Оно само купилось• 12 октября 2022

Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.

Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів: 489
356 (72.8%) Намагалась змінити б
84 (17.18%) Свій варіант
49 (10.02%) Терпіла б як є
...аяприкольная• 13 октября 2022
Ответ дляИванка Бур
Бабушка с мамой не пустят, чоловик не виддасть..
Вы жуткий инфантил без права голоса.
Не обязательно возвращаться (сейчас действительно не очень безопасно здесь) но, блин..можно же разьехаться там и не жить колхозом.
А если вы незрелая и не можете решить проблемы и живете с оглядкой, кто что скажет/разрешит и тд, то живите так.
Беженцу очень тяжело найти квартиру, во первых их мало, во вторых местное население не горит желанием их сдавать.

Морковна• 13 октября 2022
Живём в Киеве. Уезжали на полтора месяца в марте, вернулись при первой возможности. Жили всемером в двух комнатах, мы в проходной. Очень Вас понимаю. Людям, что приютили, конечно, благодарна, но для меня эта эвакуация закончилась плачевно, до сих пор расхлебываю. Автор, либо успокойтесь, либо возвращайтесь. Здесь, при тревогах, жилось спокойнее, чем там. Честно.
Морковна• 13 октября 2022
Ответ дляMazhar21
А ви не можете жити окремо з чоловіком?
Странно, то ’вони жили удвох’ то ’ще й мала дитина’.... Автор дитину не рахує за людину?
Хвець-тець• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Чоловік має групу, не повертаюсь бо вони теж повернуться і в них почнеться інфаркт/інсульт/високий тиск із-за страху і я буду винна
Для чого Вам почуття провини? Що має статися- станеться і Ви нічого не вдієте.
Оябунчик• 13 октября 2022
Однозначно змінюйте і живіть як вам зручно і комфортно, в т.ч. і психологічно. Якщо ви нічого не зміните, то скоро ви своїх родичів будете ненавидіти
Аноним Завхоз• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
Прикол такий? Такі страждання , щоб в Київ не повертатись? Тоді вам все подобається, надумані страждання
Аноним Завхоз• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Сама не знаю. Я раніше його ледь на одного вмовила, реально вже мали розлучатись бо він не був готовий, а тут і в нього щось в клепці змінилось:// І він теж захотів
Дитину-ірландця він захотів,щоб більше заципитися. Прорахунок

Калёва Замалёва• 13 октября 2022
Автор вы с мужем работать не пробовали? Оплачивать жилье? Сидите на халяву ещё и ноете. Не так вам, в чем беда? Уехали, пошли работать. Я сейчас в Киеве на работу еду. Чтобы заработать на жизнь. И тысячм киевлян. А вы сидите там на халяву и ноете. Вас может нужно пожалеть?
Калёва Замалёва• 13 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
В мы раньше беженцев ждали и любили, да?
Реанимация• 13 октября 2022
После прочтения темы, очень не приятный осадок от всего Вашего семейства. Хитросделанная меркантильная бабушка, инфантильная манипулятор мама, скупой трус муж, а Вы строите из себя жертву, но при этом не желаете взять жизнь в свои руки. Решение родить в такой ситуации второго ребенка - вообще за гранью здравого смысла.
ХдеЯсь?• 13 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
А чоловік ваш як там опинився?
Дал на кордоне на лапу,да и поехал куда жена повезла
автор Оно само купилось • 13 октября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Даже, если язык еле еле? А сколько можно прожить без работы? Наверное дают какое-то время на адоптацию или буквально сразу предлагают варианты? Отказаться нельзя? Это обязательное условие? И ещё вопрос , медицинское обслуживание бесплатное?
Медицина безкоштовна, на адаптацію місяць-два
Ответ дляЧумачечая_
А если ребенку 3 года, то не будут гнать на работу? Я сама хочу выехать временно, очень хочу в Ирландию или Норвегию
Точно не скажу, садок тут по 3год в день, може і не будуть
Схема сыра• 13 октября 2022
Знакомая вывезла мужа, у нее маленький ребенок, так сделала справку, что муж сейчас по уходу за ребенком до 3х лет и выпустили, долго держали на границе, но выпустили. Я в шоке, что такое прошло.
ФФФФристайла• 13 октября 2022
Если мама и бабушка насобирали денег, пусть снимут отдельное жилье!!
Хватит жить в угоду кому то
Бойцовская• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ну пишите уже правду. Медицина никакая, месяцами ждать приема у доктора.
Без знания языка - на работу не возьмут...
Жилья не хватает, живут по селам, далеко от школ и магазинов.
НашлаПерепискуМужа• 13 октября 2022
Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень
ОдинРазНадетое• 13 октября 2022
Мама, бабка и муж там как на заработках)
Только не надо работать, а денежка капает 😵‍💫 да еще в Дублине.
Прикол конечно, сидите дальше мучайтесь, мученики 😃😃😃
ОдинРазНадетое• 13 октября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Вы как мама и бабуля выехать хотите? Чтоб сидеть и деньги капали, лечили на шару.
А работать нет?
Вы в отпуск собрались?

