Оно само купилось• 12 октября 2022

Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.

Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів: 489
356 (72.8%) Намагалась змінити б
84 (17.18%) Свій варіант
49 (10.02%) Терпіла б як є
МеняАЖтрусит• 12 октября 2022
Ответ дляПугачиха
45-ти, як і несамостійній мамці
Ну я по класиці йду, де різниця 5 років між чоловіком та жінкою)

Иванка Бур• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Я, дитя вже в животі. Не добивайте мене Про дитя не шкодую, шкодую про те що так склалось все
ох йоб. вы еще и беременная сейчас?
Не, ну троллите, правда?
автор Оно само купилось • 12 октября 2022
Ответ дляБабулька
Тобто молода жінка не зможе без вас? Не вірю!
Думаю зможе, вона вже спокійно в місто сама їздить, але всеодно категорично відмовляється жити без нас тут, хоча сама в Польщі жила
Добрая свекровь• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Це правда, про малюка я писала у минулих темах. Але на таку відвертість потягнуло зараз бо вже не витримую. Спить в манежі
Це зрозуміло, не хочеться зовсім прозоро писати, щоб не впізнали знайомі. Я сама трохи змінюю коли пишу
Инфотуфелька• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Можу і чудово жила, а зараз в дупу таку потрапила. І останнім часом вони ще винну з мене роблять, інколи хамлять.
Так перережьте пуповину наконец-то и живите своей жизнью
Бабулька• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Такий цікавий тріль!
Ну що ж, купіть їм компас і зїжджайте собі!
Бабулька• 12 октября 2022
Ответ дляИванка Бур
ох йоб. вы еще и беременная сейчас?
Не, ну троллите, правда?
То ще й жирно дуже! Погано підготувалася, тому багато всього наліпила

ТелаЧьи нежноСти• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
в Киев я бы вернулась, если так плохо, тем более, что 100 тысяч насобирали.)
Kot_v_meshke• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
В какой город она езди, вы ж в Дублине и так, а Дублин это город. Или что вы имеете в виду?
Бабулька• 12 октября 2022
Cuardaigh teach nua!
ТелаЧьи нежноСти• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
У мене просто як починається розмова що я буду шукати інше житло вони кажуть ти що ми втратимо ці «шикарні умови» ну смішно...я тепер буду слухати тільки себе
Поменяйтесь с ними комнатами.)
Ответ дляБокс-орун
Начнём с того, что его бы не выпустили. Автор, это не учла, сочиняя тему.
Прочитайте постанову з 5 квітня чи з якогось точно не пам´ятаю
Добрая свекровь• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А мама в Україні працювала? Просто мені 49, я би не хотіла з дорослою донькою жити.
месяцкие• 12 октября 2022
Тобто друга дитина- це так було задумано? Уже за даних умов??
Ответ дляKot_v_meshke
Мне вообще странно, 45 лет это молодая женщина для того, чтоб висеть на дочке да еще и жить вместе с ней, ее мужем и бабкой. Фу, мне 41, я бы даже с вами не поехала, мне лучше с мужем, чем в таком кагале.
Вона хотіла багатшого життя, її все влаштовує
Vitalinka1987• 12 октября 2022
Звісно намагайтеся змінити умови життя. Яка вам різниця Дублін чи село, якщо ви не привязані до роботи. Умови дуже впливають на якість життя і психологічний стан
Ответ дляНевидимка
Так тем более нах они сдались? Уже шли бы лесом у меня
Це називається зробила добро а отримала геморой
Невидимка• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А у нее есть выбор? пусть себе отказывается на здоровье
Ответ дляВишневий цвіт
этот треш - ваша жизнь, учитывая, что в Украине для вас опасно, значит жить вам так еще долго. Поэтому делайте правильные выводы. Готовы ли вы еще год в этой коморе терпеть?
О ні. Я взвию)

Ответ дляЛюблю Украину
Вийшли, погуляли, провітрилися. То у вас ще дітей не було. Я 5 місяців жила з чоловіком і 3ма дітьми у двокімнатній квартирі у рідному місті і нічого. Важко, пішла гуляти з коляскою.
Є малюк
Vitalinka1987• 12 октября 2022
Ответ дляРассказница
Тю.
шо тю? ви бачили, що в Києві було в понеділок? Зараз жодня світло відключаюсь надовго, мін на 4 години, про опалення сказали що 16-18 С буде в квартирі. І ще невідомо, що буде далі
lith_oops• 12 октября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Дело вообще не в том
У вас депрессия скорее всего, идите к врачу пусть выпишет лекарства, будет легче. С Дублина я бы не уезжала. Кровать купите, дверь закрывайте и включите лампу дневного света. И на работу устройесь
В мене теж була б депресія, аби я на півторашному ліжку спала в кімнаті без вікон. Але я б, мабуть, помінялась примусово кімнатами з бабцею. Або б від них ушкварила - і хай роблять що хочуть, якби бабця відмовилась.
Сегодня не целуюсь• 12 октября 2022
Ой, ой, навеяно темами тут. Мужу 32, маме 45. Как у них отношения вообще? Дружеские? Часто гулять ходят вместе? За покупками? Дома остаются одни, пока вы с ребенком гуляете?
Люблю Украину• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Є малюк
Ну так і в мене є і ще двоє дітей. У вас вибір не великий, або терпіти, або щось робити.
Вишневий цвіт• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
О ні. Я взвию)
вы не выдержите чувство вины, которым манипулируют ваши мама и бабушка, и судя по всему еще и муж.
Так что готовьтесь терпеть(
Ответ дляТріль!
Їдуть спочатку в рожевих окулярах, а потім ниють. Ну діти малі, чесне слово. Закочуй рукави і йди на роботу. За місяць-два зможеш орендувати хоч щось краще, тому що буде зарплата і яка не яка історія. Але ж ні, краще сидіти на соціалці і плакати що все дорого і кімната без вікна. Невже Ви, автор, до війни ні разу не були в Європі? Навіть в тій самій Польщі? Чому часом дорослі люди роблять дитячі поступки?
Є дитина з якою я мушу сидіти, та й ціни тут такі що працюючи не знімеш, дуже дорого!
Люблю Украину• 12 октября 2022
Ответ дляVitalinka1987
Ну бачили і що? Ми ось чекали, що вимкнуть світло і сьогодні не вимкнули, хоча вчора його не було. І те що будо у понеділок русня кожного дня не потягне + до нас ще більше пво тягнуть. Я в липні повернулася з тихого регіону до Києва. У понеділок жодного разу не пожалкувала, що це зробила.
Кинг-Конгша• 12 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ні, ми всі жили окремо. Бабця в селі сама, мама з татом в іншому місті. Бачились раз в 3 місяці. Зустріли Новий рік в такому складі як зараз, кажуть як зустрінеш так і проведеш..) ех
так.. а отец где?
Ответ дляИванка Бур
А муж работает? может на удаленке или прям там какую черную подработку нашел? Или с апреля на социале все?
Працюють всі крім мене і бабці
Kot_v_meshke• 12 октября 2022
Ответ дляVitalinka1987
А в Ирландии зимой какая температура будет в помещении, интересно