Кисельная барышня• 13 октября 2022
А як має реагувати мама, якщо дитина 9 років не робить ДЗ? Писати за дитину?
Відразу скажу - не хочу казати хто я - мама, сестра, подруга, кума чи бабуся. Тому що від того, з чого боку пишеться питання, відповіді можуть змінуюватися.
Є дитина 9 років - категорична відмова від того аби робити уроки. "Я не буду це робити" - тілька така відповідь і все.
Говорили-балакали, пояснювали-вмовляли.
По попі не били
Заборони на гаджети як покарання є.
Результат - мама не знає що робити, тому пише всі ДЗ за дитину. Дитина навіть не переписує те
(Аругмент - аби дитину зі школ не вигнали)
Говорили-балакали, пояснювали-вмовляли.
По попі не били
Заборони на гаджети як покарання є.
ПлакалаВАвтомобиле• 13 октября 2022
Ответ для_Анна_83
А то, что ваш ребенок не захочет еще много что делать в будущем - вас не пугает?
Пугает.
Кисельная барышня
• 13 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Ок.
’ну різні школи
різні підходи до навчання’ Ну явно же вы считаете, что в вашей школе неправильный подход к обучению.
’ні, Вчителя працюють з найбільш активними дітками’ Учитель неправил но работает. Как он должен работать с учеником, который не отвечает на вопросы?
насчет того, что учитель работает с активными детьми пост не один.
’ну різні школи
:))) Ви дійсно не розуміете
Але то Ваша думка - і вона має право бути
Якщо Вам реально цікава моя відповідь - то НІЯКОЇ претензції до Вчителя НЕМАЄ і ьути НЕ може
Кисельная барышня
• 13 октября 2022
Ответ для_Анна_83
Нет. Не перерастет.
У меня тоже мальчик 9 лет. Я очень часто слышу ’не буду’.
Он как маленький зверь в стае - проверяет на прочность старого, хочет занять его место и быть ведущим, а не ведомым. Постоянно проверяет рамки дозволеного.
Но у меня есть муж - он непререкаемый авторитет, с ним ребенок не пытается бороться за место. А со мной - пытается.
Но я к телесным наказаниям отношусь проще - сняла тапок и дала по жопе.
После этого пару месяцев он все делает молча.
Потом опять.
Но воспитание - процесс непрерывный.
И в моем доме командую я, а не ссыкло малолетнее)
Потом опять.
Но воспитание - процесс непрерывный.
А как муж ’утверждает’ (или демонстрирует - хз как сказать) этот авторитет?
Ответ дляКисельная барышня
Авторитет с младенчества поддерживается. Это значимость взрослого для ребенка + поддерживаемое уважение и границы. Причем уважение в обе стороны - и ребенка к взрослого, и взрослого к ребенку. Ну иногда приходится осадить, когда ребенок пробует нахамить - но это как-то редко приходилось. Вот точно было впечатление, что пробует границу дозволенного.
Ответ дляКисельная барышня
взагалі не виходить на заняття
ігнорує вчителя
відповідн дитина не робить уроки
ігнорує вчителя
відповідн дитина не робить уроки
Кошмар. Велика проблема. І зо дитина робить цілими днями?
Я думала в мене проблеми з 13 ти річним, коли він то не вийшов,то забув здати, то прспав. Але як гаркну, то все робиться. Промто треба контроль. Тільки я росзслабилась, він також.
Вам треба йти до спеціаліста. Не затягуйте. Буде гірше і набагато. Не переросте.
Що говорить вчитель? Йдіть до директора, можливо вони дадуть якусь пораду, як впливати на дитину, можливо в практиці були такі випадки.
Не педагогічно, але може ремінець допоможе?
Карапулька• 13 октября 2022
Автор, ви не туди звернулися. Тут же переважно сидять я же мать. Якщо дитина не хоче з цим повинен розбиратися спеціаліст, а не мамки з советчицы.
Скажу по собі; моя донька досить непогано вчилася впродовж восьми років, враховуючи, що вона є ученицею математичного ліцею, але особливого бажання в неї воно не викликало те навчання , намагалася контролювати, а іноді і гаркнути потрібно було. Тут прийшов 9 клас і о чудо, я навіть перестала запитувати чи вона вчить уроки, тому що вона сама зрозуміла, що це їй потрібно, а не мені.Поради мамашок типу як це дитина не хоче вчитися , всі, ну майже всі мамки порівнюють інших дітей по своїм, їм не знайомо, що є гіперактивні діти є діти, які не так швидко засвоюють програму, а є діти, які живуть своїм життям.
Шукайте хорошого психіатра, психолога…
Не шукайте порад у звичайних людей, у всіх різні діти, виховання, середовище та інше.
Шукайте хорошого психіатра, психолога…
ПлакалаВАвтомобиле• 13 октября 2022
Ответ для_Анна_83
Тогда зачем сейчас вы прогибаетесь под ребенка?
Вы же сама позволяете ему/ей не хотеть/не делать?
Такая вот я.
Клин_Кляйн• 13 октября 2022
Автор, вы можете походить к психологу, можете нанять репетитора, только чтоб не онлайн, дешевле народными методами объяснить что главный здесь взрослый. И если взрослый сказал читать - сидим и читаем. Единоразово можно и по ж дать и в угол поставить и за ухо к рабочему столу вернуть ( это вам бесплатный совет от специалиста ;)
Админко• 13 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Хочу и делаю, раз ребенок не хочет.
Так вы уже учились в школе, теперь очередь ребёнка. Странно это, от этих знаний и отношения к обучению зависит будущее ребёнка.
ПлакалаВАвтомобиле• 13 октября 2022
Ответ дляАдминко
Ок.