Ответ дляБойцовская
Ми ходимо до джипі і це без черг, це наш сімейний лікар, він виписує ліки якщо треба, робить прививки. Чекати треба якщо потрапиш у лікарню або до профільного лікаря. Медицина хороша одне що ці черги. Без знання мови багато людей працює. З житлом проблеми але багато живуть у великих містах
Губной рояль• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
В Україні жили вдвох, у своїй квартирі однокімнатній. Я тепер тільки зрозуміла який кайф жити без родичів. Мене просто виводить з себе ця обстановка і вони, і невідомо скільки ще це терпіти
вы просто ненавидите своих родичей,вот вас и прёт.
взрослые люди найдут где уединиться.
а у вас именно это большая и регулярная проблема, давящая на вашу женскую психику.
Сметчица• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
І бабця за дверима слухає Гігу весь час, приходить у нашу кімнату всеодно ще й двері зламались і вони через наші виходять в коридор! Якийсь реально треш
А вони в курсі про радіацію в Ірландії і зокрема в Дубліні? Може Київ це не так і погано)
Катастрофа• 13 октября 2022
Ответ дляИванка Бур
То есть взрослый мужик согласен жить в проходной, по сути, комнатухе без окон с тещей и бабушкой и спать с женой на полуторке, потомушо это же дублин?
Я фигею дорогая редакция, пишет вам девочка 5-ти лет (с)
Ой, і не на таке погодишся, щоб жити в Дубліні на шару, не працювати та ще й мати можливість грошики накопичувати.
Губной рояль• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
так он народный артыст Украины.в чем проблема?))
наушники и слушайте Мэнсона или Рамштайн.

расскажите это тысячам погибших и замученных людей и их родственникам.
тьфу!
Катастрофа• 13 октября 2022
Ответ дляЗайка_33
Вибачте,але не вірю,що автор з Києва. Скоріш за все з ЗУ, навіть по тексту це ну дуже відчувається)
Та звісно, що авторка із заходу України. Бабусю бабцею саме там називають.
Губной рояль• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так, але вони виставляють ситуацію так що я жахлива дочка і внучка і зрадниця і аморальна людина.
так воно і є.
а ви маєте сумніви?
істерична особа і не вдячна.
Тоскующая• 13 октября 2022
А як ваш чоловік виїхав з України?
Губной рояль• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Можу і чудово жила, а зараз в дупу таку потрапила. І останнім часом вони ще винну з мене роблять, інколи хамлять.
так вам і треба.старших треба поважать.
Губной рояль• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Я з ЗУ, чоловік з Запоріжжя, але це не заважало нам жити 2 роки в Києві:)
ось те,що ви з ЗУ тут вже розкусили і без вашого зізнання.
ще трохи і вилізе вся правда,бідося ви наша.
Губной рояль• 13 октября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Просто я в Николаеве. Третья группа подлежит мобилизации. 1,2 - нет, но все проходят медкомиссию и подтверждают инвалидность вообще.
да там за взятки,кума-свата, выехали с ЗУ и врут.