Оно само купилось• 12 октября 2022
Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.
Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів:
356 (72.8%)
Намагалась змінити б
84 (17.18%)
Свій варіант
49 (10.02%)
Терпіла б як є
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Дивна у вас сім´я з чоловіком. Грошей давати не буде, утримувати не буде, відкладаєте самі собі - навіщо ще вагітніли від такого?
Деколи він хороший і я забуваю про його справжню сущність. Але вже розові окуляри спадають..
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляГендиреХтор
ви в квартирі чи готелі, чи де?
В будинку з іншими українцями. Живе ще 2 сім´ї троє у одній кімнаті але всі дорослі і один чоловік сам у маленькій кімнаті
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
А как матери-одиночке вам выплаты не могут быть больше? Может ну его вообще, того мужа... Денег не даёт, переезжать не хочет, посылает...
Так, матерям одиначкам більше платять, але я ж у шлюбі. Та так..
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляГендиреХтор
так
Просто цікаво, а в яких умовах ви живете?
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Автор, а где ребенок делся? И Вы ж там беременны вторым были
Де дівся, спить вже біля мене
ГендиреХтор• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
в готелі, в маленькому номері я і 2 дітей.
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Теж не супер ( але все ж краще як у нас. Бажаю вам теж кращого житла :)
осень_осень_харашо• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Де дівся, спить вже біля мене
А США вже передумали їхать рожать?
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
А США вже передумали їхать рожать?
Я ж не самогубця:)
мимАпроходила• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Де дівся, спить вже біля мене
А як ви умудрились завагітніти у цьому шанхаї???
Я_з_Франека• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Я ж не самогубця:)
Автор, а в Дублине в аэропорту ещё есть волонтеры? Сейчас можно прилететь? Принимает Ирландия? Мы согласны жить в маленьком городке. Главное, чтоб принимали ещё… и ещё вопрос, если уже есть защита др страны( Германия), примут ли?
Чумачечая_• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Пожили б ви з родичами в одній кімнаті 8 місяців з їхніми тарганами і тд я б побачила як ви заспівали б. Це дійсно життя про яке я «мріяла»
Вам никто не мешал съехать от них, а значит вас это все устраивает
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ длямимАпроходила
Був момент що бабуся жила в окремій кімнаті а ми тільки з моєю мамою. Вона була на роботі, ось так і вийшло
мимАпроходила• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Прям кіндер-сюрппиз )
Дивно, що все це влаштовує вашого чоловіка.
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Волонтери є і приймають щодня українців. Але повторюсь це лотерея! Краще готуйтесь не до самих комфортних умов. Точно не знаю але знаю що приймають навіть якщо є захист іншої країни
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ длямимАпроходила
Прям кіндер-сюрппиз )
А що йому залишається, він радіє що не воює. Цього він найбільше боявся
Чумачечая_• 13 октября 2022
Ответ дляЧу Ча
Есть страны с жильем.
Переезжайте.
Все кто едут в Ирландию, едут из-за бабла.
Переезжайте.
Там много бабла дают?
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляЧумачечая_
Там много бабла дают?
У Європі найбільше здається з всіх
мимАпроходила• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Мда...
Чумачечая_• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А вам то сколько? Мне 40 и дочке 20, так я ее опекаю, а не она меня
Я_з_Франека• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Спасибо за ответ. В Германии мы в селе, в общаге и плюс никак не могу осилить немецкий. А Английский намного лучше, могу хоть немного говорить. Квартиру не можем найти, но дело даже не в жилье, а в языке, мой мозг отказывается от немецкого:) Если жить исключительно на пособие, хватит ли его на еду, хознужды и одежда по- минимуму?
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляЧумачечая_
21. Ну моя мама теж мене опікала свого часу, просто я часто бувала закордоном, трохи знаю мову, більш сміливіша і в таких питаннях більше вона за мною
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Так його вистачає на всі потреби і навіть відкласти. Але якщо ви не пенсіонер, не мама маленької дитини(яка хоча б в садок ходить) то вас будуть гнати на роботу активно і знімуть виплати. Тут з цим строго і багато в кого вже їх зняли
Я_з_Франека• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Понятно, спасибо! А в основном какая это работа? У меня детям 12 и 18, значит меня как раз на работу попросят. Интересно какие там варианты работ?
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Так, будуть казати йти на роботу. Прибирання, мити посуд, на кухні, баристою, багато є варіантів
Я_з_Франека• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Даже, если язык еле еле? А сколько можно прожить без работы? Наверное дают какое-то время на адоптацию или буквально сразу предлагают варианты? Отказаться нельзя? Это обязательное условие? И ещё вопрос , медицинское обслуживание бесплатное?
Я_з_Франека• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
И ещё вопрос, нет ли дефицита воды, как в Англии. Душ каждый день, стирка - это не проблема?
ТелаЧьи нежноСти• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Власниця не думаю що дозволить бо вона тут старих людей на перше місце ставить) плюс я хочу окремі кімнати я не хочу одну велику з ними(((
такон ощущение, что вы выдумываете причины, чтобы ничего не менять, а просто ныть.
Где кому спать, меняться местамив комнат е - вы можете решать.
У вас в вашей комнате 2 человекаи в из комнате тоже 2 человека.
Зачем вам жить в одной комнате - эивите в разных, просто поменяйтесь.
Чумачечая_• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ужас) я даже представить не могу, что буду полагаться в 45 на ребенка такого кака моя сейчас, мой младший в мои 45 как раз в 1 класс пойдет 😜
Чумачечая_• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А если ребенку 3 года, то не будут гнать на работу? Я сама хочу выехать временно, очень хочу в Ирландию или Норвегию