Зараз жодня світло відключаюсь надовго, мін на 4 години, про опалення сказали що 16-18 С буде в квартирі. І ще невідомо, що буде далі
Я під Києвом, не хвилюйтесь. Усе буде добре. Треба трохи почекати.
Кинг-Конгша• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А детей своих вы не обижаете? мучаете в клетке без окон.
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляРассказница
З малими дітьми навіщо таке ’’почекати’’, якщо вони зараз у безпеці?
Ответ дляКинг-Конгша
І їх і в першу чергу себе!
Рассказница• 13 октября 2022
Ответ длямесяцкие
Ви теж запоребриком чекаєте поки перемога буде чужими руками? Чи назавжди драпанули?
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляРассказница
Зустрічне запитання: не маєте можливості виїхати з дітьми, то нехай усі діти мерзнуть і сидять під обстрілами?
ТрубоДурочка• 13 октября 2022
Мама працює чи на виплатах? І про чоловіка таке ж питання. Бо щось не сходиться. Якщо мама працює і за два дні має 1200- то це чудова робота з високою зарплатою, а значить вона не така безпомічна, як Ви пишете . Якщо чоловік працює, то чого в нього тільки 1200 виходить? Це ж соц. допомога в такому розмірі.
Ответ дляТрубоДурочка
Ну обоє на частковій зайнятості але у мами трохи краща робота. Вона не безпомічна, просто вона не знає мову і цим маніпулює.
Рассказница• 13 октября 2022
Ответ длямесяцкие
Ви в адекваті? Не мають можливості виїхати тільки ті, хто попав в окупацію з першого дня. Решті виїхати нема проблем, поїзди безкоштовно йшли потоками. Зрозумійте вже своїм мозком, що як виїдуть усі, то не буде України. Хоча вам не байдуже….
Краля-Галя• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так, але зп 10 тисяч, а тут 1200 євро за два робочі дні.
Во тролли испролняют,,1200 евро за 2 дня
Ответ дляКраля-Галя
За 2 дні в тиждень